Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Jak by ci to powiedziec ja kupuje oryginaly tez mam ich z 12.... albo i wiecej ale co tam nie kazdego stac na oryginalne gry. Dobra skoro zarabiam np. 1000zl miesiecznie i nie mam kasy na gry to powiesz ze nie musze grac ja powiem ze ggry nie sa tylko dla bogatych ty powiesz ze mam telewizor od rozrywki i tak to bledne kolo bedzie sie toczylo ale tutaj wkradaja sie potrzeby czlowieka wedlug Maslova czlowiek musi miec zapewnione podstawowe potrzeby no dobra zarabiam 1000zl co miesiac mam zapewnione podstawowe potrzeby mam zapewniona kaszane na sniadanie, bigos na obiad i chleb ze smalcem, mam prad, jakies tam sprzety elektroniczne, ma kibel, ciepla woda i najwazniejsze: male mieskzanko i telewizor z 50 kanalami . Ale tutaj pojawia sie problem: po zaspokojeniu podstawowych potrzeb chcemy zaspokoic dalsze potrzeby chcemy miec lepsze warunki zycia, chcemy miec gry i kompa ale z powodow podatkow ktorymi jest oblozone wszystko i z powodu niskich zarobkow nie mamy pieniedzy na gry i tutaj wkraczaja piraci.....
 
Jeju...po co walkujecie temat piractwa? Przeciez i tak nie dojdziecie do zadnego wniosku. Ci co zeruja na kradzionych grach beda to robic dalej bez wzgledu na to jakie sie argumenty poda. Na stronie glownej CDP byl news odnosnie WoW, w ktorym przez naprawde wiele komentarzy (lacznie bylo ich chyba ponad 200) spierano sie o nielaglne gry...i co? I nic. A tak jak Geno zauwazyl jest to temat rzeka a pisanie o nim nic nikomu nie da...Poza tym deklarowanie, ze sie kradnie jest troche...dziwne...
 
Obiło mi sie o uszy (Yellow coś chyba wspominał) że przeniesiony został tydzień z wiedźminem. ile w tym jest prawdy?
 
Yarpen Zirgin said:
Obiło mi sie o uszy (Yellow coś chyba wspominał) że przeniesiony został tydzień z wiedźminem. ile w tym jest prawdy?
Dużo, informowałem już o tym na forum. TzW odbędzie się dopiero w lutym.
 
A ja ma pytanie: Czy Geralt bedzie się w grze odzywał, czy też jak w KOTOR nasz bohater pozostanie 'niemową'?
 
hmmm mi sie wydaje ze bohater w wiedzminie bedzie sie odzywal, bo jak na geralta przystalo musza byc te ciekawe odzywki Mam pytanie do cdprojekt dotyczace strony glownej cdprojekt jak sciagam jakikolwiek pliczek z strony glownej lub podstron to on sie sciga z predkoscia do 20kb/s a jak scigam z innych stronek to z predkoscia 100kb/s wiecie czemu tak sie dzieje???
 
Uuuu, wiedze, ze mam spore zaległości...Luty mówicie... może być, byle TzW był w ciągu pierwszych trzech tyg lutego - wtedy mam wolne
 
Zielony said:
A ja ma pytanie: Czy Geralt bedzie się w grze odzywał, czy też jak w KOTOR nasz bohater pozostanie 'niemową'?
Wyobraź sobie geralta będącego cicho jak jaskier idzie obok i podśpiewuje.
 
Zielony said:
A ja ma pytanie: Czy Geralt bedzie się w grze odzywał, czy też jak w KOTOR nasz bohater pozostanie 'niemową'?
O ile dobrze pamietam to cala gra ma byc "mowiona", wiec i glowny bohater powinien zabrac glos w swojej sprawie
 
Mnie zastanawia, kto podkładać będzie głosy pod głównych bohaterów. Ja bym nie miał nic przeciwko Zamachowskiemu w roli Jaskra (bo chyba sie pojawi).
 
Hmm...Kiedys ktos pisal, ze moze sie pojawi tutorial wprowadzajacy w swiat Wiedzmina. Czy zrealizujecie to zamierzenie? Bo tak sobie mysle, ze fajnie by bylo gdyby mozna bylo w takim tutorialu przejsc kilka treningow jakie mieli wiedzmini...najlepiej gdyby dalo sie to zrobic z pomiarem czasu. Mozna by urzedzic zawowdy kto przejdzie szybciej z jak najmniejszymi obrazeniami . To taka mala sugestia zainspirowana najnowszym tekstem na RPGVault
 
Walu de Rive, Lord Koniu -> Zamachowski jako Jaskier to taka sama klapa jak Żebrowski jako Geralt. I jeszcze pytania do CDPRedowców:1. Czy będzie możliwość targowania się podczas ustalania zapłaty za robotę w grze?2. Czy będzie opcja "Przyrzeknij, że dasz mi to, co w domu po prwrocie zastaniesz, a czego się nie spodziewasz"?3. Czy będą eliksiry halucynogenne?4. Czy będzie obchodzona Belleteyn (Noc Majowa)? /Krogulec chciwie zaciera łapki/
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom