Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Na razie nie planujemy Polskiej wersji, ale może się to zmienić :)
Ja jestem w stanie zrozumieć, że w języku angielskim, bo to jednak jest międzynarodowy, ale fakt, że nasza rodzima firma wydaje coś w języku niemieckim, a w języku polskim już nie to tego nie jestem w stanie zrozumieć.
 
"BeletrystykGwint24"

"Yes, Ciri has her old ability"
Skoro Cirilla pozostaje przy swojej umiejce, to czy można liczyć, że nie będzie ginęła od byle czego i wchodziła za praktycznie zerowe punkty (w sensie, czy będzie miała sensowną siłę bazową, niewrażliwość czy Zemstę)?

----------------

Skoro Cirilla wchodzi praktycznie za zerowe punkty, to samo możesz napisać o Imlericie: Sabat i Sukkubie (czy tam Mirunie).
Złote karty, a giną od byle czego.
Dokładnie karty dające znaczną przewagę wymuszają użycie na nie kart kontroli, dlatego mają mało pkt, aby móc ją zniszczyć, pkt wracją przed rzuceniem złotej karty. Jakby potrzebowały użycia 2 kart konrroli, to przeciwnim w międzyczasie wyrzuci następne pkt. Za duże OP ny było.
 
Jak na obecny moment powstało dużo kart z postaciami, które pochodzą z gier lub występują w grach jak i książkach. Czy macie plany na karty z postaciami, które wystąpiły tylko w książce?

Jest już mnóstwo takich kart :) Dla przykładu Xarthisius, Cahir, Nenneke. Też zwracam na to uwagę i bardzo podoba mi się, że sporo postaci z Sagi dostaje swój wizerunek na artworkach.
 
1. Dlaczego od zmiany wyglądu to forum jest tak zaniedbywane, że nie ma nawet informacji o bieżącym Challangerze, przekroju/przedstawieniu uczestników itp., jak to było dawniej robione.
Informacja jest.
TUTAJ
Tylko obecna forma forum jest tak chaotyczna, że ciężko jest cokolwiek znaleźć.
 
Ja mam pytanie: Co dokładnie powstrzyma graczy po wprowadzeniu HC przed rozgrywaniem meczy w sposób taki jaki ma to miejsce obecnie na arenie, na której nie ma szpiegów?

Mam tutaj na myśli schemat (nudny i wypaczający idee gry, ale niestety skuteczny) passowania pierwszej rundy w przypadku zaczynania i generalnie sprowadzania meczy do jednej rundy.

Limit 10 kart w ręce, nadmiar kart będzie odrzucany.
 
Te całe dopracowanie stołu 3d zupełnie mi się nie podoba. To tak jakby kopiować jakiś inny zagraniczny tytuł karciany i wcielać go w starego dobrego Gwinta. Dodatkowo bez silverów i te rozwiązanie 2 brązy i jeden gold - czyli 1 legendarna i 2 commony na talie jaki tytuł Wam to przypomina? Gwint przez to idzie do ustandaryzowania i przestaje być wyjątkowy.
 
Informacja jest.
TUTAJ
Tylko obecna forma forum jest tak chaotyczna, że ciężko jest cokolwiek znaleźć.

Dzięki.
Mam ustawione by widzieć posty 'najnowsze', a tego wątku w ogóle tam widać nie było.
Wniosek prosty, stary wygląd forum był dużo lepszy i bardziej czytelny.
 
No kurcze....wiadomo że były informacje, ale chodzi o ogólny ogląd. Z waszej strony to wygląda pewnie inaczej, bo wy po prostu macie wiedzę i świadomość jakie zmiany zostaną wprowadzone. Ja mam w głowie zupełny bałagan i mętlik. Wygląda na to, że idzie zupełnie nowa gra i ja mam wrażenie, że od wielu mieś po prostu nie wiem nic na temat jak będzie wyglądać. Nie umiem sobie tego w głowie ułożyć. Nie tylko w sensie wizualnym...stąd też to moje dopytywanie się o nowe filmiki wyjaśniające.

1. Mam wrażenie że połowa kart zmieni swoją umiejętność.
2. Liczba pkt kart zostanie obniżona, ale nie wiadomo o ile i jak
3. Nowy sposób budowania decku
4. Srebra wylatują, ale czy zostają jako karty i stają się złotami?

itd...itp...

...no po prostu nic nie wiadomo, a do tego wszystkiego, wszystko czego do tej pory udało się dowiedzieć nie jest jeszcze ostateczne. Nie tylko ogólny ogląd gry mi się nie klaruje, ale wręcz mam coraz większy bałagan.
Wszyscy o tym widzą od 4 miesięcy już :DDDD, Wszystko co napisałeś było już dawno podane, oprócz srebrnych kart, bo jak sam widziałeś było info na prezentacji :D. Masz tutaj informacje o HC https://gwint24.pl/?s=homecoming .

EDIT: Zobacz nawet jak ładnie mi się napisało o 4 miesiącach temu https://gwint24.pl/wszystkie-karty-zmienione-w-homecoming ten news powstał 4 miesiące temu . Poczytaj sobie newsy z tego linku wyżej i wszystko jak pisałeś ci się w głowie poukłada, bo to niebezpieczne jak tyle na raz nowych informacji jest. Na spokojnie 1 news na 3 dni i będzie gitara z twoją głową =]
 
Last edited:
Nie będzie opcji 2D ani możliwości ręcznej modyfikacji kolorów :)

Buu :(

Miłośnicy stołu mieliby stół, miłośnicy efektów i perspektywy mieliby jedno i drugie, a CDPR miałoby statystyki których jest więcej... EDIT: Oraz którzy więcej grają, a którzy więcej wydają pieniędzy.
 
Last edited:
Buu :(

Miłośnicy stołu mieliby stół, miłośnicy efektów i perspektywy mieliby jedno i drugie, a CDPR miałoby statystyki których jest więcej...
Jest jeszcze mała szansa, że powstanie stół a'la tawerna w przyszłości.
 
Last edited:
Cześć Paweł,

na początek gratuluję wytrwałości w wymagającej pracy przy tak dużej presji nie tylko z zewnątrz, ale zapewne też wewnątrz. Nie gram w Gwinta regularnie już od bodaj dwóch lat, w pewnym momencie kierunek rozwoju gry zaczął mnie zniechęcać, dlatego diametralna zmiana filozofii jest bardzo zachęcająca. Oglądając na gorąco pierwszy filmik z HC dosłownie lekko opadła mi szczęka z wrażenia. Na chłodno oczywiście dostrzega się pewne mankamenty, ale jednak pierwsze wrażenie jest bardzo dobre.

Wiele już zostało powiedziane na tematy kosmetyczne, o wyglądzie i pozycji liderów itd., ale jedna rzecz mnie nurtuje od czasu pewnego posta na reddicie. Mianowicie pewien użytkownik (SalvatoreCiaoAmore) zwrócił uwagę na to, że wizualnie na ekranie patrzymy na pole bitwy, karty i liderów z trzech różnych perspektyw. Rzeczywiście według mnie coś w tym jest i wywołuje to wrażenie jak by coś nie pasowało.

Obrazek poglądowy: https://i.imgur.com/NpK95f3.jpg

W związku z tym pytanie - czy była to świadoma decyzja? Czy zespół będzie planował jakieś zmiany w tym zakresie (i czy w ogóle jest taka możliwość na tym etapie)?

No własnie ekipa z reddit i ludzie, którzy podłapują te głupoty, a później jest jak jest.

Przejdź się do lasu, a jak nie masz blisko siebie, to weź na przykład 3 kartony mleka i połóż 1 po lewej i 2 po prawej stronie pola widzenia, a trzeci na wprost. Jeżeli jesteś w lesie i patrzysz na wprost widzisz drzewa frontowo, po prawej stronie widzisz lewą stronę drzewa, po lewej stronie prawą stronę drzewa, tak samo z kartonami mleka.

Jakbyś chciał widzieć tak jak pisze reddit z jednej perspektywy, to albo 2d ( jedna wąska perspektywa), albo z klapkami na oczach jak mają konie. Więcej takich genialnych postów z reddita dajcie :D

Post automatically merged:

Jeszcze pomogę tym:

Urządzenia na stole są rozchylone,bo widzimy widok z góry, ale co ciekawe tutaj też mógłbyś dorysować sobie skośne strzałeczki, bo każde urządzenie ma inną perspektywę, uwaga nazwę ją... realną :D (tutaj już z 5 strzałeczek bym widział) :D. Nie ma to jak z rana dobra analiza z reddita :D. Tam są graficy, fizycy, szaleni naukowcy, psychologowie, pogromcy duchów, tam ludzie znają się na wszystkim. I wiedzą lepiej od profesjonalnych grafików :D jak wyglądać ma gra. A ich bronią jest, to że przestaną grać :D, bo cały czas gwint rip, jak nie jest po ich myśli =]
 
Last edited:
A czy wraz z HC bedzie mozliwosc grania na tym samym koncie zarowno na PC jak i na kosolach ?
i czy bedzie to wogole zaaplikowane?

Strasznie boli ze nie moge grac na konsoli moim kontem... tylko tam moge podziwiac karty premium w akcji :/
 
No własnie ekipa z reddit i ludzie, którzy podłapują te głupoty, a później jest jak jest.

Przejdź się do lasu, a jak nie masz blisko siebie, to weź na przykład 3 kartony mleka i połóż 1 po lewej i 2 po prawej stronie pola widzenia, a trzeci na wprost. Jeżeli jesteś w lesie i patrzysz na wprost widzisz drzewa frontowo, po prawej stronie widzisz lewą stronę drzewa, po lewej stronie prawą stronę drzewa, tak samo z kartonami mleka.

Jakbyś chciał widzieć tak jak pisze reddit z jednej perspektywy, to albo 2d ( jedna wąska perspektywa), albo z klapkami na oczach jak mają konie. Więcej takich genialnych postów z reddita dajcie :D

Post automatically merged:

Jeszcze pomogę tym:

Urządzenia na stole są rozchylone,bo widzimy widok z góry, ale co ciekawe tutaj też mógłbyś dorysować sobie skośne strzałeczki, bo każde urządzenie ma inna perspektywa, uwaga nazwę ją... realną :D (tutaj już z 5 strzałeczek bym widział) :D. Nie ma to jak z rana dobra analiza z reddita :D. Tam są graficy, fizycy, szaleni naukowcy, psychologowie, pogromcy duchów, tam ludzie znają się na wszystkim. I wiedzą lepiej od profesjonalnych grafików :D jak wyglądać ma gra. A ich bronią jest, to że przestaną grać :D, bo cały czas gwint rip, jak nie jest po ich myśli =]

Na wstępie zaznaczę, że gdybyś się po prostu grzecznie odniósł do meritum, to Twój post byłby dużo krótszy i być może nawet odpowiadałby w pewnym sensie na moje pytanie, chociaż zadałem je celowo Pawłowi, żeby wiedzieć jaki jest pogląd CDPR na sprawę. Argumenty personalne do niczego nie prowadzą, więc daruj sobie. Mam prawo do opinii niezależnie od tego, czy jest rezultatem własnych przemyśleń, czy jest spostrzeżeniem innej osoby, które wpisuje się w moją estetykę. Fajnie by było, gdybyś potraktował to z szacunkiem zamiast atakować mnie nic niewnoszącą biegunką emotikonów podlaną dozą sarkazmu i dzikiej ekstrapolacji. Gwoli ścisłości, jestem tylko jedną osobą prezentującą swoje pytanie powołując się na reddita, a nie całym "złym" redditem. Przy czym zgadzam się z Twoją analizą, że zdarzają się tam napady furii, gdy coś nie idzie po ich myśli.

Wracając do tematu, oczywiście nie chodzi o żadne strzałeczki, tylko o względną spójność wizualną, która jest według mnie zaburzona. O ile kąt kart względem pola bitwy nie razi wcale jakoś szczególnie, to ewidentnie jest coś na rzeczy jeśli chodzi o liderów. Ciężko to precyzyjnie opisać, a obrazek w miarę to oddaje - wydaje mi się, że byłoby korzystne dla odbioru gry popracować nad kątami i perspektywą.
 
Na wstępie zaznaczę, że gdybyś się po prostu grzecznie odniósł do meritum, to Twój post byłby dużo krótszy i być może nawet odpowiadałby w pewnym sensie na moje pytanie, chociaż zadałem je celowo Pawłowi, żeby wiedzieć jaki jest pogląd CDPR na sprawę. Argumenty personalne do niczego nie prowadzą, więc daruj sobie. Mam prawo do opinii niezależnie od tego, czy jest rezultatem własnych przemyśleń, czy jest spostrzeżeniem innej osoby, które wpisuje się w moją estetykę. Fajnie by było, gdybyś potraktował to z szacunkiem zamiast atakować mnie nic niewnoszącą biegunką emotikonów podlaną dozą sarkazmu i dzikiej ekstrapolacji. Gwoli ścisłości, jestem tylko jedną osobą prezentującą swoje pytanie powołując się na reddita, a nie całym "złym" redditem. Przy czym zgadzam się z Twoją analizą, że zdarzają się tam napady furii, gdy coś nie idzie po ich myśli.

Wracając do tematu, oczywiście nie chodzi o żadne strzałeczki, tylko o względną spójność wizualną, która jest według mnie zaburzona. O ile kąt kart względem pola bitwy nie razi wcale jakoś szczególnie, to ewidentnie jest coś na rzeczy jeśli chodzi o liderów. Ciężko to precyzyjnie opisać, a obrazek w miarę to oddaje - wydaje mi się, że byłoby korzystne dla odbioru gry popracować nad kątami i perspektywą.
Głownie mi chodziło o reddita =], nie o osobę, zobacz ile ludzi tam podłapało tego niusa. Dlatego tobie chciałem wytłumaczyć, że z kątami widzenia jest wszystko w porządku. Teraz widzę, że o liderów chodziło, liderzy też są w porządku, oni tam (reddit)na siłę szukają czego nie ma.
Post automatically merged:

A ta perspektywa ? To są obiekty 3d mogą się obracać, stać skośnie z boku. Nawet mapa 2d jest dobrze narysowana tak jak patrzysz, z wysoka przed siebie, spoglądając w dół. Już wszystkim przycisk tury przeszkadza, za mało widoczne krawędzie w rzędach ( jakby nie było wiadomo, gdzie kłaść karty, pogubią się, tyle tych rzędów jest). Chcieli ciemno teraz za ciemno =]. Osobiście wszystko bardzo mi się podoba jest minimalistyczne, realne, nic nie jest sztucznie wyeksponowane, teraz modele 3d mają mieć poprawione shadery, czyli bardziej będą pasować do pola walki dostaną większe detale. Jedyne co przesadza, to pozycja cmentarz i te liczby rzędów i jeszcze, że nie można zagrać już =].

Post automatically merged:

Jescze to mi przeszkadza korony i liczba rund są na tle podobnym do symbolu syjonistów:



 
Last edited:
Jescze to mi przeszkadza korony i liczba rund są na tle podobnym do symbolu syjonistów:




Jak już to wzór jest Oktagramem a nie Hexagramem...Służy m.in do przyzywania demonów...np do inwokacji Azraela, demona śmierci...inaczej rysowany zwany jest też gwiazdą chaosu...
Ale i tak to jest czepianie na siłę :D
 
Jak już to wzór jest Oktagramem a nie Hexagramem...Służy m.in do przyzywania demonów...np do inwokacji Azraela, demona śmierci...inaczej rysowany zwany jest też gwiazdą chaosu...
Ale i tak to jest czepianie na siłę :D
Heksagram jest ten pierwszy i na fladze izraela

https://www.thoughtco.com/king-solomon-wisest-man-who-ever-lived-701168
https://www.thoughtco.com/the-hexagram-96041

A tutaj jest ten z HC: https://tocowaka.jp/ aż do japoni dotarł =]

https://klapyme.flog.pl/wpis/2776855/heksagram-i-oktagram-



Strasznie się robi :D
 
Last edited:
A to, że pierwszy hexagram to wiem ;P (również w okultyźmie wykorzystywany swoją drogą) Odniosłem się to oktagramu bo na screenie jest z rozrywki xD A co do pozostałych linków z oktagramem to robi się ciekawie :p Swoją drogą to symbol a z definicji symbole mają wiele znaczeń...ciekawe jak Japończycy go odbierają xDDDDDD
 
To ja mam pytanie za 100 punktów.

Kiedy premiera Homecoming?

Za trzy tygodnie mamy już październik, czyli miesiąc, w którym upływa 6 miesięcy (okres, który sami wyznaczyliście w tym wątku - GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości )

A z tego, co widzę czytając Wasze posty to przed nami jeszcze co najmniej kilka pokazów (liderzy, mechaniki itp. prezentacje). Potem mamy otwary PTR, który chyba nie potrwa jeden dzień, lecz przynajmniej powinien tydzień.

Thronebreaker ma wyjść wraz z Homecoming, lecz o pre-orderze jeszcze nic nie słychać.

Pre-oredery przeważnie pojawiają się jakiś czas przed premierą gry, a nie tydzień przed, co daję do myślenia, czy gra nie jest zaplanowana przypadkiem na sam koniec roku (środek - koniec grudnia)?

Od razu zaznaczę, że jako randomowego gościa z internetu po prostu Cię nie lubię. Wydajesz się szukać dziury w całym i jak najbardziej działać ludziom na nerwy. Pozwolę sobie jednak odpowiedź na Twoje pytania, mimo że jakbyś śledził informacje na forum to byś znał odpowiedzi na te pytania:

1. Premiera ma być w październiku. Dokładnie 6 miesięcy przypada na 12 października więc jeszcze cały miesiąc. Natomiast obstawiałbym koniec października by można było wykorzystać w pełni wyznaczony czas.

2. Thronebreaker ma wyjść po homecomingu, nie równocześnie. Czytaj uważniej forum. Nasz drogi Paweł Burza wspomniał niedawno, że w tym miesiącu ruszy machina w sprawie Wojny Krwi.

3. Co do PTRu - Paweł również wspominał, że powinien być przed Homecomingiem, ale w tej chwili nie jest w stanie podać konkretnej daty ani ile potrwa, chociaż sam feedback z niego będzie raczej implementowany w postaci fixów już po wyjściu gry.

Pozdrawiam i proszę o uważniejsze czytanie informacji.
 
Witam,

Na wstępnie zaznaczę, że jestem fanem Gwinta, życzę Wam jak najlepiej i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie zmian w grze, które mają zostać wprowadzone wraz z nowym dodatkiem.

Dlaczego uważam je za niekompletne?

Od lat interesuję się rynkiem gier komputerowych. Jest to jak zapewne wiecie bardzo duży rynek, który cechuję się niezwykle dynamicznym rozwojem. Ciężko o branżę, w której tak szybko zmienia się dosłownie wszystko. Dodatkowo kolejnym istotnym elementem jest społeczność graczy, która w porównaniu, a właściwie w przeciwieństwie do innych grup konsumenckich zachowała autonomie w kształtowaniu swoich potrzeb. Mówiąc krótko to gracze kształtują rynek, a nie rynek kształtuję graczy. To nie fortnite stworzył zapotrzebowanie na battle royala, zapotrzebowanie na battle royale stworzyło fortnite. Ten pozornie nieistotny szczegół od lat determinuję sukces w branży.

Co ja bym zrobił?

Wiem, wiem nikt mnie przecież o zdanie nie pytał, ale niekiedy sugestia kogoś z zewnątrz może okazać się bezcenna. W takim razie do dzieła! Poniżej moja lista zmian.




1. Hype, czyli o pierwszym wrażeniu myśli kilka:




Wyniki sprzedaży pokazują, słaba gra o dobrym pierwszym wrażeniu sprzeda się lepiej, niż dobra gra o słaby pierwszym wrażeniu. Żaden patch, czy aktualizacja nie zastąpi porządnego hypu. Co trzeba zrobić:

a) Zadbać o pochlebne opinie aktualnych graczy(opiszę to w kolejnych punktach)

b) Zrobić wydarzenie z nowej gry! Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego reklamujecie nie pełnoprawną grę, a jakiś tam dodatek, ostatnio popytałem znajomych o Gwinta, wszyscy już gdzieś widzieli logo, znają kogoś kto gra itd, nikt im(potencjalnym odbiorcom) nie dal jasno do zrozumienia, że wychodzi nowa gra, będąca alternatywa dla hearthstona, idąc dalej powinniście reklamować grę karcianą Gwint, wielką premierę tej gry, start czegoś nowego, możliwość przeżycia nowej przygody w starym dobrym uniwersum, tego nie ma, czas zacząć dzielić się pozytywnymi emocjami Panowie

c) Zwiastun gry, na mikropłatnościach w HS blizzard zarabia krocie, także czemu nie zainwestować w porządny zwiastun odwołujący się do uniwersum, jest Henry Cavill, człowiek kochający gry, myślę, że można byłoby się z nim porozumieć, nawiązać współpracę, zaproponować bycie twarzą projektu, trzeba o tym szybko pomyśleć zanim serial z netflixa zrobi się mocno popularny, ponadto porządny zwiastun to gwarancja rozpoznawalności marki u nowego konsumenta

d) Internet aż huczy od nadciagającego cyberpunka, wiadomość, że Ci wszyscy, którzy w najbliższym czasie po premierze Gwinta zalogują się do gry wezmą udział w losowaniu o powiedzmy 1 dzień z wami(możliwość zagrania w betę cyberpunka, zwiedzenia waszego studia i inne atrakcję) myślę, że zmobilizowałaby tłumy graczy, dodatkowo wokół takiego wydarzenia bardzo łatwo zrobić pozytywny wizerunek firmy

e) Za każda arenę z maksymalna ilością zwycięstw podczas pierwszego tygodnia/miesiąca gry koszulka Gwinta dla szczęśliwca plus obniżona cena areny na ten czas do powiedzmy 1zł(oj zwróci się za koszulki nawet jeśli kurierem je nadacie)




2. „My beloved Tyrande” „My dear Malfurion” -> znaczenie detali.




Blizzard na przykładzie Hearthstone pokazuje jak bardzo gracze potrzebują(chcą kupić!) dopieszczenia gier, a co za tym idzie zatopienia się w ukochanym uniwersum

a) Pomysł ze dowódcy są teraz modelem 3d uważam ze bardzo trafiony, myślę ze pozwoli to na większą imersje podczas gry, aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom zażyłości z naszym dowódcą po wygranym starciu każdy dowódca powinien zabijać oponenta, krótka efektowna animacja plus naturalnie komentarz(wrócimy jeszcze do tego)

b) Każdy dowódca powinien poza „kozackim” wyglądem komentować sytuację na polu bitwy oraz reagować na niektóre zagrania, czy też karty, dla przykładu krewki Foltest powinien wyrazić dumę, gdy na pole bitwy umieścimy „dumę foltesta” , zakląć gdy pojawi się powiedzmy ambasador nilfgardu, Emhyr z kolei powinien być totalnie zimny i wyrachowany jedynie, gdy Ciri pojawiłaby się na stole w jego głosie moglibyśmy usłyszeć emocje, wszystkich tych komentarzy nie powinno być za wiele, ale powinny być tak napisane aby gracze na nie czekali, jeśli ładnie poprosicie mogę to napisać w zgodzie z kanonem
c) Dowódcy przy palącej się linie(30 sekund do końca tury) powinni komentować na naszą zwlokę w oparciu o swój charakter i tak Foltest prawdopodobnie nazwałby nas durniem i zagroził batami , Emhyr groziłby niełaska, czy tez niewola itd.

d) W grze powinna znaleźć się encyklopedia z opisami postaci/potworów/miejsc występujących w grze plus co ważne w encyklopedii powinny znaleźć się grafiki fanowskie, mały gest a fani docenia, poza tym chyba każdy chciałby mieć w jednym miejscu fanarty z wiedźmina

e) Podczas rozgrywki, gdy najedziemy/klikniemy na naszego przeciwnika powinniśmy zobaczyć najlepszą pozycję w rankingu jaką kiedykolwiek zajmował plus opcjonalnie jego medale/osiągniecia(o tym później) sama świadomość ze gramy na kogoś kto powiedzmy w szczytowym momencie był na 97 pozycji na świecie, znacznie podnosi poziom satysfakcji a co za tym idzie czyni Gwinta przyjemniejszego




3. Starzy gracze, wyjadacze



Jednymi z lepszych trenerów szachów na świecie są Rosjanie. Rosyjscy trenerzy bardzo dobrze dogadują się z młodzieżą, nie narzucają niczego, a pytają się podopiecznego ile chce trenować 3 czy 6 godzin dziennie? Podobno minimalny czas trwania efektywnego treningu to i tak 2 godziny, ale dzięki tak sformułowanemu pytaniu, zarówno trener jest zadowolony, jak i podopieczny czuję się świetnie, bo przecież wreszcie trafił na kogoś kto liczy się z jego zdaniemJ

a) Na forum pytać, robić ankiety w oparciu o które wprowadzać zmiany, to czy ankieta będzie w stylu wspomnianym wyżej nie ma znaczenia, zresztą i tak tylko Wy będziecie wiedzieć, liczy się forma podejścia do gracza, nikt nie lubi być traktowany jak dziecko

b) Od czasu do czasu gracze powinni nie tyle decydować co mieć wpływ na decyzje

c) Z graczem jak z zona, jak będziesz zawsze miły to nie doceni, czasem trzeba próbować cos zabrać, żeby dać się przekonać i tego nie zabraćJ

d) Szczerość to podstawa, jeśli nie kłamiesz nie musisz mieć dobrej pamięci, a gracze pamiętają wszystko, także na dłuższa metę zdecydowanie lepiej przyznać się do błędu/porażki niż mydlić oczy




4. Gang świeżaków



Ludzie uwielbiają zbierać, wymieniać, gromadzić handlować i przede wszystkim się wyróżniać. Kiedyś przeprowadzono badania konsumentów stacji benzynowych, ankietowanych poproszono o odpowiedz na pytanie co wolą tańszą benzynę o 2% czy 2% rabatu w formie punktów do wykorzystania na później. Nie znam kierowcy nie zbierającego punktów na stacjach i nie znam osoby która nie słyszała o świezakach, sam kiedyś kupiłem jednego za pieniądze. MUSIAŁEM się TŁUMACZYĆ kasjerce jak i nieufnie spoglądającym na mnie kupującym dlaczego po prostu nie zbieram punktów tylko przepłacam.
Gwint tez musi zarabiać więc:

a) Medale/osiągnięcia/tytuły -> osiągnięcia z stylu zabij 100 rębaczy; zastaw 50 pułapek; poddaj się 1 rundę 50 razy; uzyskaj ponad 200 punktów w jednej rundzie powinno być tego dużo, punkty uzyskane można byłoby wymienić na beczki bądź pyl premium,

b) Plansze do walki możliwość zakupienia planszy do walki, plansza która ujawniliście dla potworów wygląda bardzo dobrze, myślę ze każdy gracz mógłby moc dokupić za pieniądze/ bądź pyl inne plansze na których dotyczylyby się bitwy, powiedzmy słynny bitwa pod sodden, pustynie nilfgardu itd, plansze nie dodawały żadnych bonusów ale znacząco umilałyby rozgrywkę

c) SKINY DLA DOWÓDCÓW -> tak dobrze słyszycie, Emhyr w zbroi Jeża, Dziki Gon ELF(bez zbroi), Foltest z zakrwawionym mieczem, Francesca w balowej sukni, opętany Radowid itd., naturalnie kobiety powinny mieć odpowiednio zmysłowe stroje, skiny nie wpływałyby na rozgrywkę, stanowiłby element urozmaicający rozgrywkę, sam wydałbym 10zł żeby pograć ciekawym skinem

d) Finishery dla dowódców -. Możliwość dokupienia efektownych zabójstw dla dowódców, ewentualnie odblokowania ich za odpowiednia ilość wygranych danym dowódca, co miałoby więcej sensu

e) Możliwość handlu/wymiany ze znajomymi

f) SKLEP -> możliwość wystawiania kart na sprzedaż, skinów itd(temat bardzo rozległy, delikatny, do dłuższego omówienia)

g) Bonusy za wygrane z rzędu za ponad 2 wygrane pod rząd, gra przyznaje dodatkowe złoto/inna losowa nagrodę która możemy otrzymać tuż po zwycięstwie bądź grac dalej licząc na większą nagrodę, ryzykując tym samym to co już mamy na koncie dla przykładu:

Po 3 wygranej pod rząd mamy bonus 5 sztuk złota, mamy do wyboru albo inkasujemy 5 golda a licznik się zeruje, albo gramy dalej jeśli wygramy bonus będzie wynosił 10 sztuk złota, jeśli jednak przegramy licznik się zeruje a my nie dostajemy NIC. Dodatkowo grając na gracza który gra o 10 golda, jeśli go pokonamy dostajemy polowe jego nagrody. Myślę ze taki system premiowałby odwagę, wnosił bardzo dużo emocji i podnosił poziom zaangażowania w każdym starciu. Naturalnie bonusy działałyby tylko na rankingach, nigdy w potyczkach na znajomych.

h) Możliwość dokupienia życia na arenie, gracz ma wygrane 8 starć i traci ostatnia szanse, może 1 raz dokupić za złotówki/walutę w grze jedno Zycie
 
Top Bottom