Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
krogulec said:
Draghmar -> Nie wiele mi pomogłeś...
A co wiecej Ci moglem powiedziec?? Skoro nie znam odpowiedzi na reszte pytan to dalem Ci chociaz to co wiedzialem.To co moge dodac do tamego linka to to, ze poszczegolne eliksiry beda dawaly efekt widoczny na ekranie monitora.
 
Mogę zrezygnować z halucynogenów na rzecz Nocy Majowej. No ale jeszcze raz pytam:CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ REKRUTOWANIA MŁODYCH WIEDŹMINÓW??
 
krogulec said:
Mogę zrezygnować z halucynogenów na rzecz Nocy Majowej. No ale jeszcze raz pytam:CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ REKRUTOWANIA MŁODYCH WIEDŹMINÓW??
Duze litery Ci nic nie dadza. Jesli zaznaczyles opcje "Poproś o odpowiedź Twórców gry" to jesli mozna podac odpowiedz to na pewno ja dostaniesz...Nie ma sensu tez powtarzac sie.Zeby cos takiego mialo sens to musialo by byc dobrze wplecione w fabule bo ja sobie osoiscie nie moge wyobrazic, ze wpadam do wioski i mam mozliwosc takiej wypowiedzi...szczegolnie jesli mialo by sie to zbyt czesto pojawiac.
 
Mmmmoże to nie jest dobre miejsce na takie pytania, ale zaryzykuję - najwyżej dostanę bana: Czemu kobiety tak leciały na Geralta?? Przecież ładny to on nie był, rozmowny też nie... I rzadko się mył. :)
 
krogulec said:
Mmmmoże to nie jest dobre miejsce na takie pytania, ale zaryzykuję - najwyżej dostanę bana: Czemu kobiety tak leciały na Geralta?? Przecież ładny to on nie był, rozmowny też nie... I rzadko się mył. :)
Bo wiedźmini mają, według kobiet, to coś...Bo ich dotyk powoduje przepływ Mocy przez ciało...I ogólnie - wiedźmini inpotentami nie byli, a fizycznie też nie odstawali od ludzi - wręcz przeciwnie.Ale to temat... hm... "niski", więc od razu go zarzućmy, co?
 
"It would be perfectly natural for him to deflect a crossbow's missile with his sword" ...czyli jednak będzie odbijanie bełtów i strzał? Teraz już chyba możecie się przyznać jeśli publikujecie w świecie takie materiały.....EDIT: D. -> też mam takie wątpliwości z tym,że obok wspomnaine jest na temat jakich broni wiedźmin nie będzie używał....
 
Geno said:
"It would be perfectly natural for him to deflect a crossbow's missile with his sword" ...czyli jednak będzie odbijanie bełtów i strzał? Teraz już chyba możecie się przyznać jeśli publikujecie w świecie takie materiały.....
Tylko ja sie zastanawialem czy czasem to nie jest ogolny opis wiedzmina...a nie konkretnie tego co bedzie w grze...
 
Draghmar said:
Tylko ja sie zastanawialem czy czasem to nie jest ogolny opis wiedzmina...a nie konkretnie tego co bedzie w grze...
Ogólny Pisany jest z myślą przybliżenia świata osobom, które nie miały styczności z twórczością mistrza.
 
Wybaczcie jesli sie myle, ale z tego co pamietam to swega czasu mozna bylo zadac pytanie na stronie CDP z ktorych to najciekawsze mialy zostac wybrane do wywiadu z tworcami gry. Czy ten wywiad sie ukazal, bo albo stracilem kilka dni z wlasnego zycia albo ten wywiad nie ujrzal swiatla dziennego.
 
Wiecie co sobie myśle? CDPRed mógłby zorganizować spotkanie dla forumowiczów w realu, np. w wakacje (bedziemy po sesjach i szkole), gdzie moglibyśmy sie spotkać, pogadać, poznać jakieś nowości związane z grą (teoratycznie wakacje, porzedzają premierę gry, może jakieś nowe info np grywalne demko ), więc może by urządzić taki TzW oprócz tego w Internecie także w realu? taki nieśmiały pomysł/propozycja....
 
Pomysl mi sie podoba ( a komu nie ? ) ale przypuszczam ze z jego realizacja bedzie baaardzo ciezko
 
Pomysł mi się podoba, nawet sam myślałem o czymś takim ale nie wiem na ile to możliwe. Hmm...takie coś było by zorganizowane zdaje mi się że dużo osób by się pokusiło na taki wyjazd ale nie wiem czy każdy by mógł
 
W zasadzie chodzi głównie o to, żeby CDPRed wyznaczył jakieś miejsce i datę... Resztę sie jakoś dałoby załatwić (Zdaje sobie sprawe z tego, że odciąga to Twórców od gry, ale czego nie robi sie dla forumowiczów Obstawiałbym, że mogloby to sie odbyć we Wrocku, albo w Wawie, ewentulanie gdzieś w pobliżu tych miast...
 
no cóż, trudno się dziwić. Dlatego centrum kraju teoretycznie było by najlepsze dla wszystkich. Można by np. zrobić zbiórkę południowców, np w katowicach i analogicznie w innych regionach. a jakby miał ktoś możliwość wzięcia kilku osób samochodem, to by było najlepiej.
 
Rioo said:
Wiecie co sobie myśle? CDPRed mógłby zorganizować spotkanie dla forumowiczów w realu, np. w wakacje (bedziemy po sesjach i szkole), gdzie moglibyśmy sie spotkać, pogadać, poznać jakieś nowości związane z grą (teoratycznie wakacje, porzedzają premierę gry, może jakieś nowe info np grywalne demko ), więc może by urządzić taki TzW oprócz tego w Internecie także w realu? taki nieśmiały pomysł/propozycja....
I co chcialbys na takim spotkaniu robic ?
 
Lord Koniu said:
I co chcialbys na takim spotkaniu robic ?
Inwencję zostawiam Twórcom Chociaż mam też swoje pomysly, np. pierwszy pokaz dla graczy demka, albo moglibyśmy pobawić sie pod okiem CDPRed w betatesterów ...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom