PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

+
Status
Not open for further replies.
Guys, hold on. Is this real ? This channel was created an hour ago, and none of the other CD Projekt related channels have uploaded this...

Wpis jakiegoś typa, w sumie jakby tak pomyśleć to ma sporo racji w tym, więc lepiej poczekajmy na jakieś potwierdzenie ze strony REDów.
 
Coś tak kojarzę ten filmik... Czy ktoś może potwierdzić że tak jak ja (chyba) widział to po raz drugi?
 
No w sumie z podniety założyłem na internationalu temat ale coś tu też zaczyna mi śmierdzieć , jak się bliżej przyjrzeć.....to konto i w ogóle czas wstawienia, brak wielkiego halo ze strony Redów...hm

Rozumiem, że literówki zdarzają się wszystkim, ale to jest po prostu niechlujne pisanie i olewanie odbiorców. Szczególnie, że ma miejsce w niemal każdym Twoim poście.
zi3lona
 
Addar said:
no w sumie z podniety załozyłem na internacinalu temat ale coś tu też zaczyna mi śmierdzić , ajk sie blizej przujrzeć.....te konto i wogóle czas wstawienia, brak wielkiego halo ze stront Redów...hm

bo sprawę lepiej wyciszyć :p
 
szypek26 said:
O grafice już dawno jest http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33944-wiedzmin-3-blue-tint/
Ale chłopaki rozgadali się bardziej ogólnie o technologii next genowej, a nie o samym trzecim wiedźmaku. :)
 
Jest to Fake :)/>/> Nie mogę powiedzieć skąd jest ten film, ale moje przeczucie i pamieć do obrazu oraz komentarze pod filmem, mówią wszystko Dadrixx "This is fake, the uploader keeps deleting my comments so nobody can read them, but this is fake. CD Projekt hasn't published anything about this, not on Twitter, Facebook, or their channels on Youtube.
I'm sorry y'all, but this is a fake, made by an idiot."
Potwierdzenie że jest to fake
http://www.youtube.com/watch?v=SHsGzL8FFgM
Redzi raczej szybko się silnikiem nie pochwalą :(
Wiadomo też dlaczego wygląda to lepiej niż filmy na silniku UE4, bo to CGI :p
 
Mi się wydawało fejkiem z jednego powodu.
To jakoś mimo HD miało słabą jakość, a od kiedy REDzi nam taką fundują? #Illuminati
 
Udało się komuś ściągnąć to nagranie żeby innych poczęstować? :p

To było to?:
http://www.youtube.com/watch?v=SHsGzL8FFgM
 
Michax said:
Udało się komuś ściągnąć to nagranie żeby innych poczęstować? :p/>
No właśnie co z tym rzekomym tech-demem który podobno okazał się fejkiem :D? Chciałbym to sam ocenić
 
Heh, czyli narobiłem niepotrzebnego zamieszania, ale do głowy by mi nie przyszło, że to może być fejk, myślałem, że to prawdziwe konto CDPR ;P Komuś trolling się udał, tylko po co? ;P

A co do tego filmu, to jednak "klimatycznie" nie pasował mi on lekko do repertuaru Redów, Ci zrobiliby pewnie coś bardziej z fantasy w stylu Wiedźmina lub cyberpunk w stylu CP2077, a nie takie... no właśnie, co to w ogóle jest? ;P Ładne, ale bezsensowne ;P

hugomocnik said:
No właśnie co z tym rzekomym tech-demem który podobno okazał się fejkiem :D? Chciałbym to sam ocenić
To jest właśnie ten filmik powyżej, z androidem, kwiatkami i jakimś przypakowanym demonem ;P
 
no właśnie, co to w ogóle jest? ;P Ładne, ale bezsensowne ;P

Dokładnie takie jak trzeba, bo ma to być pokaz możliwości, a nie konkretnego stylu. Po tym jak zaprezentowano Samartiana czyli demo możliwości Unreal Engine 4, na którym widzieliśmy konkretny świat i bohatera, zaraz zaczęły się pojawiać plotki, że to jakaś nowa gra, a nic takiego nie powstanie. Na tym powyższym filmiku widzimy mix różnych rzeczy, bo to już od twórców gry będzie zależało do czego go wykorzystają.
 
HuntMocy said:
Dokładnie takie jak trzeba, bo ma to być pokaz możliwości, a nie konkretnego stylu. Po tym jak zaprezentowano Samartiana czyli demo możliwości Unreal Engine 4,
To jeszcze był UE3.
[media]http://www.youtube.com/watch?v=tbhjmh8UGc8[/media]
Może za 6 lat gry będą wyglądały tak, jak na tych Tech-demach UE3 Samaritan i UE4. Oczywiście biorąc pod uwagę jak długo zajęło twórcom osiągnięcie (i to niezupełne, bo zabawa lampkami czasem wygląda zabawnie) poziomu Tech Dema UE3.
 
To mi się coś pochrzaniło :p W każdym razie prezentacja konkretnej treści prowadziła do nieporozumień, dlatego nie uważam żeby taki mix różnych klimatów jak na tym fejkowym RED Engine był czymś złym ;)
 
HuntMocy said:
To mi się coś pochrzaniło :p/> W każdym razie prezentacja konkretnej treści prowadziła do nieporozumień, dlatego nie uważam żeby taki mix różnych klimatów jak na tym fejkowym RED Engine był czymś złym ;)
No ja wiem, że to miałby być jedynie pokaz możliwości, ale takie kwiatki to po prostu nie są w stylu Redów ;P
 
Nie no ale się dałem nabrać na trolling...
Ta zniewaga krwi wymaga! Ktoś będzie wisiał!
 
Gry z taką animacją i grafiką jak na tym CGI Natalis powstaną może za 10-15 lat ;p Teraz nie ma szans na coś takiego
 
Swooneb said:
Gry z taką animacją i grafiką jak na tym CGI Natalis, powstaną może za 10-15 lat ;p Teraz nie ma szans na coś takiego
Myślę, że możesz się zdziwić, bo ja daję góra 3-4 lata, kiedy taka grafika w grach będzie osiągalna ;P
 
Hostile said:
Myślę, że możesz się zdziwić, bo ja daję góra 3-4 lata, kiedy taka grafika w grach będzie osiągalna ;P
Również tak myślę.
Z dwóch powodów nie osiągniemy technologicznego maksimum graficznego (ale tekst :p)
Pierwszy - konsole, co by nie zrobić, co roku wychodzą nowe karty graficzne, a one ciągle są w tyle. Np. Call of Duty Ghosts mimo nie powalającej grafiki i nowego silnika już zostało powiedziane, że na PC i tak będzie wyglądać najlepiej.
Drugi - Sorry, ale jakoś nie uśmiecha mi się kupować dwugigowej karty za cenę ponad tysiąca złotych, żeby pograć na ŚREDNICH. :p
 
Gdzieś ostatnio czytałem że jakaś ważna persona z sony się wypowiedziała że pełną moc nowych konsol wycisną za 3-4 lata właśnie ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom