Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
hehehe tak fajne zdjęcia ale ja kupie cd-action Pytanie do Fallena:Czy będziesz nas informował o tym jak radzi sobie nasza ekipa CDPR na targach E3??? mam nadzieję, że tak
 
Właśnie, Fallen, zaraz przed, podczas i po targach podzwoń do Dziada na koszt firmy i zrelacjonuj nam mniej więcej w konfesjonale....
 
Aranthar said:
Właśnie, Fallen, zaraz przed, podczas i po targach podzwoń do Dziada na koszt firmy i zrelacjonuj nam mniej więcej w konfesjonale....
Łoo... to już lepiej po prostu na gg pogadać, bo taka rozmowa telefoniczna troszkę by kosztowała. A newsy na bierząco pewnie trzeba będzie samemu wyłuskiwać z różnych zagranicznych serwisów, które na pewno będę o tym informować o tym jako pierwsze. Choć w ubiegłym roku całkiem dobrze spisywały się także na rodzime gry-online i wp.pl.
 
Arthas said:
hehehe tak fajne zdjęcia ale ja kupie cd-action Pytanie do Fallena:Czy będziesz nas informował o tym jak radzi sobie nasza ekipa CDPR na targach E3??? mam nadzieję, że tak
Nie mam pojęcia co się dzieje i nie mam kontaktu na bieżąco z zespołem, który jest USA. Jak pewnie wiecie ja pracuję z domu, w biurze nie przebywam (outsource).
 
Czy w grze biedzie mozliwosc skakania, wspinania sie na rozne obiekty jak np w gothicu, world of warcraft chodzenie po dachach? czy bedziemy "przyziemieni" jak np w guild wars i ograniczeni?ps jak bylo to sorka
 
Wulfgar said:
Czy w grze biedzie mozliwosc skakania, wspinania sie na rozne obiekty jak np w gothicu, world of warcraft chodzenie po dachach? czy bedziemy "przyziemieni" jak np w guild wars i ograniczeni?ps jak bylo to sorka
Skakać nie będzie można. Wspinanie bodajże tylko w wybranych miejscach.
 
a ja mam takie pytanko czy będzie dostępna do kupna taka koszulke jaka ludzie CDPRS maja na E3 (znaczek wilka i napis The Witcher Team) ?
 
PioTRaS --> może wsadzą ją do EK`a Podobno wygląd mieczy ma się zmieniać podczas rozgrywki, ciekaw jestem jak to będzie działać i wyglądać???
 
Boromir said:
Podobno wygląd mieczy ma się zmieniać podczas rozgrywki, ciekaw jestem jak to będzie działać i wyglądać???
z notki prasowej jaką rozdawają na targach E3 (heh zachciało mi się to sciągnołem i porocz 2 notatek i 2 kolejnych opowiadan po angielsku nie ma nic czego nie było by do tej pory dostepne) mozna się dowiedziec że :
CDPR said:
The Witcher Swords may, of course, be modified and enhanced. The player will be able to smith the blades,enchant them, and forge runes into their structure, as well as encrust them with magical gems etc.
więc tłomacząc pobieznie bedzie mozna je przerabiac u kowala wykuwac na nim runy albo montowac gemy
 
Ja mam taką prośb, Fallenie poproś Dziada by zrobił zdjęcie temu słynnemu wisielcowi i nam przysłał.... Chyba każdy chciałby go zobaczyć
 
Aranthar said:
Ja mam taką prośb, Fallenie poproś Dziada by zrobił zdjęcie temu słynnemu wisielcowi i nam przysłał.... Chyba każdy chciałby go zobaczyć
Ja bym wolał te hostessy A wicielca sobie możesz obejrzeć na zdjęciach z targów GC.
 
Aranthar said:
A rzeczywiście jest zagrzebane w galerii....sorki, niezauważyłe.--> TiborMówisz, masz
Dzięki Ogólnie niezłe, ale bez zachwytów. Nic specjalnego. To znaczy niby ładne, ale jakieś takie sztuczne
 
Nie chciałem zakładać nowego wątku, co by nie być zmieżdżonym i zmieszanym z błotem, także zapytam tutaj. Myśle,że to bardzo ważna sprawa. W jaki rating wiekowy celujecie? Mam nadzieje, że obędzie się bez poprawności politycznej, zielonej krwi i braku dzieci w świecie Wiedźmina?? Słowem-czy to będzie M rating?EditI jeszcze jedno- czy na ostatnich screenach widzieliśmy efekt bloom, czy to hdr?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom