Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
A dlaczego pocztówki od wiedźmina (świąteczne) były pojedyńcze, podczas gdy jestem pewny że są też rozkładane?
 
Rioo said:
Lord Koniu said:
I co chcialbys na takim spotkaniu robic ?
Chociaż mam też swoje pomysly, np. pierwszy pokaz dla graczy demka, albo moglibyśmy pobawić sie pod okiem CDPRed w betatesterów ...
To mi sie podoba. Bardzo podoba . Tylko mialem nadzieje ze demko byloby wczesniej niz w wakacje...
 
Lord Koniu said:
To mi sie podoba. Bardzo podoba . Tylko mialem nadzieje ze demko byloby wczesniej niz w wakacje...
Czego sie nie robi dla dobra forumowiczów POczekajmy teraz na odpowiedź kogoś z Reda, tylko obawiam sie, że nie będzie odzewu... (nie mają czasu, za wcześnie, żeby się deklarować itp.)
 
Wg mnie pomysl jest ogolnie ok, ale tak naprawde nie ma wiekszego sensu go realizowac...przynajmniej przed wydaniem gry. Tworcy na pewno maja "ciekawsze" rzeczy do roboty niz uzeranie sie z nami . Poza tym sporo osob zapewne nie bedzie moglo sie zjawic w jakies miejsce itp. Tak, ze na samym spotkaniu pojawilo by sie pewnie z 2-3 osoby. Zreszta popatrzcie na targi w Warszawie...W zasadzie tylko Ci co tam mieszkali sie na nie wybrali.
 
Domyslam sie ze zawczesnie na takie pytanie, ale sprubuje. Czy planujecie dac jakis filmik wprowadzajcy taki normalny, nie na silniku gry. A jezeli tak to czy bedzie jak np. w Fallout Tactics czy IwD. Czyli jakis glos czytajacy ksiege i wprowadzajacy nas w fabule, zawsze mi sie podobaly takie rzeczy, maja niezly klimat. Tym bardziej ze mogla by to byc ta ksiazka Jaskra albo tego gnojka co zostal kronikazem, to by bylo mile nawiazanie do sagi.
 
Jakoś nie wyobrażam sobie takiego spotkania...I tak jak napisał Draghmar, napewno nie przed wydaniem gry.A po wydaniu gry to będziecie grać a nie spotykać się z twórcami ;-)
 
Nie wiem czy byla odpowiedz na to pytanie ale sprobuje...... Co bedzie z lupami po zabiciu przeciwnika???? mam nadzieje ze nie zrobicie tak jak bylo w Neverze....
 
A propos screenshotów - gdzie podziewają się wszystkie postacie NPC które powinny te screenshoty wypełniać? Czy też postacie NPC są stworzone ale ich brak na screenshotach to działanie celowe :)
 
Na razie sa tworzone same lokacje puzniej tworcy dodadza postacie narazie sa tylko te najwazniejsze....
 
'Czy w związku z przepowiednią i nadchodzącym zimnem będzie widać jakieś zmiany w otoczeniu? M_Kicinski: Tak. Chociaż głównie poprzez nastawienie ludzi - pewien niepokój. Leo->Owszem, przewidujemy śnieg i deszcz, na roślinach z kolei widoczne będą podmuchy wiatru.Jakaś zmiana zaszła czy od początku przewidywaliście śnieg itp.? Z czat na WP tak to nie wynika....
 
Powtarzam pytanie, które zadałem dwa dni temu bo nurtuje mnie berdzo ta kwestia: W wywiadzie dla TotalVideoGames.com przeczytałem o amnezji biednego Geralta. Czy ta część fabuły jest już ostateczna?
 
Naszym zadaniem jest dowiedziec się co się stało wcześniej, więc zmiana tego pociągnęła by za sobą zmianę koncepcji gry.
 
zed levar said:
Powtarzam pytanie, które zadałem dwa dni temu bo nurtuje mnie berdzo ta kwestia: W wywiadzie dla TotalVideoGames.com przeczytałem o amnezji biednego Geralta. Czy ta część fabuły jest już ostateczna?
Raczej nie podlega dyskusji na tym etapie prac... ;)
 
Pytanko - planujecie może wystawić jakieś stoisko na Komputer Expo 2005 za tydzień bodajże ? Nie mam pojęcia czy ranga tej imprezy jest warta świeczki więc pytam......Fallen - to się nazywa short answer he,he
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom