Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Ehhh... może POPROSIMY CDP o odpowiedz na tak bardzo nurtujące wszystkich tutaj obecnych pytanie! Czy Borys to Jaskier, a czy Jaskier to Szyc? Tak mi wszystko zagmatwaliście że sam już nie jestem pewien tego co mówie...
 
Może poprosimy Rubika co by poprosił CDPR?[Rubik]C D P R[Chór] Prosimy Cięw tle klaskanie....Czy Borys to Jaskier? Czy Jaskier to Szyc? Czy Szyc aby nie jest TW? Kto stoi za tzw. Aferą Wiedźmińską? ...i gdzie są grube nici?
 
hehehehe *śmieje się jak makłowicz*skąd niby miały by być informacje na temat tego czy szyc nagra kwestie jaskra jak nie wiadomo cxzy w ogóle jaskier będzie:p Dajcie temu spokój.
 
No to ja mam pytanko.Wiadomo już co będzie sie znajdowało w newsletterze??Co do OT, to ja na twoim miejscu Koniu chyba pozabijałbym ich wszystkich, przecież teraz jest gorzej niż w wakacje, nie da się normalnie czytać postów, czytam gdzieś co drugi albo co trzeci, no i chyba tyle ... na razie
 
Gdzieś tam dużo postów wcześniej jest chyba coś o tym, jak dobrze pamiętam to chyba o miesiąc ale pamięci to ja nie mam zbyt dobrej
 
no coz mam nastepujace pytanie:przegladajac ostatnio screeny z gry w galerii z tej strony zaobserwowalem cos co mnei troche zaniepokoilo...otoz na roznych lokacjach mianowicie na bagnach, kolo jakiejs malej chatki w lesie czy tez w samej wyzimie Geralt walczy z przeciwnikami z tymze jeden z nich(chodzi o takiego spasionego wieprza z przeswitem i w gaciach w czerwone paski) wystepuje na kazdym z tych screenow, czy wiec postacie bandytow czy rzezimieszkow beda sie powtarzac?!?!!? czekam na wasze opinnie...pozdrawiam ;]
 
Moze po prostu tak wypadlo, albo byly to screenshot'y z tego samego dnia czy cos.Postacie bandytow na pewno beda sie czasami powtarzaly, jednakze powinno byc pare ich wygladow.
 
Ciekawe, czy będą się powtarzać twarze postaci, czy CDP korzysta z programu do generowania tychże. Bo z jednej strony mielibyśmy dużą różnorodność, ale efekty mogłyby wyjść czasem dość komiczne jeśli program miałby zbyt duże możliwości - po prostu niekiedy twarze wyglądałyby nienaturalnie. No... chyba, że ludzie zajmujący się tworzeniem postaci sami przygotowują bardzo pieczołowicie każdą personę z osobna, z unikalną twarzą, ubiorem itd. Może dlatego tak długo musimy czekać
 
Chyba lepszym rozwiązaniem byłby generator. Wszak jednakowych ludzi za często (zwłaszcza poza polityką) się nie spotyka, a co do nienaturalności - nie wszyscy muszą być piękni .
 
z tego co pamiętam to idealnie jednakowych ludzi ciężko będzie spotkać. Zawsze będą się różnić choćby jakąś cxzęścią ubioru. natomiast chyba nie będzie tak że każdy model będzie całkowicie inny.E: wiadomości z wycieczki
 
Yarpen - podawali może Twórcy, ile ma być tych kombinacji? I czy tylko ubioru, czy też pewna losowość dotknie też twarzy?
 
Niezbyt przyjemne byłoby spotkanie takich samych klonów. Nawet wśród strażników dajmy na to zamku króla Foltesta - jeśli nie ubiorem to muszą się chociaż różnić twarzą, może lekko wzrostem, wagą jeśli to możliwe do zrobienia.
 
Nightmare said:
Yarpen - podawali może Twórcy, ile ma być tych kombinacji? I czy tylko ubioru, czy też pewna losowość dotknie też twarzy?
na to nie potrafię odpowiedzieć... Powiedzieli że zawsze będzie sie różnić chociaż kolorem czapki, ale ile rodzajów modelów będzie nie pamiętam, o ile w ogóle pytaliśmy o to...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom