Punkty nagród jako pomniejsze nagrody dzienne.

+
Dostaje się taki bonus za 4 osiągnięcie 60 poziomu. I faktycznie dawał czasem jakieś pojedyńcze punkty nagród. Teraz, po wprowadzeniu opowieści chyba przestało. Przynajmniej ja ich nie zauważam. Tak nie powinno być...
 
Zajrzyj do kontraktów. Zostało to zmienione. Teraz zamiast losowego 1 PN otrzymujesz dodatkowe 2 surowca za GG. Niestety to kolejne mocne uderzenie w graczy f2p bo nowy bonus jest mniej korzystny od starego.
 
Punkty nagród są teraz w większości w podróży. Jak by nie zostało zmienione, to za dużo by było tych kluczyków =]
 
No dobrze, a jak mocno docisnę i skończę podróż zanim minie 80 dni i będzie mi brakować na drzewko sezonowe, to co wtedy?

Poza tym, męczyłem się żeby zrobić ten poziom i całkiem niedawno się udało. To mi teraz zabrali? Przecież to miała być korzyść na zawsze. Coś jest nie tak. Ja się domagam przywrócenia tej korzyści. W nosie mam te surowce, punkty nagród są potrzebne.
 
Instalując grę akceptujesz regulamin i wszystkie wariacje studia dotyczące gry =]

Regulamin:


10.5 Wygaśnięcie. Wirtualne Towary i Wirtualna Waluta nie wygasają, ale zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania koniecznych zmian lub poprawek. Nie jesteśmy zobowiązani dostarczać Ci Wirtualnych Towarów i Wirtualnej Waluty.

10.6 Wirtualne Towary/Waluta mogą ulegać zmianie. To, że w danym momencie proponujemy Ci możliwość kupna Wirtualnych Towarów lub Wirtualnej Waluty nie oznacza, że ta oferta będzie obowiązywała również w przyszłości. Zakres, zróżnicowanie i typy dostępnych Wirtualnych Towarów i Wirtualnej Waluty mogą ulec zmianie w każdym czasie. Istnieje możliwość zarządzania, regulowania, kontroli, modyfikowania i usuwania Wirtualnej Waluty i Wirtualnych Towarów jeżeli będzie to konieczne dla dalszego funkcjonowania Gwinta lub z innych uzasadnionych powodów. Postaramy się w rozsądny sposób poinformować Cię o każdej takiej zmianie oraz wyjaśnić jej przyczynę.
 
Last edited:
Ale odpowiedź... Przecież ja wiem, że twórcy gry mają prawo to zrobić. Ale uważam, że zrobili źle i chcę ich nakłonić do przywrócenia starych zasad. Nie dyskutuję z regulaminem gry.
 

Lexor

Forum veteran
Teraz nie ma czegoś takiego jak "pomniejsze nagrody dzienne" (chyba, że ktoś zakończy swoją podróż).
 
Ale odpowiedź... Przecież ja wiem, że twórcy gry mają prawo to zrobić. Ale uważam, że zrobili źle i chcę ich nakłonić do przywrócenia starych zasad. Nie dyskutuję z regulaminem gry.
Co chwila tak jest niestety, coś wprowadzają ma być na stale pozniej jednak wchodzi inna opcja i stare pomysły nie pasują do nowego systemu i są zmieniane. Jak Gwint będzie zarabiał optymalnie, to już nie będzie błądzenia i szukania nowych zasad.
 
Top Bottom