PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

+
Status
Not open for further replies.
@PhilPL

Powiedz mi, jaki jest sens pytać moderatorów o zgodę na założenia tematu, jeśli nie masz zamiaru czekać na odpowiedź? Osobny wątek nie jest potrzebny, więc zostaje scalony. Na przyszłość radzę wykazać się większą cierpliwością.
 
@PhilPL

Powiedz mi, jaki jest sens pytać moderatorów o zgodę na założenia tematu, jeśli nie masz zamiaru czekać na odpowiedź? Osobny wątek nie jest potrzebny, więc zostaje scalony. Na przyszłość radzę wykazać się większą cierpliwością.

Rozumiem, wybacz :]
 
O to się właśnie boje..wołałbym mieć nową sztukę konsoli, a nie naprawioną, która być może też długo "nie pożyje".

Gwarancja jest na 24 miesiące w przypadku PS4, tak? To czego się boisz? Jeśli naprawią i coś znów będzie lipnie działać to Ci znów naprawią. Mi też czasem coś*w laptopie ni to pika, ni to piszczy i jakoś działa od kilku lat :D
 
Gwarancja jest na 24 miesiące w przypadku PS4, tak? To czego się boisz? Jeśli naprawią i coś znów będzie lipnie działać to Ci znów naprawią. Mi też czasem coś*w laptopie ni to pika, ni to piszczy i jakoś działa od kilku lat :D

Nope, na 12. Lubię po prostu gdy sprzęt jest nowy i do środka zaglądali tylko Ci, którzy go tworzyli :) zobaczę co będzie dalej, jeśli się pogorszy to rzeczywiście zacznę działać, może samo przejdzie, może nie..
 
Ja się zastanawiam jaki jest sens zadawać takie pytanie na forum Wiedźmina, na którym na dodatek chyba nikt jeszcze nie ma PS4 :D
 
Ja się zastanawiam jaki jest sens zadawać takie pytanie na forum Wiedźmina, na którym na dodatek chyba nikt jeszcze nie ma PS4 :D

Wiem, że są tutaj ludzie, którzy są ogarnięci w różnych sprawach, zawsze otrzymywałem pomoc dotyczącą czegoś to myślałem, że to forum będzie moją ostatnią deską ratunku, w COK tak jak powiedziałem powiedzieli, że takiego problemu jeszcze nie mieli, na oficjalnym forum Playstation gdzie dyskutuje o tym z jedną osobą podejrzewa ona, że to sprawa z zasilaczem. Jeszcze gdzieś indziej czytałem, że to coś normalnego, bo ktoś miał podobnie. Tak więc nie mam żadnego podparcia, w sensie. to pikanie może być normalne, ja wyślę i otrzymam sprzęt, który zostanie uszkodzony tam we Francji, czy gdzie oni go wysyłają, zostawię go i będę się zastanawiał czy to coś poważnego. Co prawda jest ta gwarancja, ale nie wiadomo co robić, bo nie wiem czy to problem czy nie. Konsola za 2000 po miesiącu użytkowania nie powinna mieć żadnych wad, ogólna premiera była już ponad 7 miesięcy temu, na pewno nie wyłapali jeszcze wszystkiego, ale jeśli trafiłem na coś o czym oni jeszcze nie wiedzą to jest pech.
 
A może to wina softu? bo z tego co wyszukałem w internecie to komuś po aktualizacji gry zaczęło coś syczeć i buczeć, a poza tym z tego co pamiętam przy którejś z aktualizacji PS3 konsola dosłownie siadała i nie dało jej się uruchomić, lecz Sony to szybko naprawiło. Właściwie to to trochę dziwna sprawa, bo tego dnia kiedy to się pojawiło nie używałem w ogóle PS4 ze względu iż nie mam w co grać :p jak już to coś oglądam. Tego dnia siedziałem tylko na 3.
 
Last edited:
Gwarancja jest na 24 miesiące w przypadku PS4, tak? To czego się boisz? Jeśli naprawią i coś znów będzie lipnie działać to Ci znów naprawią. Mi też czasem coś*w laptopie ni to pika, ni to piszczy i jakoś działa od kilku lat :D
Jeżeli reklamować, to lepiej nie z tytułu gwarancji a niezgodności towaru z umową. Gwarancja to dobra wola producenta (plus różne wyjątki i obostrzenia), niezgodność towaru z umową to prawo konsumenckie.
 
Jeżeli reklamować, to lepiej nie z tytułu gwarancji a niezgodności towaru z umową. Gwarancja to dobra wola producenta (plus różne wyjątki i obostrzenia), niezgodność towaru z umową to prawo konsumenckie.

Właśnie o to mi chodzi, tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa, bo jeśli coś spapram jeśli chodzi o jakieś kodeksy z tym związane to mogę sobie załatwić oprócz problemu z konsolą coś więcej. Ktoś coś podpowie?
 
Odsyłasz/odnosisz i mówisz, że piszczy, a nie powinno. Tyle mniej więcej trzeba zrobić ;P
 
Co więcej?

Nie wiem, nigdy nie zwracałem tak drogiego towaru, ale zależałoby mi na tym, żebym otrzymał ten sam lub nowy (w przypadku usterki), a nie posklejany z części, inny który komuś się zepsuł i został naprawiony lub coś w tych sprawach. Myślę ogólnie, że skoro słychać ten dźwięk tylko przy przyłożeniu ucha, konsola działa cichutko, wszystko działa, nie grzeje się to raczej nie ma się co martwić. Chyba, że ktoś rzeczywiście wie co oznacza to pikanie/cykanie.

@genNighty

Nie skorzystam :p.
 
Kolejny filmik z Order 1886 z tym, że stream jest do ciula przez co wydaje się jakby rwała animacja:
Takiej grafiki oczekuję po PS4. Nie umiem sobie wyobrazić przyszłego Uncharted 4 i TloU 2.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom