[PSA] Zwracajcie uwagę na to ile punktów nagród otrzymujecie po wykonaniu zadania z wyzwania.

+

Lexor

Forum veteran
Kolejne poważne niedopracowanie / błąd w systemie dziennych nagród.

Za zrobienie zadania z wyzwania otrzymujemy 30 koron, z czego za każde 24 korony otrzymujemy 2 punkty nagród. Jeśli jednak zdarzy się tak, że po wykonaniu zadania "przekręcamy" licznik koron dwa razy za jednym zamachem (czyli np. zaczynamy mając na liczniku 22/24 i kończymy z 4/24) to niestety otrzymujemy tylko 2 PN zamiast należnych nam 4 PN.
 
To samo też miałem... kolejny błąd, nawet mi się już nie chce do supportu pisać. Zwierzęta piszą kod do gry, a więc dobry czas na przerwę...
 

Lexor

Forum veteran
Wsparcie gry potwierdziło mi dziś istnienie tego błędu: "We are aware of this issue and working on it."

PS. Czy tylko ja otrzymuję od polskiego wsparcia gry maile zwrotne w języku angielskim?
 
PS. Czy tylko ja otrzymuję od polskiego wsparcia gry maile zwrotne w języku angielskim?

Nie tylko Ty... ja ostatnio też dostawałem w języku angielskim i wciąż czekam na rozwiązanie sprawy z nie zaliczonym kontraktem (od początku czerwca :D)

Dostałem tylko odpowiedź: "We are looking into this issue" ;)
 
Top Bottom