[PSA] Podróż: kontrakt "Wszystko albo nic!" - wyliczenia na sierpień

+
Nie widze tego. Trzeba mieć już wykupiony premium, żeby się to wyświetlało?
No tak, bez premium nie dokupisz kolejnych poziomów.

Kliknij sobie na link do filmu z poprzedniego mojego posta, w którym piszę, że go znalazłem.
 
Dzięki za info.. Już się zorientowałem bo wykupiłem premium.

Mam jeszcze pytanko. Mam questa w zadaniu 4 tygodnia w poziomie standardowym: "Wygraj kilka partii (1) w trybie standardowym". Nie zalicza mi tego zadania mimo, że wygrałem partie (choć bez włączonego rankingu). Pro Rank może mieć tu jakieś znaczenie czy jest może inna przyczyna?
 
Mam jeszcze pytanko. Mam questa w zadaniu 4 tygodnia w poziomie standardowym: "Wygraj kilka partii (1) w trybie standardowym". Nie zalicza mi tego zadania mimo, że wygrałem partie (choć bez włączonego rankingu). Pro Rank może mieć tu jakieś znaczenie czy jest może inna przyczyna?
Z tego co ludzie napisali na reddicie trzeba zagrać grę rankingową. Mi po jej zagraniu zaliczyło zadanie.

CDPR nie pierwszy raz nie popisał się opisem zadania.
 
Jeśli ktoś dobijał co tydzień do tygodniowego limitu koron to w poniedziałek powinien mieć 95 poziom podróży i 16 koron.

To oznacza, że aby osiągnąć 175 poziom podróży wystarczy mu...

175 poziom = 174 poziomy do zdobycia = 4176 koron do zdobycia.

Zdobyty 95 poziom plus 16 koron = 2272 korony już zdobyte.

Pozostaną 1904 korony do zdobycia w przeciągu 64 dni.

Można od tego odliczyć 48 tygodniowych zadań po 20 koron = 960 koron.

Pozostaną 944 korony do zdobycia przez 64 dni = 14.75 korony dziennie.

Dzieląc przez 2 (dzienny bonus) wychodzi potrzeba wygrania 7.375 rund dziennie, czyli...

... średnio 8 wygranych rund dziennie przez dwa kolejne miesiące trwania podróży.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Nastał nowy sezon i zagrałem dziś "pełne daily" (czyli 14 dziennych rund) - serdecznie współczuję wszystkim osobom, które w poprzednim miesiącu nie skorzystały z szybkiego trybu sezonowego i nie zrobiły sobie zapasu koron "na przyszłość". Obecna powolność ich wbijania mnie powala - na szczęście, dzieki zapasom, nie będę musiał już teraz tyle grać.
 

Hod74

Forum regular
Jeśli ktoś dobijał co tydzień do tygodniowego limitu koron to w poniedziałek powinien mieć 95 poziom podróży i 16 koron.

To oznacza, że aby osiągnąć 175 poziom podróży wystarczy mu...

175 poziom = 174 poziomy do zdobycia = 4176 koron do zdobycia.

Zdobyty 95 poziom plus 16 koron = 2272 korony już zdobyte.

Pozostaną 1904 korony do zdobycia w przeciągu 64 dni.

Można od tego odliczyć 48 tygodniowych zadań po 20 koron = 960 koron.

Pozostaną 944 korony do zdobycia przez 64 dni = 14.75 korony dziennie.

Dzieląc przez 2 (dzienny bonus) wychodzi potrzeba wygrania 7.375 rund dziennie, czyli...

... średnio 8 wygranych rund dziennie przez dwa kolejne miesiące trwania podróży.
Naprawdę zrobiłeś w sierpniu 95 poziom? Ja miałem wyrzuty sumienia ,że gram za duzo a dojechałem do 78 poziomu
 

Lexor

Forum veteran
Naprawdę zrobiłeś w sierpniu 95 poziom? Ja miałem wyrzuty sumienia ,że gram za duzo a dojechałem do 78 poziomu
Tak. Niestety. Teraz już odpuszczam, bo gry wydają mi się zbyt wolne żeby grać "cokolwiek więcej". W moim przypadku bez owego narobienia zapasu koron w sierpniu nie było by mowy o 175 poziomie na końcu.

Dodatkową moją motywacją był bliski prestiż 10 - po sierpniu zostały mi już "tylko" dwa poziomy, żeby go uzyskać, ale przy mojej obecnej ochocie do grania to pewnie będę je wbijał ze dwa tygodnie.
 
20201031123730_1.jpg

"It's done. It's over now."
 
Top Bottom