Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Mam kilka pytań o moją kolekcję.
1 Co się stanie z kartami które zbierałem dotychczas?
2 Czy jeśli zostaną mi odebrane dostanę rekompensatę?
3 Jaka to będzie rekompensata bo rozumiem że dostanę skrawki i pył z tych kart?
4 Po jakim kursie bo wiele z tych kart kupowałem po 400 800 skrawków i premiowałem po 400 pyłu ?
5 Wiem że usuwacie srebrne karty co z nimi po jakim kursie dostanę za nie zwrot czy też wyrzucicie je a graczom nic nie dacie?
6 Co z moim złotem pyłem i skrawkami które mam obecnie?
7 Co z moimi zdublowanymi kartami (mam wiele powtórek których jeszcze nie zmieliłem)?
8 Co z beczkami które posiadam ?
9 Co z moimi nagrodami po sezonach ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć.

1. Wszystkie zostaną zmielone, a ich skrawki dodane do Twojego konta - tylko skrawki, bez pyłu. To samo do 2. i 3.
4. Złote - 800 skrawków, złote premium - 1600.
6. Zostają.
7. Wszystkie zostaną zmielone.
8. Zostają.
9. Zostają.

Na przyszłość polecam prześledzić forum, na którym odpowiedzi na Twoje pytania padały już mnóstwo razy.
 
@DajdekS daj spokój, syzyfowa praca. Nie chce im się strony nawet jednej wstecz przewinąć. Napiszą i pójdą, nawet pytanie to samo o post wyżej padło, ale i tak zadał. Na angielskim forum powtarzające się pytania są przenoszone i jest spokój.
 
Czy modzi są aktywni na tym forum? W wątku wciąż wiszą pytania, które były wielokrotnie odpowiadane w oficjalnych kanałach. Nic dziwnego, że Paweł Burza nie odpowiada na ten zalew, skoro w dużej mierze pytania się powtarzają.
 
Czy modzi są aktywni na tym forum? W wątku wciąż wiszą pytania, które były wielokrotnie odpowiadane w oficjalnych kanałach. Nic dziwnego, że Paweł Burza nie odpowiada na ten zalew, skoro w dużej mierze pytania się powtarzają.
powtarzają? To jest chyba mało powiedziane..ja mam wrażenie, że cokolwiek komuś do głowy przyjdzie to pyta." A będzie skjal? A będzie to i tamto, a jakie będa ramki? A taka umiejetność zostanie"? itd...itp....co 5 stron to samo.
 
Hola Hola czyli odbiorą mi cały meteorytowy pył z moich kart który zbierałem i po który nie raz grałem 24x2 by zdobyć ?
 
Hola Hola czyli odbiorą mi cały meteorytowy pył z moich kart który zbierałem i po który nie raz grałem 24x2 by zdobyć ?

Kolejny geniusz. Rok gry to za mało, by wiedzieć jak działa tworzenie kart. Tak, zabiorą ci pył, ale dostaniesz w zamian scrapy... Uwaga, dostaniesz tyle scrapów, że będziesz mógł za nie zrobić dokładnie taką samą premium kartę. I nie uwierzysz, ale było to już tłumaczone milion razy.

EDIT: Ale stracisz ten, który masz w kartach premium. Pozostały zostaje, jesli miałoby to jakiekolwiek znaczenie, bo ostatecznie i tak nic nie tracisz, a tylko zyskujesz, bo za nadmiarowe karty masz 100% refund. Jak widać nie przeszkadza to w narzekaniu, że Redzi coś zabierają.
 
Na streamie było, że jak ktoś ma teraz 100 lvl, to w nowym systemie będzie miał pierwszy level prestiżu i 40 lvl. Ale co z expem zbieranym po uzyskaniu 100 lvl ? czy przez to lvl w HC będzie większy niż prestiż 1, i lvl 40? pisałeś kiedyś, że ten exp ponad 100 lvl nie przepadnie w HC.

Nic nie tracisz. Za 100 poziomów dostajesz 1 prestiż i 40 poziomów do 2 pkt prestiżu. Co 60 poziomów dostajesz 1 prestiż, który daje jakieś bonusy. Jest dostępnych 10 punktów prestiżu, czyli 600 poziomów do nabicia, więc brakuje ci jeszcze 500.
 
Witam

Mam pytanie jako bardzo niedzielny gracz:),które padło już pewnie kilka razy- jak rozumiem nasz obecna kolekcja kart będzie przeniesiona w postaci ilości skrawków do nowej wersji , a ilość tych skrawków będzie w wysokości pozwalającej na zakup karty za kartę? Jesli tak to jak rozumiem nie będzie zwrotu zakupionych w poprzedniczch fazach beczek ?

Tak i tak. I tak, padło już wiele razy ;)
 
Nic nie tracisz. Za 100 poziomów dostajesz 1 prestiż i 40 poziomów do 2 pkt prestiżu. Co 60 poziomów dostajesz 1 prestiż, który daje jakieś bonusy. Jest dostępnych 10 punktów prestiżu, czyli 600 poziomów do nabicia, więc brakuje ci jeszcze 500.

W sumie jest 660 poziomów, bo zaczyna się na 1 Level 0 Prestige
 
Witam mam takie pytanko czy jeśli wojna krwi i gwint wychodzą 23.10 to będzie można np ściągnąć wojnę krwi i gwinta we wtorek o 1 w nocy? czy zostanie udostępniony w dzień ?
Podali informacje, że 24 godziny przed premierą można już pobierać na dysk. Czyli w poniedziałek popołudniu będziesz mógł już pobrać.
 
Ja sobie zrobiłem trochę przerwy od gwinta, teraz po powrocie przegrywam wszystko jak leci w rankedach .Ciągle widzę te same decki skopiowane z neta, to jest jakaś masakra, nie ma żadnego sensu próba składania własnego/innego decka bo nawet ktoś kto ledwo zna zasady gry ale skopiuje najlepszy od jakiegoś pro to i tak ogra cie z łatwością. Powinni coś z tym zrobić, ale nie mam pomysłu jak to zrobić żeby nie psuć gry. Jakimś sposobem mogłaby być dodana ocena relatywnej siły kart jako ich dodatkowy parametr i logicznie dalej za tym limit siły w talii, to by zabiło mega proste super mety oparte na najlepszych patentach i wymusiło używanie słabszych kart, można by też zrobić tryb w którym wybierasz kartę raz Ty raz przeciwnik i akcja reakcja tworzycie talie zanim zaczniecie grać i to by też dodało wymiaru i głębi strategicznej, chociaż pewnie nilfgard by płakał i by nie przeszło. Póki co kiepsko to wszystko widzę i nie chce mi się grać z bezmyślnymi klonami pro, byle bot może robić to samo.
 
W sumie jest 660 poziomów, bo zaczyna się na 1 Level 0 Prestige

Przecież musisz nabić 60lev by mieć 1 prestiż, w jaki sposób wychodzi ci 660 ? =]
Jak masz 10 lat ,to ile masz skończonych miesięcy ? 132 ? Czy 120 ? No ludzie...
Tak jak ty piszesz to by się zgadzało jakby od -60 zaczynać =].

anie.JPG

10*60=600 poziomów

660 to liczba osiągnięć możliwych do zdobycia.
 
Last edited:
Ja sobie zrobiłem trochę przerwy od gwinta, teraz po powrocie przegrywam wszystko jak leci w rankedach .Ciągle widzę te same decki skopiowane z neta, to jest jakaś masakra, nie ma żadnego sensu próba składania własnego/innego decka bo nawet ktoś kto ledwo zna zasady gry ale skopiuje najlepszy od jakiegoś pro to i tak ogra cie z łatwością. Powinni coś z tym zrobić, ale nie mam pomysłu jak to zrobić żeby nie psuć gry. Jakimś sposobem mogłaby być dodana ocena relatywnej siły kart jako ich dodatkowy parametr i logicznie dalej za tym limit siły w talii, to by zabiło mega proste super mety oparte na najlepszych patentach i wymusiło używanie słabszych kart, można by też zrobić tryb w którym wybierasz kartę raz Ty raz przeciwnik i akcja reakcja tworzycie talie zanim zaczniecie grać i to by też dodało wymiaru i głębi strategicznej, chociaż pewnie nilfgard by płakał i by nie przeszło. Póki co kiepsko to wszystko widzę i nie chce mi się grać z bezmyślnymi klonami pro, byle bot może robić to samo.
No, 23 października wchodzi projekt homecoming (nie wierzę że nic o tym nie słyszałeś!), a wraz z nim system prowizji, czyli określenie siły karty, o którym wspomniałeś. Swoboda i różnorodność w budowaniu talii będzie znacznie większa, ale radzę pogodzić się z netdeck'ami. Gracze bardziej casualowi nie będą na siłę sobie utrudniać gry, zawsze wybiorą najbardziej znane i dobre zagrania. A meta zawsze będzie, tylko teraz, mam nadzieję, będzie bardziej płynna wraz z napływem nowych kart i z nowymi pomysłami na zagrania.
(Aha, jeśli naprawdę NIC nie słyszałeś, to przygotuj się na szok, my mieliśmy czas na oswojenie się ze zmianami i zrozumieniem ich sensu, a jeśli jesteś typem nostalgika to może skończyć się na wylewie. xd)
 
Przecież musisz nabić 60lev by mieć 1 prestiż, w jaki sposób wychodzi ci 660 ? =]
Jak masz 10 lat ,to ile masz skończonych miesięcy ? 132 ? Czy 120 ? No ludzie...
Tak jak ty piszesz to by się zgadzało jakby od -60 zaczynać =].

View attachment 10980236
10*60=600 poziomów

660 to liczba osiągnięć możliwych do zdobycia.

Wszystko źle, jest 660 leweli
 
Przecież musisz nabić 60lev by mieć 1 prestiż, w jaki sposób wychodzi ci 660 ? =]
Jak masz 10 lat ,to ile masz skończonych miesięcy ? 132 ? Czy 120 ? No ludzie...
Tak jak ty piszesz to by się zgadzało jakby od -60 zaczynać =].

View attachment 10980236
10*60=600 poziomów
@MaRIB1 Może być 660 (choć nie jestem tego pewien) z racji tego, że po uzyskaniu 10 poziomu prestiżu masz jeszcze szansę nabić kolejne 60 leveli a tego nie uwzględniłeś. Ale jakie to ma znaczenie 600 czy 660 i tak dużo :)
 
No
@MaRIB1 Może być 660 (choć nie jestem tego pewien) z racji tego, że po uzyskaniu 10 poziomu prestiżu masz jeszcze szansę nabić kolejne 60 leveli a tego nie uwzględniłeś. Ale jakie to ma znaczenie 600 czy 660 i tak dużo :)

Do 10 prestiżu potrzeba 600 poziomu, a jak mówisz, że można dalej nabijać i tak to nic nie daje przecież =].

Bo już sam zgłupiałem na reddicie też liczą 660, a inni 600, może coś przeoczyłem. Kondzio od streamerowania też mówił że 660 0_O. Nie wiem, może czegoś nie wiem =], ale na chłopski rozum 60 do 1, teraz będę miał 1 prestiż 40 poziom, czyli 20 do następnego mi brakuje, czyli jak zdobędę 20j uż będę miał 120 poziom więc 2 razy prestiż, więc do 10 wychodzi 600 =].

Własnie na redicie widziałem te obliczenia, że od 0 poziomu coś i nie wiem czy znowu każdy powtarza tego reddita sami nie liczą, czy ja się mylę, ale nawet streamer powtarza te 660 więc dziwuje się ;]

Chyba, że jest jak piszesz. P uzyskaniu 10 prestiżu da się wbijać jeszcze 60 poziomów, ale to już bez bonusów, ja liczę ile poziomów do 10 prestiżu się wbija =], dalej mnie nie interesuje =]. Tylko problem w tym, że oni jak własnie @CiasteczkowyPotwor liczą od jakiegoś 0 prestiżu , a nie od 10 wzwyż =]
 
Last edited:
No, 23 października wchodzi projekt homecoming (nie wierzę że nic o tym nie słyszałeś!), a wraz z nim system prowizji, czyli określenie siły karty, o którym wspomniałeś. Swoboda i różnorodność w budowaniu talii będzie znacznie większa, ale radzę pogodzić się z netdeck'ami. Gracze bardziej casualowi nie będą na siłę sobie utrudniać gry, zawsze wybiorą najbardziej znane i dobre zagrania. A meta zawsze będzie, tylko teraz, mam nadzieję, będzie bardziej płynna wraz z napływem nowych kart i z nowymi pomysłami na zagrania.
(Aha, jeśli naprawdę NIC nie słyszałeś, to przygotuj się na szok, my mieliśmy czas na oswojenie się ze zmianami i zrozumieniem ich sensu, a jeśli jesteś typem nostalgika to może skończyć się na wylewie. xd)

No ja byłem bez pc jakiś czas i totalnie się nie interesowałem takimi rzeczami ostatnio.Szczerze to muszę powiedzieć że WOW, to jest grube, bo już byłem przekonany że gwint padnie ofiarą własnego rozbudowania, bo gra jest tak rozlegle powiązana we wszystkie strony że ciężko to ruszyć jakkolwiek żeby coś poprawić, nie zmieniając całej reszty. Trochę teraz poczytałem i te zmiany w Homecoming wręcz wyprzedzają nawet to o czym sobie myślałem przez jakiś czas mojej gry w gwinta, np kiedyś na forum pisałem że ten który kończy pierwszą turę ma olbrzymią przewagę bo będzie kończył też trzecią, a nigdzie nie jest nawet to pokazane i sporo nowych graczy nie ogarnie nawet czemu przegrywają, na to mi ktoś odpisał że to bez różnicy ale widzę jednak że myślą i nad tym, oby tak dalej.

Wiesz w grach które najlepiej konwertują skill na przewagę typu np SC2 możesz też skopiować build, ale jeśli przeciwnik zagra akurat kontrą na ten build bo go rozpozna to wszystko się dynamicznie zmienia i taki naśladowca się tylko pogrąża, może z czasem i do gwinta dodadzą jakieś dynamiczne elementy i sztywne netdecki się skończą.Oby.
 
Chyba, że jest jak piszesz. P uzyskaniu 10 prestiżu da się wbijać jeszcze 60 poziomów, ale to już bez bonusów, ja liczę ile poziomów do 10 prestiżu się wbija =], dalej mnie nie interesuje =].
@MaRIB1 dyskusja była ile jest w sumie poziomów, nie ile trzeba wbić do 10 prestiżu, cofnij się kilka postów do tyłu. To, że do osiągnięcia 10 prestiżu trzeba wbić 600 lvl to jest raczej jasne i nie podlegające dyskusji.
 
Last edited:
Top Bottom