Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
hertores;n10122702 said:
No właśnie zastanawiałem się skąd mi się wzięła :p

Obstawiam że jakieś wyzwania będą, ale potrzeba czasu by je przygotować.
Potwory jako jedyne dostały 2 liderów (swoją droga, wróżę że czarna kobyła prędko zmieni status na srebrną, bo na lidera słabo pasuje), i pewnie aby nie robić 2 nowych wyzwań dla potworów, jedną dali za darmo.
 
commbatt;n10123092 said:
witam...wygrany mecz wyrzuca z gry...i pokazuje że ja przegrałem...zróbcie coś z tym..wolałbym zapłacić za tą gre...ale żeby czegoś takiego nie było...wygrałem zdecydowanie, a po meczu pokazało że ja przegrałem...mase błędów bo ciągle przerywa, rozłancza...mecz wygrany pokazuje jako przegrany...brak mi słów na coś takiego co non stop się dzieje....a gra jest super...dlatego wolałbym żeby była płatna a nie byłoby czegoś takiego...ze wygrany mecz mam uznany za przegrany....:(

No niestety BETA RULES...mi się kilka razy zdarzyło, że w tym samym momencie co nie znalazło przeciwnika jednak go znalazło czyli nakłada się obraz planszy oraz okno jak po wywaleniu z gry naraz xD Oczywiście po wyjściu z tego można było na nowo szukać przeciwnika.
 
stoper12;n10127282 said:
Witam mam pytanie o kartę premium AEDIRSKI RĘBAJŁO która się nie rusza

Część kart nie ma w tym patchu gotowej wersji premium, tylko błyszczący pasek, bo się nie wyrobili. Przy następnym pewnie dodadzą brakujące animacje.
 
Brykacz;n10131592 said:
Witam mam ciekawa koncepcje jak poradzic sobie z coin flipem mianowicie na poczatku przed rozegraniem pierwszej tury kazdy gracz wygna jedna karte ta ktora bedzie miala
najwyzsza wartosc decyduje kto rozpoczyna ture ale srebna ma zawsze przewage nad brązowa a zlota nad srebna i brązowa czyli jezeli ktos wystawil brazowa za 11 punktow srebna za 2 punkty go przebija
-Karta przegranego wraca do tali a wygranego odpada
-Plusy: graczowi ktoremu bedzie bardziej zalezec na tej decyzji poswieci lepsza karte

Pozdrawiam !!!

Graczowi, któremu będzie bardziej zależeć na tej decyzji ? Serio? świetne rozwiązanie, oczywiście wziąłeś pod uwagę karty specjalne, które nie mają punktów, oraz frakcje takie jak skellige, które na odrzuceniu mogą jeszcze skorzystać
 
brendix;n10303992 said:
Czy będzie wprowadzona opcja Kar i nagród za poddawanie pojedynków ??
Np. 10 złota z puli poddającego na konto wygranego ?
Wkurzające jest na potyczkach bezkarne poddawanie gier.

Naprawdę wkurza cię jak ktoś ci oddaje szybko zwycięstwo? Mi to akurat pasuje, no chyba że robię wyzwania i przy wyzwaniach nie uznaje poddania jako wygraną.
 
5ander5;n10310142 said:
Naprawdę wkurza cię jak ktoś ci oddaje szybko zwycięstwo? Mi to akurat pasuje, no chyba że robię wyzwania i przy wyzwaniach nie uznaje poddania jako wygraną.

Wkurza mnie tak jak napisałem dalej na potyczkach.
Na rankingach w to mi graj.
Trza czytać całość to mnie zrozumiesz.
 
brendix;n10303992 said:
Czy będzie wprowadzona opcja Kar i nagród za poddawanie pojedynków ??

Każde użycie opcji poddania pojedynku uważasz za podlegające karze? Jest wiele sytuacji gdzie jest uzasadnione a stosowanie kar byłoby niesprawiedliwe.

Mogłaby powstać czarna lista. Mamy znajomych z którymi możemy zagrać, więc analogicznie utworzyć miejsce gdzie po meczu oznaczasz takiego gracza co ci uciekł i już z nim nie zagrasz :)

 
Klim-AS-88;n10314232 said:
Każde użycie opcji poddania pojedynku uważasz za podlegające karze? Jest wiele sytuacji gdzie jest uzasadnione a stosowanie kar byłoby niesprawiedliwe.

Mogłaby powstać czarna lista. Mamy znajomych z którymi możemy zagrać, więc analogicznie utworzyć miejsce gdzie po meczu oznaczasz takiego gracza co ci uciekł i już z nim nie zagrasz :)

Taa, albo zaznaczasz gracza z którym nie chcesz grać, bo jest za dobry, hm ? :D
 
Azer098;n10314272 said:
Taa, albo zaznaczasz gracza z którym nie chcesz grać, bo jest za dobry, hm ? :D

Tak, twoja sprawa kogo tam dodasz :) ja oczywiście nawiązuje do potyczek. Na rankingach nie ma mowy o znajomych czy czarnych listach po za tym komu w rankingowej przeszkadzają poddane partie. Może na chwilę obecną delikatnie nie współgra to z prawidłowym zaliczaniem zadań codziennych, ale niedługo to się zmieni i wtedy nikomu już nic nie będzie przeszkadzało :)
 
Klim-AS-88;n10314922 said:
Tak, twoja sprawa kogo tam dodasz :) ja oczywiście nawiązuje do potyczek. Na rankingach nie ma mowy o znajomych czy czarnych listach po za tym komu w rankingowej przeszkadzają poddane partie. Może na chwilę obecną delikatnie nie współgra to z prawidłowym zaliczaniem zadań codziennych, ale niedługo to się zmieni i wtedy nikomu już nic nie będzie przeszkadzało :)

Napisałem to ironicznie. Taki system nie przejdzie.
 
Akuumo;n10314702 said:
brendix Ale dlaczego cię wkurza?

OK.
Siadasz do Gwinta żeby pograć.
Pierwszy meczyk. Gracz poddał grę po 2 kartach...Spoko
Drugi meczyk. Gracz Ma problemy z połączeniem... wraca i poddanie gry... hmmm
Trzeci meczyk . Bęcki srogie... git
Czwarty meczyk. Poddanie gry w rundzie 1 pod koniec mając po 4 karty... nosz k...a mać

Chodzi mnie o to że nie widzę problemu w poddawaniu meczu w 2 czy 3 rundzie jak widzisz że juz masz przechlapane bo cię oponent zmiażdżył.
Widzę problem w poddawaniu gier od razu po zaczęciu bez konsekwencji.Jak nie masz talii do gry to testuj na wyzwaniach a nie zawracaj fujarę \ludziom którzy chcą pograć.

Dlatego gram w większości na Rankingach bo tam sytuacja z poddaniem ma swoje konsekwencje. Powyżej 19 nawet duże.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zostałem w końcu dobrze zrozumiany.


PS.Grając w Forzę 4 była opcja zablokuj gracza.Więcej z nim nie trzeba było grać. Mając do wyboru milion graczy myślisz że ma to jakieś znaczenie że dodasz kogoś do nielubianych ??
Moge się mylić ale nigdy mi nie brakło zawodników do grania.


 
brendix Potyczki mogą być traktowane jako pole do testowania nowych decków. Jeżeli już na starcie ręka ułożyła się fatalnie, to po co ciągnąć grę? Gdzie miałbym testować nowe decki jak nie na Potyczkach, gdzie za poddanie gry nie ma żadnych konsekwencji?
 
A ja mam pytanko dotyczące turniejów. Nie bardzo się orientuję jak to teraz wygląda, ale czy będzie jeszcze możliwośc grania w jakichś turniejach jeśli się nie jest na szczycie pro laddera? Pierwszy turniej to było chyba 250 najlepszych z rankingu.....czy od teraz tym rankingiem będzie tylko pro ladder?
 
2jacks;n10319852 said:
A ja mam pytanko dotyczące turniejów. Nie bardzo się orientuję jak to teraz wygląda, ale czy będzie jeszcze możliwośc grania w jakichś turniejach jeśli się nie jest na szczycie pro laddera? Pierwszy turniej to było chyba 250 najlepszych z rankingu.....czy od teraz tym rankingiem będzie tylko pro ladder?

Tak, to Pro Ladder jest pierwszym krokiem do turniejów. Przed GWENT Challenger organizowane są specjalne kwalifikacje dla 200 najlepszych osób z Pro Laddera, które dają możliwość uczestniczenia w turnieju.

Pełne zasady naszej serii e-sportowej, GWENT Masters, znajdziesz w tym filmie:
 
kotwica407;n10319592 said:
brendix Potyczki mogą być traktowane jako pole do testowania nowych decków. Jeżeli już na starcie ręka ułożyła się fatalnie, to po co ciągnąć grę? Gdzie miałbym testować nowe decki jak nie na Potyczkach, gdzie za poddanie gry nie ma żadnych konsekwencji?

Na Treningach ??
Ja tak robię żeby poznać mechanikę talii i co wyskoczy z zza rogu po następnej karcie.
Nikomu nie zawracam gitarry a jak jestem pewny decku idę na potyczki żeby przetestować finałowa talię i zagrać kilka meczyków z rozumnymi .

Tylko tyle i aż tyle.

A swojego zdania nie zmienię...


 
Top Bottom