Punkty nagród - Ciągle mi ich mało

+
Witam serdecznie.
To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość :)

Moje pytanie dotyczy punktów nagród, chciałbym wszystko odblokować w księdze nagród, ale na to nie ma szans.
Wszelakich drzewek do odblokowania jest w opór. Samych dowódców już jest sporo a co dopiero gdy dodamy rok dzika, sezon elfów, Aelireen, krwawą klątwę etc... Które być może kiedyś znikną i nie odblokuje już tego.
Skąd brać na to wszystko punkty?
Przy Gwincie dopada mnie jakiś syndrom pięciolatka i chcę mieć wszystko odblokowane :)
Z kontraktów już tak szybko tych punków nie da się farmić co na początku, już nie wpadają za "cokolwiek". Co prawda nie mam jeszcze Wojny krwi, ale nawet wtedy to będzie kropla w morzu potrzeb.
Jak wy sobie z tym radzicie? Macie wszystko odblokowane? Skąd bierzecie punkty poza koroną i kontraktami?

Nie wiem, czy to dobry temat na "dział techniczny" ale tylko tutaj mogłem założyć nowy wątek.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
 
Punkty można jeszcze dostać za poziom i event Pojedynki Frakcji. Liczę na to, że dostaniemy jakieś ciekawsze i bardziej punktodajne eventy. Teraz jeżeli ktoś nie ma czasu, aby systematycznie każdego dnia wbijać 2-4RP to odblokowanie całego drzewka sezonowego jest problematyczne. Chociaż jeżeli tego nie zrobimy to nie jesteśmy jakoś specjalnie stratni (postęp w drzewkach sezonowych i tak zostanie przeniesiony na ten sam sezon w przyszłych latach). Na Twoim miejscu skupiłbym się na uzyskaniu dowódców - przynajmniej tych najlepszych (tych słabszych z Wojny Krwi moim zdaniem wcale się nie opłaca za 10 punktów odblokowywać). Dalej powinieneś mieć z tyłu głowy odblokowanie roku dzika, ale to możesz sobie rozłożyć w czasie. Z resztą punktów odblokuj to co najbardziej Ci się podoba - rewers, skórka dowódcy etc.
 

Lexor

Forum veteran
@janofon_pl Zauważyłem, że poza robieniem dwóch koron dziennie (co daje łącznie +4 RP) to wbicie prestiżu 4 też dość dużo daje - średnio jest to kolejny +1 RP dziennie w trakcie robienia owych koron.
 
Witam serdecznie.
Przy Gwincie dopada mnie jakiś syndrom pięciolatka i chcę mieć wszystko odblokowane :)
Pora dorosnąć :p W drzewku trzeba iść na kompromis, wybierać pomiędzy czymś a czymś. Mi już jakiś czas temu wpadł kontrakt za 1000 wydanych pkt nagród i nadal mam sporo do odkrycia.
 
Dobra, OK
Widzę, że nie ma recepty ani magicznego sposobu na szybkie odblokowanie wszystkiego :)
Skorzystam jeszcze z okazji i zapytam jak działa ta codzienna korona? Co 2 wygrane rundy są jakieś nagrody do 12 rund? Czy coś poknociłem? Jest jakieś drzewko które by zobrazowało jak to wygląda?

Dzięki
 
Dobra, OK
Widzę, że nie ma recepty ani magicznego sposobu na szybkie odblokowanie wszystkiego :)
Skorzystam jeszcze z okazji i zapytam jak działa ta codzienna korona? Co 2 wygrane rundy są jakieś nagrody do 12 rund? Czy coś poknociłem? Jest jakieś drzewko które by zobrazowało jak to wygląda?

Dzięki
Co dwie wygrane rundy dostajesz pomniejszą nagrodę (złoto, fragmenty, karta, pył), za wbicie 6 rund dostajesz 2 punkty nagród. Potem pomniejsze nagrody tak samo ale punkty dostajesz po 12 rundach. Potem Pomniejsze nagrody dostajesz co 4 rundy, a punkty nagród dopiero po 24 rundach.

Punkty nagród dostajesz też po zakończeniu każdego sezonu w zależności od tego na jakiej randze skończyłeś.
 
Last edited:
Moim zdaniem punkty nagród zdobywa się w dostatecznej ilości. Są kontrakty gdzie punktów można wyłapać w setkach, a co dodatek dochodzą nowe. Czasem jedynie trzeba pod dany kontrakt zbudować deck. Są poziomy które również zdobywa się w miarę szybko, a za każdy jest 1 punkt zwycięstwa. Jak wspomnieli przedmówcy są jeszcze punkty za wygrane rundy (2 punkty po 6 rundach, kolejne 2 po kolejnych 12, kolejny 1 po kolejnych 24 i bodaj ostatni 1 punkt za kolejne 48 wygrane rundy) i na koniec sezonu za rangę (od kilku do kilkunastu). Dla aktywnych graczy mających za sobą już wiele godzin grania i 4 poziom prestiżu 1 punkt zwycięstwa może wpaść jako nagroda dzienna (zamienne za 15 pyłu/rudy/fragmentów lub karty). Ja przez ostatnie 3 tygodnie grania zdobyłem punktów na oba drzewka sezonowe, 1/3 drzewka roku dzika i odblokowanie 2 dowódców WK i 2 z KK.
 
Witam serdecznie.
To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość :)

Moje pytanie dotyczy punktów nagród, chciałbym wszystko odblokować w księdze nagród, ale na to nie ma szans.
Wszelakich drzewek do odblokowania jest w opór. Samych dowódców już jest sporo a co dopiero gdy dodamy rok dzika, sezon elfów, Aelireen, krwawą klątwę etc... Które być może kiedyś znikną i nie odblokuje już tego.
Skąd brać na to wszystko punkty?
Przy Gwincie dopada mnie jakiś syndrom pięciolatka i chcę mieć wszystko odblokowane :)
Z kontraktów już tak szybko tych punków nie da się farmić co na początku, już nie wpadają za "cokolwiek". Co prawda nie mam jeszcze Wojny krwi, ale nawet wtedy to będzie kropla w morzu potrzeb.
Jak wy sobie z tym radzicie? Macie wszystko odblokowane? Skąd bierzecie punkty poza koroną i kontraktami?

Nie wiem, czy to dobry temat na "dział techniczny" ale tylko tutaj mogłem założyć nowy wątek.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Jedyny Magiczny sposób to grać 6, lub 12 rund dziennie, aby wbić 2, lub 4 pkt, oczywiście 4 lvl prestiżu też pomaga, bo daje +1 pkt jako nagrodę dzienną, no i wbijanie poziomu też daje 1 pkt. Drugi magiczny sposób, ale to już raczej trzeba było by Redów ubłagać, to pkt do kupienia w sklepie :D W sumie chętnie bym kupił :p
 
Mogliby dodać pkt nagród za wykonywanie questów w wiedźminie 3 :D Chętnie powróciłbym do tej gierki, ale tak żeby miało to dodatkowy profit ;) No i zapewne sprzedaż by skoczyła, jest to dobry pomysł na wyeliminowanie w pewnej części pirackich kopii.
 
OK, podziękował. Już wszystko jasne.

Gram w Gwinta od 3 dni zamkniętej bety a oceniam że nie mam nawet połowy wszystkiego w drzewkach odblokowanych. Jest na to tylko jedna rada CIERPLIWOŚĆ, dużo CIERPLIWOŚCI ;) Nikt nam tego nie zabierze.
 
Tak to jest zrobione żebyś nie zdobył wszystkiego w miesiąc ;D ma zachęcać do grania w dłuższym terminie
 
Tak to jest zrobione żebyś nie zdobył wszystkiego w miesiąc ;D ma zachęcać do grania w dłuższym terminie
Po czym nowy gracz oblicza sobie, ile czasu zajmie mu zdobycie potrzebnych pkt na jedną ramkę, i stwierdza, że lepiej iść na miasto na kebsa :D
 

Lexor

Forum veteran
Po czym nowy gracz oblicza sobie, ile czasu zajmie mu zdobycie potrzebnych pkt na jedną ramkę, i stwierdza, że lepiej iść na miasto na kebsa :D
Jak ja byłem tym nowym graczem jeszcze kilka miesięcy temu, to zupełnie inaczej do tego podchodziłem. :p
 
Jak ja byłem tym nowym graczem jeszcze kilka miesięcy temu, to zupełnie inaczej do tego podchodziłem. :p
Ja jak byłem nowym graczem, czyli bardzo dawno temu, to grałem tylko potworami na pogodę, bo była to najlepsza talia dla nowicjuszy, i w sumie wkurzała wszystkich lepszych graczy dookoła :D Ciach mróz w rząd, i karty po jednym pkt :D
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom