Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Odpowiedzi nie udzielają, bo:- nie mogą (nie wolno im mówić otwarcie o wszystkim),- nie mają czasu (pracują, jakbyś nie zauważył),- nie chcą (bo co to za frajda wiedzieć wszystko od razu).Temat ten ma na celu zadawanie pytań Redom. Nie ma nic o udzielaniu przez nich odpowiedzi :p
 
Dariuszek said:
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Jeśli się dokładniej przyjrzysz, to zauważysz, że ten temat powstał jeszcze przed pierwszą częścią Wiedźmina.Teraz częściej korzysta się z tego tematu:http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28193.msg5448192#new
 
Norvoles said:
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Odpowiedzi nie udzielają, bo:- nie mogą (nie wolno im mówić otwarcie o wszystkim),- nie mają czasu (pracują, jakbyś nie zauważył),- nie chcą (bo co to za frajda wiedzieć wszystko od razu).Temat ten ma na celu zadawanie pytań Redom. Nie ma nic o udzielaniu przez nich odpowiedzi :p
A kim Ty jesteś, że udzielasz mi odpowiedzi?Nie oczekuję odpowiedzi od ciebie gdyż nie jesteś wiarygodny, a twoje domysły mało mnie interesują.
Norvoles said:
Norvoles said:
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Jeśli się dokładniej przyjrzysz, to zauważysz, że ten temat powstał jeszcze przed pierwszą częścią Wiedźmina.Teraz częściej korzysta się z tego tematu:http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=28193.msg5448192#new
Zatem ten temat powinien zostać zamknięty.Zresztą mało istotne, bo opisałem mój problem w poniższym wątku.http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=29852.msg5448355#msg5448355Nie pozostaje mi nic innego jak napisać do Steam Support Team, może tam znajdzie się ktoś kto odpowie na moje pytanie.
 
Dariuszek said:
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Przejrzałem kilka stron wstecz i prawie na każdej jest wypowiedź kogoś z CDP.Więc zanim zaczniesz się burzyć, zorientuj się trochę w sytuacji :)
 
godblessfiji said:
godblessfiji said:
W jakim celu został założony ten temat, skoro nikt z CD Projekt RED nie jest zainteresowany udzielaniem odpowiedzi?
Przejrzałem kilka stron wstecz i prawie na każdej jest wypowiedź kogoś z CDP.Więc zanim zaczniesz się burzyć, zorientuj się trochę w sytuacji :)
Burzyć? Z takiego języka to możesz sobie korzystać w gronie swoich znajomych kolego.Już wystarczająco zorientowałem się w sytuacji, i wychodzi na to, że zbyt wiele czasu zmarnowałem na tym forum.A to, że skasowałeś mój ostatni post (w którym nie znalazły się treści obraźliwe, jedynie moje zdanie do którego mam prawo) świadczy o tym jaki klimat tu panuje.Tymczasem udaję się z zapytaniem do Steam Support Team, może tam znajdzie się ktoś kompetentny i oświeci mnie, dlaczego moja gra nie otrzymała uaktualnień.Ten post zapewne także skasujesz, tak trzymaj może dostaniesz w prezencie W2!
 
Czy istnieje jakaś szansa na to, że Wiedźmin zostanie kiedyś wydany także na konsole Wii? Wiem, że w Polsce posiadaczy tej konsoli jest mniej niż na zachodzie, ale może właśnie dzięki temu Polacy zaczęli by ją kupować. A tak poza tym mogła by być to jedyna gra na tę konsolę wydana w naszym ojczystym języku :)
 
Nie zapominajmy także, iż obecnie RED skupia się na pytaniach dotyczących Wiedźmina 2. Mimo wszystko część pierwsza schodzi na drugi plan.
 
chcialem sie zapytac co mam zrobic poniewaz chcialem dzisiaj zarejestrowac gre wiec biore instrukcje i sie okazalo ze 4 literki/cyferki sa zamazane tzn ztarly sie i ich nie widac mozna jakos poradzic na ten problem??
 
:> 1. Będzie Yaevinn Zygfryd (wedle decyzji z Jedynki) w drugiej części wiedźmina? :)2. Jak mogę zarejestrować na tej stronie moją oryginalną grę3. Kontynuacja kultowej historii Sapkowskiego to duża odpowiedzialność. Gratuluję stawania na wysokości zadania. Spójność, sensowność, ciekawość historii i konsekwencja w kreowaniu osobowości powinna być priorytetem. Życze sukcesu. (mam nadzieje, że kiedyś pod koniec historii Geralt koniec końcem wróci do yen. Spotka jeszcze Yeavinna itp.)
 
Witammam problem z gra... nie da sie jej uruchomic..mam win 7 home premium 64 bitklikam na luncher w katalogu z gra i pojawia sią komunikat ze pierwszy raz ma byc uruchomiona z prawami administratora wiec uruchamiam jako administrator i lipa.. wywala komunikat ze nie ma dostępu do owych praw i wszystko się wyłącza;/proszę o pomoc
 
Pi3trus said:
Witammam problem z gra... nie da sie jej uruchomic..mam win 7 home premium 64 bitklikam na luncher w katalogu z gra i pojawia sią komunikat ze pierwszy raz ma byc uruchomiona z prawami administratora wiec uruchamiam jako administrator i lipa.. wywala komunikat ze nie ma dostępu do owych praw i wszystko się wyłącza;/proszę o pomoc
http://www.cdprojekt.pl/support/article/895/5257/Windows7_tages
 
Witam. Zakupiłam wersje angielską z powodu odległości od naszej ojczyzny, a także z powodu okazji cenowej. Sądziłam, że sobie poradzę ale jak mój brat stwierdził to jak czytanie "Pana Tadeusza" po holendersku :)) Więc mam pytanie, czy można spolszczyć angielską wersję? Znalazłam takie samo pytanie lecz z 2007 rok, mam więc nadzieję że do tego czasu coś się zmieniło. Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Wybaczcie że odpowiem, choć jest to w Pytaniach do CDP, ale w tym wątku nie ma nakazu pisania samych pytań przez użytkowników :pJeżeli kupiłaś Edycję Rozszerzoną, to przy instalacji powinny być do wyboru różne wersje językowe, domyślnie instalują się one wszystkie razem, teraz wystarczy tylko w grze wejść do opcji i wybrać tam język dialogów oraz napisów. Jeżeli jednak to nie wersja rozszerzona, to można ją ściągnąć np. tutaj -> http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Fabularne-RPG-THE_WITCHER_Wiedzmin_ENHANCED_EDITION/4432/1
 
Mam problem bo już nie ma sposbu na edycje rozszerzoną : ten link http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html nie działa :( proszę o przesłanie mi poradnika.
 
Kiedy i jakie zamierzacie dodać nowe elementy do gry ? Mam tu na myśli zbroje ale nie tylko kurtkę ale i też buty itd oraz uzbrojenie no i jakieś questy związane z potworami ?
 
Ja od kolejnych akcesoriów wolałbym jakąś historyjkę stricte wiedźmińską (bez wielkiej polityki) choćby w tych lokacjach, gdzie byliśmy, która rozgrywałaby się po głównej historii królobójców.
 
Ja wolę nowe gadżety w grze i więcej broni w czym miał bym wybierać i nie tylko zawsze tę najlepszą ale i też tą najlepiej wyglądająca lub ciekawie zdobytą w jakimś queście czy coś w tym stylu. I questy z potworami ooo tak zrobicie takie DLC lub patch w którym będzie się to znajdowało ? Wiem ze questy to rzecz trudniejsza i kasa potrzebna bo głosy aktorów i animacje itd ale chociaż na początek nowe uzbrojenie i opancerzenie hmm ?

Właśnie dowiedziałem się ze Wiedźmin 2 na XBOX jest przesunięty !!! Czemu tak się stało wytłumaczcie ?
 
Nie wiem czy uda się uzyskać odpowiedz, czy ktoś będzie mógł zdradzić rąbek tajemnicy a może się nad tym nikt nie zastanawiał :)
Chciałem zapytać czy ktoś wie czy CDP Red Planuje coś z zakończeniem drogi Vernona Roche`a chodzi mi o tę niejasność z ocalałymi z jego oddziału a konkretniej Ves.
Czy to będzie tak jak w jedynce z Shani po której ślad ginie.
Z góry przepraszam ale umieściłem taki post w Odpowiedzi na Wasze pytania... :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom