Punkt bez powrotu?

+
Punkt bez powrotu?

Pytanko: na jakie główne questy należy uważać, bo mogą popsuć lub uniemożliwić wykonanie innych, pobocznych?

Bo jestem przed
Przejęciem Umy od sierżanta we Wrońcach, Yen coś wspominała że potem raport u Emhyra, a dalej wybieramy się do Siedliszcza.
Zgaduję, że to nie koniec zabawy w Novigradzie itp., ale obawiam się czy takie "przejście" nie uniemożliwi wykonania jakichś zadań "ustawionych" czasowo?
 
Jest jeden taki punkt, jest to

Wyspa Mgieł, na której to w końcu spotykamy Ciri twarzą w twarz, ale raz, że gra Cię o tym poinformuje, dwa, po tym jest jeszcze mnóstwo grania, trzy, blokuje to tylko i wyłącznie questy z postaciami, które mogą bronić Kaer Morhen, jeśli ich nie zrobiliśmy wcześniej, tzn. z Keirą, Rochem, czy Letho

Trzeba naprawdę duuużo pomijać, żeby cokolwiek tu stracić, także się nie ma co ociągać jak już się trafi.
 
Główny wątek fabularny w Novigradzie - jak pominiesz zadanie o Gangach (znaczy inaczej to nazwano brakuje mi słowa), a pójdziesz dalej linią fabularną to quest będzie zakończony niepowodzeniem.
 
Główny wątek fabularny w Novigradzie - jak pominiesz zadanie o Gangach (znaczy inaczej to nazwano brakuje mi słowa), a pójdziesz dalej linią fabularną to quest będzie zakończony niepowodzeniem.
To już wiem - jedyny, jaki mam na czerwono.

Chodziło mi o ewentualny przeskok jak między aktem II a III w "jedynce" (gdzie niby zostawaliśmy w Wyzimie, ale sporo questów się unieważniało).
 
Top Bottom