Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Witam. Pomijam już fakt ,że do tej pory nie otrzymałem nic z przedpremierowego dodatku w stylu rewersy , beczki i skiny (i cały czas cisza ze strony pomocy technicznej pomimo zgłoszenia ) ale mam jeszcze jeden problem. Zagrałem już sporo meczy rankingowych i nie moge zobaczyć swoich postępów bo jest napisane że musze mieć range 25 żeby je wyświetlało a mam range 5..... o co chodzi?
Otwórz w sklepie zakupioną paczkę :p
 
Zagrałem już sporo meczy rankingowych i nie moge zobaczyć swoich postępów bo jest napisane że musze mieć range 25 żeby je wyświetlało a mam range 5..... o co chodzi?

mam to samo
+ zgłaszam bug karty SAMUM - mimo zabicia jednostki, sąsiadująca jednostka (w tym wypadku był to Egzekutor Impery) nie przeniosła się do innego rzędu)
 
Zagrałem już sporo meczy rankingowych i nie moge zobaczyć swoich postępów bo jest napisane że musze mieć range 25 żeby je wyświetlało a mam range 5..... o co chodzi?

Potwierdzam. To samo. Plus od czasu do czasu nie zalicza obrażeń zadawanych przez jakąś jednostkę.
 
kolejny bug:
- rywal zablokował mi Aguarą jednostkę
- w kolejnej rundzie przywołałem ja z powrotem na stół i niestety dalej była zablokowana....
 
kolejny bug, zablokowałem tego drzewca czy coś co się rusza w przód, tył co turę a ten dzik w następnej rundzie już się nagle odblokował sam z siebie i mi wjeżdża w bliskie starcie za 2 pkt, jeszcze się potem bezczelnie uzdrowił :shrug:
 
Albo dostał po prostu oczyszczenie/purify, co pewnie jest bardziej prawdopodobne. Jednak nie widziałem tej konkretnej sytuacji, bo żadnych screenów nie ma, więc w sumie ciężko coś więcej powiedzieć.
 
Czy wiadomo już kiedy ruszy zapowiadany sklep z gwintowymi gadżetami ?
Kiedy można spodziewać się naprawy exploita z Wędrownym Kupcem?

Ilość wykorzystujących go ludzi rośnie w zatrważającym tempie, gry rankingowe przestają mieć sens.

Mam nadzieję, podobnie jak @daray_89, że wobec tychże graczy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje.

https://gwint24.pl/hotfix-wydany-gracze-wykorzystujacy-buga-z-wedrownym-kupcem-zbanowani-na-3-dni

juz naprawione i polecialy bany
Post automatically merged:

witam,
czy wobec osób nadużywających exploita z Travelling Merchantem wyciągniecie konsekwencje czy też upiecze im się jak po bugu z Vesemir?

pozdrawiam
 
Hej, czy dodacie do Talii dostepnych na stronie możliwości sortowania ich po popularności ( przykladowo upvoteach, wyswietleniach, najczesciej zaimportowanych do gry, paczach :D ) i jakieś inne ciekawe kryteria ? Myśle, że ułatwiłoby to nowym graczom łatwiejsze wybranie talii dla siebie :)Super, że można wyszukiwać po autorze tali, pozdr

Juz teraz możesz sortować talie po ilości polubień, terminie utworzenia czy ilości potrzebnych fragmentów kart.
 
Cześć, niedawno zacząłem grę w gwinta i nie znam dokładnie zasad rankingowych ale wbiłem pierwszą rangę i zebrałem wszystkie fragmenty po czym wygrałem jedną grę i nie przeniosło mnie do pro rangi. Czy to jakiś błąd czy są jeszcze jakieś dodatkowe kryteria by ją osiągnąć ? Zaakceptowałem umowę pro rangi. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Może sprawdź tutaj:
https://www.playgwent.com/pl/news/23711/nowy-system-rankingowy-i-progresji-gracza
 
Last edited:
Każdy utwór ze starej ścieżki dźwiękowej świetnie odwzorowuje każdą frakcję. No po prostu aż szkoda żeby to się tak marnowało. Czy macie jakieś jakiekolwiek plany co do starej muzyki z gwinta czy ta muzyka już wylądowała w koszu na zawsze?
Na Spotify masz
 
Będzie jakaś niespodzianka na święta :) ?

Oby nie, bo jak wstawią przed świętami kolejnego patcha z bugami i pójdą na dni wolne to...

Ja już się bardzo obawiam tego co będzie 30 marca, kiedy to nastąpi aktualizacja oraz start nowego sezonu, tuż przed wolnym praktycznie całym tygodniem.
 
Dlaczego jednostka z wytrzymałością nie traci jej po zablokowaniu jak dawniej? To błąd czy celowe działanie?

Wytrzymałość to status, bloki nie zdejmują teraz statusów, musisż użyć oczyszczenia.
 
Top Bottom