[PSA] Podróż: kontrakt "Wszystko albo nic!" - wyliczenia na sierpień

+
Jak tam gracze trzymają się Wasze poziomy podróży? Jesteście gotowi rozpocząć trzeci tydzień podróży? :)
Dziś osiągnąłem 40 poziom w podróży i jednocześnie otrzymałem info ,że za chwilę osiągnę tygodniowy limit koron i mi się zresetuje w czwartek o 5 rano. I tu pytanie czy to oznacza ,że jutro i w środę nie będę zdobywał kolejnych poziomów w podróży?
Post automatically merged:

@barony03: Ja się boję nawet myśleć co będzie w kolejnych dwóch miesiącach, bo tryb standardowy po przejściu z trybu sezonowego wydaje się być taki wolny.
Nie dość ,że wolny to po prostu nudny bo rywale grają identycznymi taliami - Już po pierwszej zagranej karcie mniej wiecej wiadomo co będzie grane w kolejnych ruchach
 
Dziś osiągnąłem 40 poziom w podróży i jednocześnie otrzymałem info ,że za chwilę osiągnę tygodniowy limit koron i mi się zresetuje w czwartek o 5 rano. I tu pytanie czy to oznacza ,że jutro i w środę nie będę zdobywał kolejnych poziomów w podróży?
Z tego co miałem w zeszłym tygodniu, to informacja podawana na ekranie ("reset następuje w każdy czwartek o 10 rano") była błędna - mi zresetowało limit we wtorek i liczę, że kolejny też będzie jutro o 10 rano.

Limit działa tylko na korony zdobywane "własnoręcznie" - korony za zadania i za dzienny bonus są liczone (i wpadają) osobno.

Nie dość ,że wolny to po prostu nudny bo rywale grają identycznymi taliami - Już po pierwszej zagranej karcie mniej wiecej wiadomo co będzie grane w kolejnych ruchach
Ja zawsze wolę grać "niemetowo" - raz, że "fajniej", a dwa, że "przeciwnik nie wie czego się spodziewać".
 
Z tego co miałem w zeszłym tygodniu, to informacja podawana na ekranie ("reset następuje w każdy czwartek o 10 rano") była błędna - mi zresetowało limit we wtorek i liczę, że kolejny też będzie jutro o 10 rano.

Limit działa tylko na korony zdobywane "własnoręcznie" - korony za zadania i za dzienny bonus są liczone (i wpadają) osobno.


Ja zawsze wolę grać "niemetowo" - raz, że "fajniej", a dwa, że "przeciwnik nie wie czego się spodziewać".
Duże dzięki.. I ja też tam gram.. W KP mam talie z samych jednostek o werbunku poniżej 10 .
Teraz próbuje sobie ustawić talię pod Yennefer Klątwy ale jeszcze nie odszukałem idealnej kombinacji. Tyle ,że na razie unikam kombo z Dagurem i Skellige.

Ale najlepiej wychodzi kombinowanie na Arenie. Ostatnio wygrałem 8 partii mając tylko 2 karty o koszcie werbunku 9 i więcej a wszystko dzięki fajnej synergii 4 kart o werbunku 7 i mniej
 
Jedyne co przeszkadza mi w grze sezonowej ,że na Androidzie się cięzko gra bo gra często nie pyta mi się czy chce zapłacić haracz tylko sama decyduje . Często karty specjalne mimo kilkukrotnej próby wyboru nie da sie zagrać. I wchodzą tylko jednostki w danych ruchu.
 
@barony03: Ja się boję nawet myśleć co będzie w kolejnych dwóch miesiącach, bo tryb standardowy po przejściu z trybu sezonowego wydaje się być taki wolny.
Obecny tryb sezonowy jak dla mnie powinien wejść do gry na stałe. Może trzeba napisać jakąś petycję? :D
 
Obecny tryb sezonowy jak dla mnie powinien wejść do gry na stałe. Może trzeba napisać jakąś petycję? :D
Obecny tryb sezonowy nie jest dobry dla "ogólnego dobra gry" - jest dobry tylko dla "nadrabiania podróży".
Nie ma też sensu wprowadzać go na stałe dopóki nie zostaną poprawione "błędy" typu "zbyt długie animacje zdolności liderów".
 
Ja osobiście wole grać w tryb szybki aniżeli normalny i nie chodzi mi tylko o zdobywanie poziomów ale po prostu o fun z gry. Mógłby dawać połowe expa i zasobów żeby się to wyrównało. Rundy w gwincie są zbyt długie (jak dla mnie) ja rozumiem jakieś turnieje czy coś gdzie trzeba pomyśleć, ale gdy ktoś ropuje na ladderze to mnie krew zalewa :D
 
@barony03: Nie obraź się, ale żadna z moich talii, tych, które wymagają kombinowania i choć trochę pomyślenia, nie nadaje się do grania w tym trybie. Jak ktoś lubi grać "point slam" to będzie mu bez różnicy, inne talie w tym trybie nie są grywalne.

Po dwóch tygodniach ciągłego grania sezonówki ze względu na podróż, to WOLĘ nawet dla odprężenia rozegrać sobie coś w normalnym trybie, niż "ciągle to samo" na sezonówce. Mimo powolności normalnego trybu to on przynosi mi właśnie obecnie więcej radości z gry, bo mam choć trochę czasu by zastanowić się nad kolejnym ruchem zamiast "bezmyślnie" rzucać karty albo popełniać głupie błędy bo gra "nie zdołała" dość szybko i poprawnie zareagować na moje zagranie.
 
Last edited:
Obecny tryb sezonowy jak dla mnie powinien wejść do gry na stałe. Może trzeba napisać jakąś petycję? :D
Absolutnie się nie zgodzę ,wyobraź sobie wprowadzają nowe karty i co chciał byś się nauczyć działania wszystkich kart ? Gwarantuje ze 8 sekund to za mało żeby przeczytać opis karty przeciwnika i jeszcze zagranie własnej karty. Każdy dodatek , wszystkie zmiany balansujące , wszystkie talie które wymagają przemyślanych zagrań , odpalania rozkazów , ładunków .To wszystko mocno się gryzie z trybem super speed .
 
Absolutnie się nie zgodzę ,wyobraź sobie wprowadzają nowe karty i co chciał byś się nauczyć działania wszystkich kart ? Gwarantuje ze 8 sekund to za mało żeby przeczytać opis karty przeciwnika i jeszcze zagranie własnej karty. Każdy dodatek , wszystkie zmiany balansujące , wszystkie talie które wymagają przemyślanych zagrań , odpalania rozkazów , ładunków .To wszystko mocno się gryzie z trybem super speed .
Ale kto by Ci kazał w niego grać? Przecież ja nie pisze nic o zastąpieniu obecnego trybu tylko o dodatkowym. Potrzebne są zupełnie inne decki które nie wymagają tyle interakcji i trzeba bardzo dobrze znać talie aby wszystkiego nie czytać. Nie rozumiem twojego punku widzenia nikt przecież nie każe ci grać w ten tryb.... Ja tam się bawię świetnie w nim, a gdy czekam minute na każdy ruch przeciwnika to dostaje padaczki. Kto co lubi
 
@cymera2: O ile dobrze zrozumiałem to @barony03 proponował ów tryb jako "stały dodatek", a nie na zamianę. ;)

PS. W dalszym ciągu podtrzymuję zdanie, że obecna forma tego trybu nie nadaje się nawet do takiego podejścia.
 
Ok,Ok już dobrze , jako dodatek to mehh , ja bym raczej nie grała. Wracając do obliczeń dzisiaj mam 50 poziom podroży i to dlatego ze miałam ostatnio duzo wolnego .Powalczę jeszcze o ten legendarny 175 poziom ale łatwo nie będzie w ostateczności jak mi będzie brakowało niedużo to wykupie te brakujące levele.
 
Swoją drogą planuję niedługo kupić rozszerzoną podróż, ale cze tryb z dodatkowymi poziomami się opłaca, względem dokupienia takiej samej ilości poziomów w ramach szybkiej podróży?
 
@Wojtech2005: Ceny za kupowanie poziomów szybkiej podróży są jakoś dziwnie poustawiane, bo raz jest drożej raz taniej. Na moim etapie (72 poziom) widzę, że:
- kupienie 6 poziomów (do 78 poziomu) kosztuje 16,49 PLN (2.748333333333333 PLN / poziom)
- 12 (do 84) - 32,89 (2.740833333333333 PLN / poziom)
- 18 (do 90) - 49.49 (2.749444444444444 PLN / poziom)
- 24 (do 96) - 65,89 (2.745416666666667 PLN / poziom)
- 28 (do 100) - 82,39 (2.9425 PLN / poziom)

Wygląda na to, że np. kupienie 12 poziomów wychodzi taniej niż 24? A kupienie 28 wychodzi ogólnie dziwnie drogo.

Ceny chyba nie są wyliczane z proporcji (nie płacisz "za poziom"), tylko konkretne ceny są przypisane do konkretnych poziomów?

Niestety nie mam żadnych danych nt. ile kosztuje kupienie 25 poziomów gdy się jest na poziomie pierwszym.
O ile dobrze pamiętam, to cena 100 poziomu jak zaczynałem podróż wynosiła chyba ponad 300 PLN (więc tu był jeszcze inny "przelicznik") z czego może wynikać wniosek, że poziomy na początku podróży są tańsze niż te blisko 100 poziomu?

PS. Wydaje mi się też, że kupując na starcie reklamowane "25 poziomów" kupujesz ich fizycznie jedynie 24 (i zaczynasz od 25).

EDIT: Kolega, który ma obecnie 44 poziom napisał mi, że zakupienie 56 poziomów (do 100) kosztowałoby go 164,89 PLN co daje kolejną dziwną średnią 2.944464285714286 PLN / poziom, która może oznaczać, że to nie ceny, a średnie ceny za poziom są przypisane do poziomów? Bez sensu. :shrug:
 
Last edited:
Nie analizowałem tego, ale obstawiam, że im bliżej końca, tym cena wzrasta za poziom, bo wtedy można zarobić na tych, którym kończy się czas i są pod presją. Przynajmniej ja bym tak zrobił, patrząc od strony biznesowej :D
 
@Gomola: No ale wytłumacz mi dlaczego tak dziwnie wychodzą te średnie ceny za poziom?

Ja mam przy poziomach <100 cenę ok. 2,74/2,75 a przy 100 nagle rośnie ona do 2,94?
Możesz sprawdzić jak to wygląda u Ciebie?

Kolega z 44 poziomem podesłał mi swoje ceny za zakup:
- 36 poziomów (do 78) - 98,89 PLN = 2.746944444444444 PLN / poziom
- 40 (do 84) - 115,39 PLN = 2.88475 PLN / poziom
- 46 (do 90) - 131,79 PLN = 2.865 PLN / poziom
- 52 (do 96) - 148,29 PLN = 2.851730769230769 PLN / poziom
- przypomnę: 56 (do 100) - 164,89 PLN = 2.944464285714286 PLN / poziom

@Wojtech2005: Znalazłem filmik z cenami szybkiej podróży od 1 poziomu: cena jaka tam widnieje przy 24 poziomie to 65,89 PLN.
Cena za 100 poziom to 280,09 PLN (a nie jak mi się wydawało ponad 300) - daje to kwotę 2.829191919191919 PLN / poziom.
 
Last edited:
Top Bottom