Pucybut

+
Pucybut

Pucybut w II Akcie to tylko taki miły facet u którego można buty wyczyścic, czy wiązę się z niam jakieś zadanie?
 
Nieprawda - pucybut ma swoją tajemnicę. ;)Nie podpowiadam - ale jak bardzo chcesz to poszukaj na forum - dowiesz się więcej.
 
Apio said:
Nieprawda - pucybut ma swoją tajemnicę. ;)Nie podpowiadam - ale jak bardzo chcesz to poszukaj na forum - dowiesz się więcej.
Ale za rozwiazanie jego tajemnicy dostajemy EXP ?? Jakis wpis w dzienniku moze?
 
a moze by trak mała podpowiedz co do pucybuta!!?? bedzie on milionerem czy nie??czy to nie ta bajka??
 
Raczej nie. A podpowiedzieć podpowiem, ale będzie to podpowiedź dość udziwniona, aby zabawy nie psuć:Jest taki algorytm do wyszukiwania najkrótszej ścieżki w grafie skierowanym o nieujemnych krawędziach. Nazwany jest on od nazwiska twórcy. To samo nazwisko występuje też w Sadze Wiedźmińskiej. No więc można powiedzieć, że nasz pucybut jest kolegą po fachu tej osoby.Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłem ;).
 
Apio said:
"Coś" dostajemy - ale nie chcę spojlerować.
Hmmmm... !? normalnie grając mogę to obadac ?P.s Nightmare ! :-\ masakrę mam przez to co napisałeś ??? :)
 
dla znudzonych szukaniem - spoiler związany z pucybutemhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=6619.msg190624#msg190624
 
Psyhe said:
Nightmare ! :-\ masakrę mam przez to co napisałeś ??? :)
Starałem się - takie małe zboczenie "zawodowe" (ostatnimi czasy gram sporo w różne pr0ny), aby właśnie takie dziwne było. Ale trudne nie jest. Wystarczy poczytać jakieś książki o algorytmach (np. Cormena "Wprowadzenie do algorytmów"), a w ostateczności poszukać na wikipedii, też powinno być.
 
Co dajemy Pucybutowi jako prezent ? Bo biegam po klasztornej już długo i próbowałem mu dac różności ale zawsze mi mówi "że mnie pok***iło" czy coś tam :-\
 
Psyhe said:
Co dajemy Pucybutowi jako prezent ? Bo biegam po klasztornej już długo i próbowałem mu dac różności ale zawsze mi mówi "że mnie pok***iło" czy coś tam :-\
[size=3pt] Książkę "Ludzie z cienia", wygraną od Talara w piciu[/size]
 
ale male literki :p(nie mow nic o talarze i ksiazce! ;D) hehe nie podpowiadaj im, niech sami zrobia ten tajemniczy quest ;D
 
slyszal ktos keidys o ludziach z cienia ;D ???Hmm co do tych BABC to dajcei sobie spokoj tylko mnie wnerwiaja tak samo ta plotkara
 
Varimatras said:
........ dajcei sobie spokoj tylko mnie wnerwiaja tak samo ta plotkara
)dokładnie dać jej jakiś szal (przy odpowiednim toku rozmowy) a od razu będzie twoją ulubienicą 8)
 
Top Bottom