Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Mam prośbę @Lexor :) Nie pisz o Fałszywej Cirilli "Ciri" bo to zdrobnienie jest zarezerwowane dla prawdziwej Ciri .
Osobiście do tej pory zawsze jak potrzebowałem w NG karty na artefakty to brałem małżonkę Emhyra :) ale jak teraz mówisz o tym Smoczym śnie to nawet ma to sens. Chociaż prawda taka, że Cirilla się częściej przyda.
 
Chyba jakieś święto dzisiaj ze luk757 zagląda na forum a się nie kłóci wyjątkowo z moimi opiniami :p

Po braku odniesienia się do mojej ostatniej wypowiedzi rozumiem, że się z nią zgadzasz.

Cieszy mnie to bardzo, że możemy uznać temat "walki z artefaktami" za zakończony. :)
 
Pytanie do Pawła Burzy, czy była by ewentualna możliwość krótkiej rozmowy z panem w siedzibie CDProjektu oczywiście na temat sugestii do Gwinta (w moim przypadku przede wszystkim archetypu Dzikiego Gonu).
Oczywiście moją sugestię na forum również zaraz opiszę (kiedyś nawet zmieniliście Nihtrala według mojej sugestii kiedy to się jeszcze dało wysyłać sugestie bezpośrednio do was bez korzystania z forum).
Za pewne potrzebuje pan znać jakieś szczegóły: Student lat 20, między 3-5 Kwietnia będę w Warszawie w ramach wyjazdu z WSFK (Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa) i chętnie bym odwiedził siedzibę choć by dla samej fotki o ile znajdę na to czas w mimo wszystko napiętym grafiku, pozdrawiam.
xDDDDDD :giveup::shrug: Główny community menedżer ma się spotykać z jakimś randomem żeby posłuchać jego propozycji na temat gry. W dodatku w wyznaczonym przez studenciaka terminie :coolstory:

@Adrianos6 Gratuluję poczucia własnej wartości, daleko zajdziesz ;)
 
xDDDDDD :giveup::shrug: Główny community menedżer ma się spotykać z jakimś randomem żeby posłuchać jego propozycji na temat gry. W dodatku w wyznaczonym przez studenciaka terminie :coolstory:

@Adrianos6 Gratuluję poczucia własnej wartości, daleko zajdziesz ;)
Może ma praktyki i musi z kimś skonsultować swój zamysł ^__^
będę w Warszawie w ramach wyjazdu z WSFK (Wirtualna Studencka Firma Konsultingowa)
 
Proponuję przestać o tym (mam na myśli dwa ostatnie posty) dyskutować zanim za daleko zabrniecie.
 
Witam. Gdzie moge znalesc zasady punktowania w rankingach? Mysle ze czegos nie wiem. Gracz z 1 miejsca ma bilans 150/150/5 i 9600 pkt. Ja mam 130/130/5 i 5000pkt. Co robie źle ? 4 talie mam odblokowane na 100% MMR nie jest tak ze gram tylko jedna, gram 4 taliami
Masz mniejsze Gwarantowane mmr. Pewnie 1250, a on mogę się mylić 2500.
 
Chyba wyżej się wspinać w randze rankingiwej. Nie opisali tego jeszcze =]. A takie ładne miejsce mają po prawej stronie, gdzie ipisany jest mmr.
 
Top Bottom