Punkty rozwoju postaci - nie mogę ich "wykupić"

+
Dzień dobry,
Mój problem polega na tym, że posiadam już 8 level postaci oraz mam 13 punktów rozwoju do wykorzystania. Nie mogę wykorzystać żadnego z nich, ponieważ w okienku POSTACI nie mogę "wykupić" żadnego skilla, aby móc dodać go do drzewka -> po prawej. Czy ktoś wcześniej już spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać?
 
Na pewno próbujesz rozwinąć umiejetność używając właściwego klawisza?
Na PS4 kupujesz umiejki kwadratem, przypisujesz je iksem.
 
Na pewno, pod spodem byłby opis ze kwadratem mogę kupić, ale takiego nie ma.
 

Attachments

  • 7596CDC9-90A3-4767-8648-39E0445A78E4.jpeg
    7596CDC9-90A3-4767-8648-39E0445A78E4.jpeg
    1.9 MB · Views: 480
Jak zjedziesz kursorem na dół, to też się nie da? Bo na zdjęciu powyżej wybrałeś podstawową umiejętność, wykupioną i aktywną od samego początku gry, bez konieczności wsadzania jej do drzewka.
 
Jak zjedziesz kursorem na dół, to też się nie da? Bo na zdjęciu powyżej wybrałeś podstawową umiejętność, wykupioną i aktywną od samego początku gry, bez konieczności wsadzania jej do drzewka.
To byłby mój drugi strzał.
 
To może i ja się dokleję..
Na jakim etapie gry powinienem (poprawcie koledzy jeśli źle wyczytałem w Google) list od Yenn ze sprawdzeniem jakiś tam ruin alchemika/czarodzieja w celu odblokowania dodatkowych slotów w drzewku umiejętności?
Dzisiaj skończyłem SzK i zaczynam KiW :)
 
To może i ja się dokleję..
Na jakim etapie gry powinienem (poprawcie koledzy jeśli źle wyczytałem w Google) list od Yenn ze sprawdzeniem jakiś tam ruin alchemika/czarodzieja w celu odblokowania dodatkowych slotów w drzewku umiejętności?
Dzisiaj skończyłem SzK i zaczynam KiW :)
Krótko po zaczęciu dodatku, przy wejściu do Beuclair, do którego poprowadzi cię główny quest.
 
Top Bottom