Punkty nagród a kontrakty

+
Nie wydaje wam się, że balans ilości punktów nagród za wypełnienie kontraktów czy zadań jest czasem śmiesznie niski?
Podczas ostatniej gry ukończyłem kontrakt, polegający na użyciu 1 okrzyku w 1000 różnych gier sieciowych, pomyślałem, wpadnie kilkadziesiąt punktów nagród, a tu się okazuje że za ten kontrakt są 2 Puknty nagród :D :confused:nie pierwszy raz jest tak, że zadanie czy kontrakt wymaga dużej ilości godzin spędzonych w grze a nagroda jest co najmniej marna.Mogli by to Redzi ogarnąć jakoś lepiej.
Chyba, że tylko mnie się tak wydaje ;)
 

Lexor

Forum veteran
Uważam, że wysokie nagrody spowodowałyby karcenie CDPR w stylu "czemu ten kontrakt wymaga tyle czasu?".
W obecnym stanie rzeczy nikt się tym specjalnie nie przejmuje.

Ja mam podobne podejście, moje kontrakty "robią się przy okazji", szczególnie te "długoterminowe".
 
Pewnie by tak było jak mówisz. Oczywiście też robią mi się przy okazji, jednak pomyślałem, że miło byłoby ze strony CDPR gdyby choć trochę więcej tych punktów dali za takie "długoterminowe" kontrakty
 
Uważam, że wysokie nagrody za kontrakty, które wymagają kilkudziesięciu lub nawet więcej godzin, to uczciwy sposób podejścia, zamiast karmienia gracza marnymi 2 punktami, tyle to się dostaje za proste zadanie dzienne.
 
Top Bottom