Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
Ja mam pytanie czy wyjdzie jakiś patch dzięki ,któremu w grze pojawi się więcej NPC-ów?? Albo dzięki ,któremu wczytywanie bdzie trwało krucej?? I jakiś ,który będzie poprawiał resztę błędów np. włosy Geralta przenikają przez miecze, Wiedźmin przenika przez Alvina i jakiś zmniejszający wymagania gry.
Nie, żaden patch nie zmieni liczby modeli NPC. Skrócenie ładowania lokacji ma być dostępne, dzięki patchowi 1.2, który wyjdzie w okolicach gwiazdki. A ty mówisz o błedach graficznych. Niektóre występują, bo inaczej być nie może, a niektóre to błąd, który być może zostanie poprawiony, nie wiem. O ile mi wiadomo, nie podano listy zmian wprowadzających przez patch.
i jakiś zmniejszający wymagania gry. Bo na moim sprzęcie na najyrzszych ustawieniach się tnie ,a to mój komp:procesor: Amd Athlon 64 X2 Dual Core processor 3800+ 2.00 Ghz łącznie 4,00 GhzRam: 2 GbGrafika: Ati Radeon X850 Platinum Edition 256 Mb i 256 Bit Smutny
Geez... Z taką kartą to oczywiście, że będzie się cięło. A wymagań twórcy nie obniżą.Musisz grać na najwyższych? Takie to ważne? Średnie są za brzydkie, jak dla ciebie? To żaden argument.
 
Heroes said:
Procesor: Amd Athlon 64 X2 Dual Core processor 3800+ 2.00 Ghz łącznie 4,00 GhzRam: 2 GbGrafika: Ati Radeon X850 Platinum Edition 256 Mb i 256 Bit :(
Łącznie to nie jest 4GHz! Masz procesor dwurdzeniowy o częstotliwości 2 GHz. Drugi rdzeń włącza się w chwili, gdy pierwszy nie wyrabia/program obsługuje procki dwujajowe i sam go włącza. Tak dobrze jakbyś chciał to nie ma...( w ogromnym uproszczeniu)A tnie Ci przez grafikę. Wysokie detale to dla niej stanowczo za dużo. Co najwyżej średnie....Chcesz grać na full - zainwestuj w coś nowszego....
 
Gdzies na forum pojawila sie informacja ze album "Music Inspired by The Witcer' bdzie dostepna na iTunes. Czy ktos z Redow moglby podac jakies detale(data). Z gory dziekuje.
 
mam pytanie: Dlaczego w grze postaci Cirii i Yenefer, zostały ta jakby zastąpione przez Alvina i Triss Merigold ?????...pewnie i tak nikt mi nie odpowie, ale co tam, może akurat..
 
engessa said:
mam pytanie: Dlaczego w grze postaci Cirii i Yenefer, zostały ta jakby zastąpione przez Alvina i Triss Merigold ?????...pewnie i tak nikt mi nie odpowie, ale co tam, może akurat..
Yennefer podobno by zbyt skomplikowała fabułę. Myślę że to z powodu tego, że nie wszyscy znają sagę - triss łatwiej przedstawić od początku.
 
Cały quest z tożsamością Geralta poszedł by w ruinę, no chyba jakby Yenefer też straciła pamięć. Małe pytanko:Czy pójdzie w świat wiadomość o sprzedaży Wieśka? Czy to jest działka Atari? No choćby z naszych regionów moglibyście powiedzieć, bo sami wydajcie :)
 
YarpenZirgin said:
YarpenZirgin said:
mam pytanie: Dlaczego w grze postaci Cirii i Yenefer, zostały ta jakby zastąpione przez Alvina i Triss Merigold ?????...pewnie i tak nikt mi nie odpowie, ale co tam, może akurat..
..czyli generalnie nie ma szans na to, że te postaci pojawią się w kolejnych częściach, dodatkach gry?.....nie to, że marudzę, ale Wiedźmin bez Yenefer i Cirii to trochę taki wybrakowany Wiedźmin....fabuła gry podobała mi się bardzo, ale mimo wszystko odczułem duży brak tych postaci, na dodatek praktycznie nie było o nich mowy (tylko o Ciri jeszcze dobrze pamiętam)
 
Co będzie z Wiedźminem, jeżeli Atari padnie? Przecież szukanie wydawcy w końcu chyba trochę trwa, będą braki?
 
engessa said:
engessa said:
engessa said:
mam pytanie: Dlaczego w grze postaci Cirii i Yenefer, zostały ta jakby zastąpione przez Alvina i Triss Merigold ?????...pewnie i tak nikt mi nie odpowie, ale co tam, może akurat..
..czyli generalnie nie ma szans na to, że te postaci pojawią się w kolejnych częściach, dodatkach gry?...
któż to wie? może w W2? Wątek rodem z telenoweli...:)
 
Mam pytanko odnośnie kartek świątecznych, czy będą w tym roku? I jeszcze, o co chodzi z tym podpisem "starsza krew" i nick na siwo? Można wiedzieć jak go zdobyć?E: Już chyba wiem ale nie jestem pewny więc jak mówię źle to proszę mnie poprawić. Ten podpis "starsza krew" pojawia się chyba jak jesteś na forum już okrągły roczek. Tylko domysły.
 
Rowniez podpisuje sie pod pytaniem, dotyczacym kartek swiatecznych na ten rok! :)Co do Starszej Krwi: Jest to ranga ktora otrzymali forumowicze ktorzy sa juz praktycznie OD ZAWSZE na forum. Ostatnio jednak otrzymali ta range rowniez tacy forumowicze, ktorzy sa tutaj przez dluzszy czas i ktorzy czesto sie wypowiadali etc.
 
YarpenZirgin said:
uh, mam wrażenie że teraz to by się CDP nie wypłacił z tymi kartkami...
Dokładnie... O ile rok temu to była znośna liczba to teraz to by było trzeba chyba hurtownie z kartkami świątecznymi wyczyścić ;P
 
Dlaczego, jak Geralt ma mieć problemy, to sie kręci wokół niego "gupia maupka" z zębiskami jak u krokodyla? ;D (no chyba, że to je zakamuflowany Dziki Gon :p :p :p )
 
W książkach małpka też była. Nawet Geraltowi buty zafajdała i w nagrodę dostała kopa w rzyć....A co do powiązania jej z problemami to nie wiem bo dawno czytałam...
 
KaiMan said:
Dlaczego, jak Geralt ma mieć problemy, to sie kręci wokół niego "gupia maupka" z zębiskami jak u krokodyla? ;D (no chyba, że to je zakamuflowany Dziki Gon :p :p :p )
A czemu na bagnach biegaja sobie male, zielone zaby? :pCo do tych pocztowek...kurde, nie mam tylko tej pierwszej ;/ (byly tylko trzy no nie?)
 
Ja mam takie pytanko odnośnie strony technicznej gry.Jest szansa na implementacje mechanizmu w grze która regulowałaby ilość mieszkańców oraz ich mobilność? To dla użytkowników ze słabszymi konfiguracjami - tzn. wyłaczam i mieszkańcy się nie szwędają. Zmniejszam ich ilość i jest na ulicach bardziej pusto ale gra śmiga płynniej.Jest szansa na cos takiego? Bo wydaje mi się, że wielu graczy by było wdzięcznych za taki mechanizm.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom