Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
1.
Proszę pokazujcie kiedy dokładnie się sezon kończy. Nawet godzinowo. Dziś planowałem wydać wszystkie punkty nagród na drzewko sezonowe. Wydałem 3 pnt. na zadanie myśląc że mam na nie cały dzień. Zasmuciłem się gdy okazało się ze 10 min później zamknęliście sezon. (a punkty pewnie przepadły)
To jest podawane zawsze przy informacji na początku sezonu kiedy jest jego koniec+ od prawie zawsze sezon kończy się o 10.00 polskiego czasu
 
1.
Gracze lubią poczucie że coś osiągnęli, albo że mają coś czego ktoś inny nie ma, to napędza często Grinding. Np. Riot w LoL pokazuje jakie ikony w kiedy można było zdobyć i za co (nawet jeśli gracz nie może ich już zdobyć) a przy ikonach które się ma pokazuje za co są. Tak samo W HeartStone pokazane są wszystkie rewersy.
Czy planujecie zrobić coś podobnego z ramkami i tytułami? Często widzę tytuł u gracza i nie wiem co on osiągnął.

Kolejny raz się ten temat pojawia więc kolejna raz się pod niego podpinam. Doprawdy nie mogę zrozumieć dlaczego w becie takie fajne rzeczy mogły być, a w finalnym produkcie sam nie mam bladego pojęcia za co mam większość bibelotów, a co dopiero mówić o bibelotach przeciwnika które widzę po raz pierwszy.
 
Dzień dobry.

Chciałbym tylko zaproponować dwie małe zmiany w profilu gracza bezpośrednio w grze.

- Po wejściu na dany profil, żeby ustawiona tam karta oddawała swój dźwięk (jak w becie), bo aktualnie tylko po wyborze karty słychać jej dźwięki, a po wejściu na profil widać tylko animacje i nic nie słychać.
- Jakakolwiek wyszukiwarka do avatarów/kart, bo można szukać i szukać po samych artach, a same frakcyjne filtry nie wystarczają.
 
- Jakakolwiek wyszukiwarka do avatarów/kart, bo można szukać i szukać po samych artach, a same frakcyjne filtry nie wystarczają.

Wiesz, że na górze masz pole tekstowe, w którym możesz wpisywać nazwę szukanej przez siebie karty ?
 
Macie zamiar wzmocnić w jakiś sposób słowo "tarcza"? Teraz jest ono tak bezużyteczne że aż śmieszne.
 
Czy jest możliwe dodanie opcji wyświetlania odblokowanych rewersów bez ich samoistnego obracania się i kołysania, jak kilka miesięcy temu? Chciałbym dodać nową wersję medalionu cechu Żmii na wiki, ale nie mam jak zrobić porządnego screenshotu. W wyciąganie grafik z plików gry wolałbym się nie bawić, bo jest ich od groma.

Zanim dostaniesz odpowiedź:

 
Ja chciałbym aby przygladnieto się pogodom tak aby znowu były grywalne. Jakieś jednostki typu mglaki żeby się boostowaly we mgle albo coś w tym stylu. Albo te trole co mogły przenosić pogodę na inny rząd.
 
Ja chciałbym aby przygladnieto się pogodom tak aby znowu były grywalne. Jakieś jednostki typu mglaki żeby się boostowaly we mgle albo coś w tym stylu. Albo te trole co mogły przenosić pogodę na inny rząd.
To byłoby zaje*****, w ogóle zmienić warunki pogodowe tak, żeby pasowały do danej frakcji, jednym dawały plusy innym minusy, mgła dla potworów, deszcz dla KP, jakiś wiatr dla Scoia, itd w końcu to miałoby jakiś sens. I wtedy jak kładziesz jakieś zjawisko pogodowe to od razu w tym i przeciwnym rzędzie, np w obu rzędach dalekiego starcia.
 
Można dawać jakieś tłumaczenia tauntów przeciwnika, jeżeli są one w innych językach lub zupełnie niewerbalne? Skrzeki Gernychory wiele mi nie dają w zrozumieniu przeciwnika.
Popieram! Wiem, że odzywkom Gerni i np. Leszego przypisane są jakieś tam gesty, ale ja ich specjalnie nie rozróżniam.

BTW - generalnie po zmianie mulliganów i dalszych zmianach przestałem psioczyć na Homecoming i na nowo podoba mi się gra, ale uważam, że odzywki przypisane do avatarów (te z Bety) były o niebo lepszym rozwiązaniem. Kropka.
 
To byłoby zaje*****, w ogóle zmienić warunki pogodowe tak, żeby pasowały do danej frakcji, jednym dawały plusy innym minusy, mgła dla potworów, deszcz dla KP, jakiś wiatr dla Scoia, itd w końcu to miałoby jakiś sens. I wtedy jak kładziesz jakieś zjawisko pogodowe to od razu w tym i przeciwnym rzędzie, np w obu rzędach dalekiego starcia.
Dym dla NF =]
 
Chciałbym zgłosić propozycję zmiany działania kalendarzy rocznych. Pewnie, rok to sporo czasu, ale zważywszy na to że każdy chiński rok powtarza się dopiero po dwunastu latach, wydaje mi się że kalendarz roczny powinien działać inaczej od sezonowego. Powiedzmy, mamy zakładki na każde z dwunastu zwierząt, ale te spoza aktualnego roku wymagają podwójnej ilości punktów nagród. Byłoby drogo, ale przynajmniej wykonalnie, bez konieczności czekania po jedenaście lat.

Kalendarze roczne mają wcale nie znikać, więc nikt nie będzie musiał czekać po 11 lat.
 
Witam!
Przychodzę z ciekawą propozycją. Mianowice wpadłem na ciekawy pomysł z dodaniem do "Gwinta" coś podobnego do Fut Champions z Fify. Czyli taka "liga weekendowa" trwała by od piątku rano do niedzieli wieczorem. Gracze mieliby do rozegrania przykładowo 60 spotkań i taka osoba skończyłaby zmagania z bilansem 42:18 i zdobywała by jakąś rangę. A w czwartek były by nagrody za tą ligę np. beczki, punkty nagród, itp. Jeśli pomysł się spodoba możecie dogłębnie sprawdzić jak to wygląda.
Pozdrawiam :)
 
Witam
Pytanko , możecie udostępnić nowe talie początkowe? Gram od 6 miesięcy i chcę sprawdzić ile kart mi brakuje w tych taliach. No i 2-gie pytanie dlaczego nie daliście tych talii wszystkim graczom? Podejrzewam, że parę kart bym dostał za darmo :), nie powiem ucieszył bym się z tego.
Są udostępnione - wejdź na https://www.playgwent.com/pl/decks i wpisz "burza" w polu "szukaj".

Brakujące karty będą graczom rozdawane w przyszłym tygodniu. źródło
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom