Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
PanKarol said:
Akurat FXy (w tym krew) to jest rzecz która możemy i prawdopodobnie będziemy jeszcze zmieniać.
Dzięki ci panie za twe hojne dary! Dzięki za dobrodziejstwa, którym nie masz miary! :-*
 
Jimp said:
To kiedy zobaczymy jakąś próbkę dubbingu ? W ogóle będzie dubbing ?
W2 planujemy zlokalizować tak jak W1, a więc w 100%. W chwili obecnej jest na to jednak za wcześnie - lokalizacja zazwyczaj jest elementem Bety.
 
A czy planujecie wprowadzić możliwość wyboru różnych wersji językowych (dźwięk/napisy) tak jak miało to miejsce w ER? Czy na takie pytania jest jeszcze za wcześnie?
 
TEchnicznie jest to na pewno wykonalne, co udowodniliśmy Edcyją Rozszerzoną, nie mniej w tej chwili ciężko jeszcze coś na ten temat powiedzieć. Gdy zaczniemy lokalizować grę na poszczególne języki, to na pewno rozważymy taką opcję.
 
a ja chciałbym się dowiedzieć czegoś o międzynarodowym wydawcy ale nie chodzi mi o to kto nim będzie, ale czy przypadkiem nie jest to ruski 1c games. mam nadzieję, że nie. oni nie zrealizowali jeszcze ani jednego dobrego tytułu a kręcą się przy tej grze jak muchy koło g****. poprostu jeśli możecie to napiszcie tak lub nie. co do całej dyskusji o grze to jaki polak jest każdy wie i widzi. ciągle marudzi, nic mu się nie podoba, smęci. taka nasza natura i trzeba się z tym pogodzić. mi osobiście się wszystko podoba a i za granicą na forum gametrailers jest wiele pozytywnych wypowiedzi tylko u nas więcej marudzenia niż pochwał a przecież dajecie z siebie wszystko aby gra wyglądała jak najlepiej. pozdrawiam wszystkich optymistów i redów a o reszcie towarzystwa szkoda pisać.
 
A ja mam takowe pytanie. Czy osiągnięcia i wybory w części pierwszej będą miały wpływ na fabułę i rozgrywkę w części drugiej? Ujmując to krócej, chodzi mi o przeniesienie "sejwa" (Jak w Dragon Age tudzież Mass Effect).PS: Zanim połowa forum wyzwie mnie od leni i retardów chciałem oznajmić iż skorzystałem z magicznego przycisku "szukaj". Niestety okazał się mniej wydajny niż jego kuzyn z portalu google (ten zwykle wie wszystko o co go zapytam) i nie udało mi się określić czy to pytanie zostało już zadane REDom czy nie.
 
Merit said:
PS: Zanim połowa forum wyzwie mnie od leni i retardów chciałem oznajmić iż skorzystałem z magicznego przycisku "szukaj". Niestety okazał się mniej wydajny niż jego kuzyn z portalu google
Nikt Cię tutaj nie będzie wyzywał :) ale fakt, słabo szukałeś, ale z tego co mi się kojarzy, to jeszcze nie dostaliśmy odpowiedzi na to pytanie.temat już jest tutaj:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28162.0
 
Witam wszystkich wieśmakówJako swieżak mam też pytanie do CDP:1. Czy za animacje w dwójce będzie odpowiadał Bagiński czy może ktoś inny? 2. Kto będzie komponował soundtrack?Z góry dzięki za odpowiedź. ;D
 
Wichman said:
Witam wszystkich wieśmakówJako swieżak mam też pytanie do CDP:1. Czy za animacje w dwójce będzie odpowiadał Bagiński czy może ktoś inny? 2. Kto będzie komponował soundtrack?Z góry dzięki za odpowiedź. ;D
1. Podobno ktoś inny...2. Eee i tutaj mamy pewien problem, bo za dużo info na ten temat jeszcze nie ma...
 
Wichman said:
Witam wszystkich wieśmakówJako swieżak mam też pytanie do CDP:1. Czy za animacje w dwójce będzie odpowiadał Bagiński czy może ktoś inny? 2. Kto będzie komponował soundtrack?Z góry dzięki za odpowiedź. ;D
Powinieneś napisać:1.Czy renderowane intro, outro lub inne filmy cg będzie odpowiadał Bagiński i studio Platige Image?Bo w tym momencie mocno Pan obrażasz pracujących w Redzie animatorów :evil: k4mykanimatoł
 
Nie wiadomo, Redzi już nie raz mówili że twarz będzie się jeszcze zmieniać, gdybyś miał więcej pytań odnośnie Wiedźmina 2, to pytaj tutaj w tym temacie >> http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28193.0 .
 
Hej. A co ze stroną pierwszego Wiedźmina? Będzie jeszcze dostęp do patchy, modów itp.? Bo na razie to można się tylko zalogować.
 
roztropek said:
Hej. A co ze stroną pierwszego Wiedźmina? Będzie jeszcze dostęp do patchy, modów itp.? Bo na razie to można się tylko zalogować.
Spokojnie, strona W1 wróci, tyle że też w nowej formie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom