PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

+
Status
Not open for further replies.
Co prawdopodobnie wpłynie na odprowadzanie ciepła, bo konstrukcja mocno sugeruje właściwy sposób ustawienia.
To fakt fizyki się nie oszuka ciepło będzie szło do góry chyba że MS doda jakiś wentylator wyciągowy aby wyrzucał gorąco, wtedy bokiem można by postawić.
Z ostatnich wywiadów z Philem Spencerem wychodzi wniosek że przy nowej generacji MS mocno postawi na gatunek RPG, stąd zakup tak wielu developerów o specjalności w RPG (inXile , Obsidian)
Podobno w ankietach rozsyłanych wśród graczy ludzie najbardziej narzekali że na konsoli MS najbardziej brakuje RPGów szczególnie na wyłączność.
Jak widać MS wziął to mocno do siebie.
 
Takie tam z czeluści internetu

 
Ja rozumiem, że MS nie może używać normalnej numeracji jak Sony, bo by byli o jeden numerek w tyle, więc klientowi-laikowi wydawałoby się, że mają przestarzały produkt, no ale takie coś?
 
A później The Amazing Xbox :coolstory: W tej branży mają serio dziwne ciągoty do "resetowania" tytułów w popularnych markach, nawet jeśli oryginał miał premierę nie tak dawno temu.
 
Ale ładny jest. I mocno uniwersalny. Mam nadzieję, że PS5 nie będzie wyglądać tak, że będzie pasować tylko do pokoju nastolatka. Taki sam mam problem z gamingowymi obudowami PC.
 
Powiedzcie proszę, czy sklep PS Store wykorzystuje najpierw środki wewnętrzne, tj. np. z doładowania karty a resztę pobiera sobie z karty kredytowej (różnicę)?
 
Słyszał ktoś coś o jakiejś potencjalnej dacie prezentacji Playstation 5? Ponoć w przyszłym tygodniu ma być Playstation Meeting albo Experience Playstation, ale nie znalazłem żadnych konkretów.

Przydałby się wreszcie jakiś konkret i to nie tylko ze względu na samą konsolę, ale również gry. Mam wrażenie, że wielu twórców wstrzymuje się z oficjalnymi zapowiedziami, bo ich gry mają trafić już na kolejną generację, a trochę ciężko ruszać z promocją tytułu na sprzęt, który nie miał jeszcze de facto oficjalnej zapowiedzi i niewiele o nim wiadomo. Przykładem może być nowa gra z Batmanem czy erpeg z uniwersum Harry'ego Pottera - gry o których co jakiś czas się słyszy, ale oficjalnej zapowiedzi brak, zostają jedynie niepotwierdzone plotki, często przeczące sobie nawzajem.
 
Tylko news, że możliwe są zagrożone premiery nowych konsol przez h1n1 i przesunięcia niektórych gier oraz wycofywanie się firm z targów.
 

Na sam koniec Phil Spencer podkreślił, że wraz z premierą konsoli rozpocznie się generacja w pełni skupiona na graczach i zapewnił, że razem z zespołem chcą zapewnić swoim klientom możliwie jak najmocniejszy sprzęt z ogromem świetnych produkcji.

Niezła zmiana po "TV! TV! TV! TV! TV! TV! TV!" z poprzedniej generacji :p

Ciekawe kiedy Sony odkryje karty :sneaky:
 
Hej...Pytanko...Wiadomo, że pad od PS4 będzie działał z PS5 i odwrotnie. Wiem, że pad od Xbox Series X będzie działał z Xbox One ale czy pady z obecnej generacji będą działać z Series X to już nie znalazłem takiej informacji. Ktoś znalazł jakieś info czy ma tylko przypuszczenia, że będzie działać :D Pytam bo nawet przy nowych padach widzę tylko informację o kompatybilności z konsolami Xbox One X, Xbox One S oraz Xbox One + PC z systemem Windows 10.
 


Jak widać MS jest bardzo otwarty w kwestii nowej konsoli, zaprosili do Redmond ekipę Digital Foundry, pokazali im nową generacje Xboxa.
Jakby tego było mało nie tylko pokazali, ale i rozebrali na części, pokazali budowę konsoli, jest ona bardzo bardzo prosta!.
 
Mam nadzieję, że obudowa ps5 będzie w łatwy sposób umożliwiała po gwarancji przeczyszczenie i nałożenie pasty na procesor, bo w PS4 trochę trzeba porozkręcać ;/. Termoplastry na kościach w PS4 byle jak zrobione.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom