Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Zawsze to dodatkowe spojrzenie na daną kwestię jeśli ktoś z ekipy tworzącej grę udzieli odpowiedzi.
 
Zawsze to dodatkowe spojrzenie na daną kwestię jeśli ktoś z ekipy tworzącej grę udzieli odpowiedzi.
Na większość zadawanych pytań (tych, na które odpowiadają forumowicze) nie da się odpowiedzieć na kilka sposobów. ;)
No ale ok, przyjmuję ten argument.

W takim razie czy nie sądzisz, że może by było lepiej, gdyby "ekipa" odpowiadała w swoim własnym, zamkniętym dla innych forumowiczów temacie? Wtedy o wiele łatwiej graczom by było znaleźć te ich odpowiedzi w gąszczu wielu stron pytań.
 
@Lexor Wątpię, żeby w ogóle jeszcze kiedyś ktoś w tym wątku pytaniowym odpowiedział na pytanie po wtopie z powtarzającymi się drzewkami sezonowymi co roku. Lepiej mieć zamkniętą mordę i po cichu wprowadzać swoje fitchery niż gadać i potem musieć płakać i się tłumaczyć przed tłuszczą.
 
A czy nie Łatwiej by było wdupić Ankietę Udostępniając Ją Wszędzie (Twitter, FB, Discord, Forum itd) ? :shrug: Ja bym tak Zrobił i Dodał Minimalną Ilość Znaków aby Mi Wypocin nie pisali Tylko Długie i Przemyślane Listy Zmian do nwm 10 Tysięcy Znaków ? :think: Przecież Każdy Dzisiaj Tak robi w Grach Mobilnych i Niemobilnych
 
Jakiekolwiek ankiety czy forumowe wątki dotyczące pytań w przypadku Gwinta nie funkcjonują. Jedyną szansą na uzyskanie odpowiedzi/przekazanie im pomysłu to zadanie pytania tutaj i liczenie na to, że pytanie zostanie wybrane do kolejnej sesji (z zastrzeżeniem, że sama seria AMA odbyła się prawie miesiąc temu.
 
A Nigdy nie wiadomo... Świat jest Mały :) Szczególnie Polska. Ten może znać Tego, Ten Tego. A na Końcu i tak Każdy z Każdym wylądował w Łóżku z Każdym :ROFLMAO: Amen
 
Ogarnijcie Te Forum... Człowiek nie wie Gdzie ma wrzucać Swoje Wypociny, Uwagi i Inne Pierd*ły... Co robią Tematy o Innych Grach na Forum Gwenta ? :facepalm:Dlaczego nie jest To posortowane ?
-Platformy PC/Konsole/Mobile
-Gwent/Wiedźmin1234/Cyberpunk
-Itd,Itp

Taka Ciekawostka w Gwencie na Androida którą dopiero odkryłem Przypadkiem, bo skąd Człowiek ma wiedzieć :ROFLMAO: Jeżeli w Podglądzie Karty odwrócisz Telefon masz Portret Karty na Cały Ekran (y) To Ciekawostka dla Tych którzy na Gwent Wiki/Fandom nie wiedzą jak wstawić Zdjęcie Karty.
 
,,Jeżeli jesteś w Czymś Dobry, nie rób Tego Nigdy za Darmo" :cool:Poza tym nie mam Dostępu do Tworzenia Nowych Tematów :ROFLMAO: A Nowego Konta nie chce mi się tworzyć...
 
Top Bottom