[PS4] [Velen,Ludzie w potrzebie] Bug z kluczem do klatki niewolnika

+
[PS4] [Velen,Ludzie w potrzebie] Bug z kluczem do klatki niewolnika

Witam

Mam problem z odnalezieniem klucza do klatki z niewolnikiem w Velen. Klatka znajduję się na małej wyspie obok znaku szybkiej podróży ,,Obozowisko Bandytów''. Podczas ostatniej gry kiedy byłem w tym miejscu zabiłem wszystkich bandytów,ale klucza nie znalazłem. Pomyślałem sobie,że musi być to chwilowy błąd i jak tu wrócę za jakiś czas to wrogowie się zespwania na nowo.Niestety tak się nie stało,a klucza jak nie było tak nie ma. Proszę nie pisać,że klucz leży zapewne gdzieś w obozie,bo tak nie jest. Przeszukałem cały obóz kilka razy i nic. Niewolnik posiada ostatnią kartę do Gwinta,która jest mi potrzebna do odblokowania trofeum na PS4. Czy to chwilowy problem, czy bug ? Proszę o odpowiedz,a za pomoc dziękuje.
 
Też mam to samo, brak klucza, a handlarz ma karty do Gwinta. Niestety nie można liczyć na żadną odpowiedz od pomocy technicznej. Tutaj chyba piszemy tylko sami dla siebie. Błąd jest powszechny, jedynie lokalizacje klatek się zmieniają. Najlepiej gdyby w najbliższym patchu wrzucili dla wiedźmina jakiś wytrych który otwierałby wszystkie klatki z zadań ludzie w opałach. Najlepsze jest to że jednym daje 2 klucze (tak jak tu https://youtu.be/xhd_9GP8tNE?t=10m39s )innym żadnego i mimo ponownych wczytywań zapisów nadal jest to samo.
 
Ja mam podobny blad, tylko ze u mnie wyglada to troche inaczej.
Bandyci zabili mnie przy pierwszym podejsciu a po wczytaniu i powrocie na miejsce okazalo sie ze klatka stoi pusta a bandytow nie ma.
Wiec jeszcze ciekawiej sie zrobilo.
 
Cały wczorajszy dzień próbowałem jakoś rozwiązać ten błąd,ale nic. Wczytywanie od nowa,zabijanie się i włączanie gry od nowa nic nie daje. Jedyne co mi się udało zaobserwować to,że niewolni po rzuceniu petarda w klatkę buguje ją i ucieka z niej,ale kiedy odbiegnie na jakąś odległość to ginie. Musimy czekać na patcha 1.06 ;/ nic z tym nie zrobimy.
 
Ten sam problem z klatką w pobliżu mostu do Novigradu i bandytami na koniach. Co jakiś czas zabijam kolejnych, klucza ani widu. Pozostałe klatki otworzyłem, w jednym miejscu faktycznie dostałem 2 klucze - nie wiadomo po co :)
 
Mam to samo :/ czy cos sie w tym temacie dalej dzieje mamy juz patch 1.05 ale bug dalej wystepuje ? Dajcie chociaz mozliwosc kupienia tych kart gdzie indziej !!
 
Mam to samo liczylem na NG+ ale tam karty sie resetuja strasznie ale to strasznie denerwuje mnie to, drogie CDP prosze zepjnijcie poslady i naprawcie ten jeden jedyny blad ktory jest wam zglaszany prawie od premiery !!!
 
Patch 1.08 ma naprawić ten błąd. Po tylu miesiącach będę mógł zdobyć platynę -_-

,, Naprawiono problem sprawiający, że gracze nie mogli uwolnić kupca podczas wydarzenia "Ludzie w opałach" w okolicach Wsi Glińsk"
 
Patch 1.08 ma naprawić ten błąd. Po tylu miesiącach będę mógł zdobyć platynę -_-

,, Naprawiono problem sprawiający, że gracze nie mogli uwolnić kupca podczas wydarzenia "Ludzie w opałach" w okolicach Wsi Glińsk"

Potwierdzam :) patch pomógł i w końcu mam swoje ostatnie osiągnięcie. Wystarczyło pójść o tej klatki i spróbować ją otworzyć (ja zabiłem bandytów wcześniej i handlarz siedział sobie przez ten cały czas w klatce). Podziałało tak jakbym miał klucz w ekwipunku.
 
Top Bottom