Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
@Lexor z chęcią zobaczyłbym filmik zestawiający obecny stan Gwinta z jego wersją z dnia 23.10, bo zmieniło się przez ten czas multum (i nie chodzi mi o nowy content w postaci kart :p).
 
W ciągu ostatnich 3 - 4 miesięcy zadałem 3 - 4 dosyć proste pytania dla REDów. Na żadne nie uzyskałem odpowiedzi, a sami REDzi ostatni raz pisali tu coś jakieś 2 miesiące temu. Jaki jest sens istnienia tego wątku, i dlaczego niegdyś tak chwalone otwarte podejście wobec użytkowników zmieniło się dosyć diametralnie ostatnimi czasy.
 
W ciągu ostatnich 3 - 4 miesięcy zadałem 3 - 4 dosyć proste pytania dla REDów. Na żadne nie uzyskałem odpowiedzi, a sami REDzi ostatni raz pisali tu coś jakieś 2 miesiące temu. Jaki jest sens istnienia tego wątku, i dlaczego niegdyś tak chwalone otwarte podejście wobec użytkowników zmieniło się dosyć diametralnie ostatnimi czasy.

Proponuję po prostu zmienić forum na angielskie - ja to zrobiłem kilka dni temu i to zupełnie inna bajka. Zadałem jakieś tam pytanie odnośnie systemu parowania przecienikow , moderator fachowo odpisał po 2h. Tutaj szkoda pisać. ***
 
Last edited by a moderator:
Proponuję po prostu zmienić forum na angielskie - ja to zrobiłem kilka dni temu i to zupełnie inna bajka. Zadałem jakieś tam pytanie odnośnie systemu parowania przecienikow , moderator fachowo odpisał po 2h. Tutaj szkoda pisać. Nie.mówiąc i większości rozmówców- typowa polska: jedynie sam hejt i brak szacunku do rozmówcy , żadnej merytorycznej dyskusji. Szkoda czasu na pisanie tu.

Sęk w tym, że choć wiem iż to naiwne, to szczerze wierzę, iż polskie studio powinno dbać o polskie fora/społeczność w pierwszej kolejności. Jeśli częściej udzielają się na anglojęzycznym forum, uznają, iż tamta społeczność jest niejako lepsza, a to świadczy tylko o nich samych.

Zresztą, to iż to nigdy nie będzie miało miejsca, widać nawet po procesie tworzenia kart, gdzie robione są najpierw w wersji angielskiej, a dopiero później tłumaczone, często z błędami zresztą.


Zaraz Twój post "ukryją", tak jak mój przed Twoim.

Był widoczny, jego zniknięcie sprawiło, że zamieściłem swą wiadomość. *** To trochę jak Paweł Burza, który komentując każdą zmianę strasznie ją chwali i się zachwyca. Jak gdyby nie mógł czasem szczerze powiedzieć, 'nie uważam, by było to dobre, ale jak główny projektant tego pragnie, zobaczymy co wyjdzie'.

A nie oszukujmy się, często wychodzą buble. Ot, Radowid wrócił do gry, świetnie. Tylko co z tego, skoro to tylko skórka, bez zdolności, efekt nowości w tym wypadku kompletnie nie wyszedł.
 
Last edited by a moderator:
Odnośnie zmiany forum na angielskie -- tu jest najnowsza wiadomość od Burzy na analogicznym temacie w anglojęzycznej wersji.

Bez tytułu.png


Drugą z kolei jest ta z 29 VIII w której napisał, że odpowiedzi pojawią się w filmie omawiającym najnowszą łatkę.
 
W sumie... to też popieram poprzedników... Skoro nikt tu nie odpowiada na pytania, to temat raczej do zamknięcia :)
 
Last edited by a moderator:
...Czy planujecie coś zrobić w tym względzie by gwent był bardziej grywalny/fun to play ...

tak wrócić do wersji przed wprowadzeniem "powrotu do korzeni" , byłem fanem tej gry , uczestniczyłem w alfie/becie aż chciało się grać i czekać na eventy ... niestety nowy wygląd i strategie nie przypadły mi do gustu ... i gwint leży sobie w gog i się kurzy ...

szkoda że nie zostawiliście furtki do alfy/bety - z zastrzeżeniem że już nie jest wspierana
tak samo jak z Wiedźmin Battle Arena - również bardzo lubiłem sobie pograć na mobilu ..
 
Last edited:
Ten dział powinien zostać zamknięty, podczas Bety się sprawdzał. Na każde pytanie była odpowiedź, teraz to taki relikt z Bety pozostał. Odpowiedzi już niezbiorcze, a wyłapywane, łatwe, aby było wygodnie. Ludzie tylko się denerwują przez olewanie ich nurtujących pytań i pomijanie ich, bo odpowiedz dostał post niżej albo wyżej =]. Wybiórcze traktowanie klientów.
 
Last edited:
Pytanie: czy są jakieś plany aby dać graczom możliwość dalszego grania w Gwinta po zamknięciu głównych serwerów gry?


Skąd ta wróżba? Opierasz się na widmie "pandemii" czy raczej na jakichś konkretnych działaniach studia?
Post automatically merged:



Ktoś tu jeszcze zagląda?

Hej wędrowcze. Pierdzielniesz partyjke Gwinta?
 
A po co mamy tu zaglądać? Twórcy odpuścili sobie zupełnie odpowiadanie na pytania graczy.
 
Jedna tylko sprawa! Czy macie w planach wprowadzenie, drewnianej, karczmianej planszy do gry? Myślę, że to nie tylko byłby piękny ukłon w stronę pionierów i starszych graczy, ale i uhonorowanie drogi jak też doświadczeń jakie zebraliście tworząc tę grę od samego początku!
Jeśli się nie mylę to u sklepa można taką kupić za pył meteorytowy.
 
Wszystkie pytania po 18 marca zostały skasowane ?

Edit: a to dyskusja =]
Post automatically merged:

Jeśli się nie mylę to u sklepa można taką kupić za pył meteorytowy.
No tawerna dawno już jest, cały czas na niej gram, się zwie Gospoda
 
Last edited:
Top Bottom