SOLVED [PS4] Walka z Eredinem

+
[PS4] Walka z Eredinem

Mam zainstalowany patch 1.31 i oba dodatki, edycja płytowa.

Przechodzę właśnie po raz drugi całą gra na nowa gra+. Za każdym razem jak walczę z Eredinem i temu zostało oko 5% życia, następnie ucieka przez portal z powrotem na statek, mam problem w momencie gdy Geralt również przechodzi przez portal. Po krótkim loadingu widzę całą akcję z oddali (na oko jakieś 200-300 metrów) to znaczy statek na którym ma zakończyć się walka i mały napis nad głową Eredina (go samego już nie widzę). Kamera cały czas pozostaje w tej pozycji i nie widząć nic Eredin zabija mnie po 3 ciosach (przechodząc przez portal miałem pełne życie.

Sytuacja ta powtarza się za każdym razem i szlag człowieka trafia po kolejnych straconych 15 minutach walki.
 
Przepraszam za dwa posty pod sobą ale nie ogarniam jak można tutaj edytować posty.

Oczywiście dzisiaj mimo tego że konsole wraz z odpaloną grą zostawiłem w trybie uśpienia, walkę bez żadnych bugów przeszedłem za pierwszym razem (plus od razu całą podstawkę - końcówka z wiedzminką :D). Wczoraj mimo 5 lub 6 prób zawsze gra się bugowała w tym samym momencie, czyli po przejściu przez drugi portal (kamera oddalona tak daleko, nie było widać postaci). Jedyne co zrobiłem inaczej dzisiaj to użyłem jednego odwaru, który zwiększał obrażenia w przypadku gdy Geralt miał pełne życie. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale jest ogólnie szczęśliwy, że gra jednak postanowiła się sama naprawić i pozwoliła się skończyć bez potrzeby cofania się do poprzednich saveów.

Także nie wiem czy temat do zamknięcia.
 
Ja też mam ten problem. Podczas przechodzenia przez portal Geralt jest wysoko nad statkiem. Nagle gra przerzuca akcje na statek z Eredinem gdzie możemy walczyć dalej. Jest to błąd gry. Problem występuje w Edycji Gra Roku.
 
Last edited:
Sorry za odgrzebywanie starego tematu, ale wróciłem do gry po dłuższej przerwie i niestety nie mogę nic zrobić po przejściu przez ten portal, błąd taki sam jak opisany wyżej. Gdy przechodziłem grę za pierwszym razem, to nie miałem żadnego problemu. Może ktoś zna rozwiązanie? Wersja na Xbox One (nie wiem czy ma to znaczenie).
 
Top Bottom