Puzzle z Wiedźminem od cdp.pl

+
No ale jak Wam rama (zupełnie przypadkowo) spadnie, a szyba pęknie, to puzzle się nie rozsypią. Profit!
 
Jeżeli oprawiacie sami to można i nie kleić, najczęściej jednak, jeżeli oddaje się puzzle do oprawienia, wymagane jest podklejenie ich kartonem.

I nie zgadzam się, że plexi niczym nie różni się od szkła, jest o wiele gorszej jakości. Jedynym plusem jest jej lekkość, co przy dobrym zamocowaniu na ścianie nie robi różnicy w porównaniu do szkła.
 
taa, już skleję te puzzle... a potem za 20 lat pokażę dzieciom jakie fajne puzzle kiedyś ułożyłem, zamiast dać, żeby gówniarze same się pomęczyły :p

Ale naprawdę staramy się tu nie używać wulgaryzmów. Zedytowałam.
zi3lona
 
Arrivald said:
a jak myślicie, na co może być ten kod ? jakieś gadżety do losowania ?
Arrivald said:
Jedyne co mi przychodzi do głowy to przedpremierowe DLC.
Arrivald said:
A unikatowy klucz to pewnie obniżka na W3 :)
Arrivald said:
Posiadacze klucza dostaną przepustki i w każdy poniedziałek od 12 będą mogli podglądać deweloperów przy pracy.
Arrivald said:
Moja teoria jest taka że dzięki tym kodom może będą jakieś bonusy w W3, jak te dodawane do kolekcjonerki W2.
Arrivald said:
Chciałbym wierzyć, że dzięki niemu będziemy mieli jakieś zniżki.
Błagam zamknijcie temat!
 
Jako, że wszyscy się zastanawiają do czego służyć mogą Unikatowe Klucze, postanowiłem przytoczyć ostatni wpis facebook'owego fp CDP - Gry bez prądu:


Czas na konkurs! Zasady są bardzo proste. Wystarczy sfotografować zestaw pudełek wiedźmińskich puzzli w towarzystwie innych przedmiotów należących do Waszej kolekcji (gier komputerowych, książek, gadżetów itp.). Zdjęcie należy wysłać na adres: puzzle@cdp.pl w treści maila wpisując wszystkie Unikatowe Klucze Produktu (znajdziecie je na naklejce wewnątrz opakowania) oraz zgodę na publikację na łamach naszej fejsbukowej strony. Najciekawsze (naszym zdaniem) zdjęcia trafią do galerii a część z nich nagrodzimy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 19 maja do godziny 23:59

Jeśli ktoś z powyższego skorzysta to z góry życzę powodzenia!
 
O, dzięki za informację. Na wygraną raczej nie mam co liczyć, ale spróbować nie zaszkodzi, może coś wymyślę w weekend.;)/>
 
Pucle zamówione przez moją przyjaciółkę we środę - dotarły dziś. dosłownie 20 minut temu. Zapowiada mi się pracowity weekend.
 
Zaciekawił mnie poniższy fragment w wywiadzie z Marcinem Iwińskim w Gazecie Prawnej.

Kolejna ciekawa perspektywa to rynek zabawek i gier planszowych. Ostatnio w sklepach pojawiły się wiedźmińskie puzzle. Czy to jednorazowa inicjatywa związana z promocją najnowszej części „Wiedźmina”?

Chcieliśmy przygotować serię produktów wspierających dla „Wiedźmina”. Ale zależy nam również na tym, aby te produkty same były wyznacznikiem jakości w swojej klasie. Puzzle są pierwszym etapem naszych działań. Pracujemy nad kilkoma kolejnymi pomysłami, ale powiemy o nich więcej wtedy, gdy będą już gotowe. Na pewno chcemy wykorzystać to momentum, które jest związane z popularnością „Wiedźmina”. Natomiast absolutnie nie zależy nam na szybkim „skoku na kasę”. Jeśli w naszej ofercie pojawią się nowości, to będą to produkty wybitne w swojej klasie.

A zatem możemy się spodziewać kolejnych gadżetów, a raczej Gadżetów. :) Nice.
 
Top Bottom