Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

+
Kingoko Cóż trochę się spóźniłeś

Kingoko;n8529280 said:
2. Podobne do poprzedniego pytania : Usunięto ciekawą zdolność Dzika morskiego. Tworzenie piratów co turę dałoby nowe możliwości talii, Odrzucenie dużej ilości piratów mając na stole drakkary mogłoby być ciekawym sposobem na talię. A na końcu jeszcze Lugos szalony byłby grywalny zwiększając znacznie swoją siłę.

To, że ta karta była strasznie słaba.

I cóż, dodadzą więcej kart, możliwe że będą miały swoje podpisy, prawdopodobne że żaden z Redów nie odpowie na twój komentarz.
 
A-Thrawn;n8537430 said:
Witam, czy jest przewidywane ukazanie gry na Steamie? Jeśli tak, to czy możemy się już tego doczekać w Open Becie?

Z jakiego powodu miałby być na steamie ? możesz gwinta jak i każdą inną grę spoza steama dodać do biblioteki, zresztą i tak nie widzę sensu gog>steam
 
Rofd;n8539810 said:
Z jakiego powodu miałby być na steamie ? możesz gwinta jak i każdą inną grę spoza steama dodać do biblioteki, zresztą i tak nie widzę sensu gog>steam

A ja widzę powód,według mnie steam>gog. Więcej ludzi na steamie,więcej graczy i po protu wygodniej.
 
Rofd;n8539810 said:
Z jakiego powodu miałby być na steamie ? możesz gwinta jak i każdą inną grę spoza steama dodać do biblioteki, zresztą i tak nie widzę sensu gog>steam

Abstrahując od stwierdzenia "gog>steam", bo każdy ma prawo do własnej opinii, to kwestia i tak jest już jasna. Gwint trafi na steama. Redzi o tym mówili, otwarta jest tylko kwestia kiedy.
 
Astorian93;n8545460 said:
24 maja startuje open beta co za tym idzie gra trafi wreszcie na konsole PS4... wiec ponowie pytanie na której odpowiedz czekam od konca grudnia... Czy bedzie mozliwosc przeniesienia postepow z PC na PS4? ( albo chociaz mozliwosc sparowania kont aby moc grac na PC i na ps4 na jednym koncie )


odp.png
 
Astorian93;n8545460 said:
24 maja startuje open beta co za tym idzie gra trafi wreszcie na konsole PS4... wiec ponowie pytanie na której odpowiedz czekam od konca grudnia... Czy bedzie mozliwosc przeniesienia postepow z PC na PS4? ( albo chociaz mozliwosc sparowania kont aby moc grac na PC i na ps4 na jednym koncie )

Mam dokładnie to samo. Pytałem na FB itd. Unikają odpowiedzi jak ognia. Prawdopodobnie na PS4 będzie osobna kolekcja, co według mnie jest mega słabe, ale pewnie ciężko się negocjuje z Sony.
 
N1mruzaN;n8559620 said:
Mam dokładnie to samo. Pytałem na FB itd. Unikają odpowiedzi jak ognia. Prawdopodobnie na PS4 będzie osobna kolekcja, co według mnie jest mega słabe, ale pewnie ciężko się negocjuje z Sony.

Na to pytanie już padła odpowiedź od twórców.
Nie będzie można połączyć kont PS4 z tymi od PC i XBox.

Szkoda bo będę miał około 80 beczek do otworzenia a raczej planuje grać więcej na PS4 bo tam mam znajomych do grania.
 
burza1982;n8559960 said:
Na to pytanie już padła odpowiedź od twórców.
Nie będzie można połączyć kont PS4 z tymi od PC i XBox.

Szkoda bo będę miał około 80 beczek do otworzenia a raczej planuje grać więcej na PS4 bo tam mam znajomych do grania.

Lipa. Też zamierzałem grać praktycznie tylko na PS4 i sporo nagród mi przepadnie za zamkniętą betę. A wiesz może czy będzie możliwość gry vs. inne platformy, czy gracz PS4 może grać tylko przeciwko innemu graczowi PS4? To info powinno być gdzieś podwieszone. Na FB gdy zadałem podobne pytanie dostałem naprawdę sporo łapek w górę i myślę że większość osób się nad tym zastanawia.
 
N1mruzaN;n8560320 said:
Lipa. Też zamierzałem grać praktycznie tylko na PS4 i sporo nagród mi przepadnie za zamkniętą betę. A wiesz może czy będzie możliwość gry vs. inne platformy, czy gracz PS4 może grać tylko przeciwko innemu graczowi PS4? To info powinno być gdzieś podwieszone. Na FB gdy zadałem podobne pytanie dostałem naprawdę sporo łapek w górę i myślę że większość osób się nad tym zastanawia.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...4e&oe=59212E3A
Zdjęcie z maila od ekipy gwinta, więc cross-play będzie na pewno. Nie wiadomo tylko, czy będzie opcja bezpośredniej gry ze znajomymi. Na xboxie wciąż brakuje tej możliwości, nawet pomiędzy graczami z xboxa.
 
Odnośnie dzielenia kolekcji kart i postępów między konsolami i pecetem to od początku było mało prawdopodobne. Weźcie pod uwagę, że na PC gramy korzystając z konta na GOGu, grając na Xboxie z Xbox Live, a na Playstation z PSN. Połączenie tego nie zależy od REDów, podobnie jak granie między platformami. Nie wystarczy, że REDzi by chcieli, Microsoft i Sony muszą się na to zgodzić choć nawet wtedy nie wiem czy byłoby to wykonalne od strony technicznej (przynajmniej w kwestii wspólnej kolekcji kart i postępów).
 
Arb3z;n8560520 said:
Nie wiadomo tylko, czy będzie opcja bezpośredniej gry ze znajomymi. Na xboxie wciąż brakuje tej możliwości, nawet pomiędzy graczami z xboxa.

Chyba sobie żartują, to jakaś totalna kpina.

 
Karcziboss;n8582220 said:
Cześć ! Piszę ponieważ zastanawiam się jak wygląda sytuacja, w której do tej pory grałem na pc, ale zdecydowanie przenoszę się z rozgrywką na ps4 i czy moje ewentualne nagrody za betę przejdą razem z moim kontem na ps4 ? Czy jest taka szansa ?

Serdecznie pozdrawiam

Niestety nie.
 
Astorian93;n8584280 said:
Jesli nagrody nie przechodza to moge zalozyc ze postep albo chociaz zdobyte ( kupione kegi ) nie beda wstanie przeniesc z PC na PS4?

Postęp nie przechodzi, bo wszystko się zeruje. Zakupione beczki zostaną zwrócone na konto, na którym brałeś udział w zamkniętych testach..
 
petavius;n8592250 said:
Czy jeszcze kiedyś CDPR przewiduje taki reset jaki ma miejsce przy przejściu z closed do open beta ? Czy kiedys jeszcze mamy sie spodziewać, że stracimy wszystkie karty ?

Dosłownie chwilę wcześniej padła już odpowiedź na to pytanie.

Vattier;n8581560 said:
Nie planujemy resetu po Publicznej Becie.
 
Nawigator Dzikiego Gonu ma umiejetnosc przywolania sojusznika dzikiego gonu z talii, ale jak go wystawiam to nic sie nie dzieje. Cos chyba jest nie tak.
 
Zachowam się trochę niegrzecznie bo nie na temat wątku, ale albo jestem ślepy albo zniknął gdzieś wątek w którym można było zgłaszać złe opisy kart lub niewłaściwe działania efektów. Zechce mnie ktoś wyprowadzić z błędu?
 
ForTheWatch12 Nagrody za uczestnictwo w closed becie były z powodu wipe'u. Który, jak jest podane w poście NAD twoim, nie nastąpi po open becie. Wszystko co zdobędziesz, zachowasz
 
ForTheWatch12;n8602070 said:
Czy z otwartą betą będzie tak jak z zamkniętą? Chodzi mi o nagrody za uczestniczenie w testach. (za 5 lvl 2 beczki itp.) Jeśli nie moglibyście tak zrobić to może przynajmniej jakieś skiny do kart :) . (Żeby była jasność chodzi mi o przejście z otwartej bety do oficjalnego otwarcia)

Skoro REDzi nie planują resetu to nie należy spodziewać się jakichkolwiek nagród w postaci kart, złota, skrawków, ponieważ nagrodą samą w sobie jest zachowanie kolekcji kart. Być może wyróżnią uczestników OB jakimiś portretami.
 
Top Bottom