Pytania do twórców GWINTA

+
Pytanie do Vattier jakby dało radę nad stworzeniem miasta i połączyć Wszystko, co niektóre elementy, ale też myślałem nad gromadzeniem golda max do 50 od 25 sztuk golda (za ulepszenie skarbca ) I te Miasto różniłoby się od innych gier. :threaten::cheers3::stoptrolling::wazzzup:
 
Last edited:
Czy pozostałe tokeny doczekają się kiedyś animacji?
Czemu Chłopska milicja po zagraniu karty premium nie jest animowana, czy to błąd?
Czy animacje w obecnych kartach zostaną poprawione (np. plusk wody na karcie Janka)?
 
1. Kiedy doczekamy się możliwości grania na koncie założonym na PS na PC?
2. Kiedy doczekamy się równouprawnienia na platformówkach? (beczki za twitche dla wszystkich, crossbuy itd.)
3. Co w momencie gdy ktos bedzie chcial zrezygnować z gry na PS i przerzucić się np. na Xbox lub PC chcac zachować konto nad którym ślęczał przy PS?
 
Jakim cudem gracz odblokował ramkę za top 1000, mając wbitą zaledwie 18 rangę?

Screen: https://i.imgur.com/H30bAKd.jpg

Czy gracze, którzy odblokowali już dany avatar/ramkę/tytuł, mogliby dostawać w kolejnych sezonach rankingowych jakieś inne nagrody w ich miejsce - coś, co byłoby przydatne, jak chociażby: złoto, fragmenty kart, pył meteorytowy, wejściówki na arenę, losowe karty premium, ulepszenia już posiadanego avatara/ramki?
 
Last edited:
Irtek;n10844361 said:
Czy pojawi się możliwość wyłączenia w ustawieniach gry tych frakcyjnych skórek? Bardziej odpowiadał mi wcześniejszy, klasyczny wygląd stołu.

W tej chwili nie planujemy wprowadzać takiej opcji.


hertores;n10847631 said:
Czy rodzaje ramek są losowe czy podpięte pod dowódcę? Zauważyłem, że ramki przynajmniej KP i Potworów się różnią czyli jest parę wersji ale jeśli nie są losowe a zależą od wybranego dowódcy to W KP jest błąd ponieważ grając Henseltem miałem Herb po prawej stronie ramki Temerii a grając Foltestem Aedirn :D Powinno być odwrotnie.

Mogę prosić o screeny, które pokazywałyby taką sytuację?


Balanced_MindPL;n10848371 said:
Pytanie do Vattier jakby dało radę nad stworzeniem miasta i połączyć Wszystko, co niektóre elementy, ale też myślałem nad gromadzeniem golda max do 50 od 25 sztuk golda (za ulepszenie skarbca ) I te Miasto różniłoby się od innych gier. :threaten::cheers3::stoptrolling::wazzzup:

W kampanii Wojna Krwi będzie można rozbudowywać swój obóz.


DarkDragonAC;n10867221 said:
Czy pozostałe tokeny doczekają się kiedyś animacji?
Czemu Chłopska milicja po zagraniu karty premium nie jest animowana, czy to błąd?
Czy animacje w obecnych kartach zostaną poprawione (np. plusk wody na karcie Janka)?

W chwili obecnej skupiamy się na projekcie Homecoming.


iv4n91;n10870231 said:
1. Kiedy doczekamy się możliwości grania na koncie założonym na PS na PC?
2. Kiedy doczekamy się równouprawnienia na platformówkach? (beczki za twitche dla wszystkich, crossbuy itd.)
3. Co w momencie gdy ktos bedzie chcial zrezygnować z gry na PS i przerzucić się np. na Xbox lub PC chcac zachować konto nad którym ślęczał przy PS?

Crossbuy nie jest możliwy z przyczyn niezależnych od nas. Przykro mi, ale przeniesienie się na inną platformę jest w tej chwili równoważny z zakładaniem nowego konta i grą od nowa.
Odnośnie twitchdropów dla graczy konsolowych - badamy sprawę i dodamy je jeśli tylko będzie to możliwe.


DarkDragonAC;n10878751 said:
Czy w związku z przejściem Gwinta na 16+ Biedna Poczciwa Piechota będzie zmieniona na Biedną Pierdoloną Piechotą?

Niektóre nazwy kart mogą zostać zmienione, ale w tej chwili nie jestem w stanie odnieść się do konkretnych przykładów.


dkardacz;n10898361 said:
Czy będzie można jakoś zdobyć w przyszłości ramki/tytuły/avatary za poprzednie sezony/eventy?

Tak, planujemy rotację nagród.


Irtek;n10900831 said:
Jakim cudem gracz odblokował ramkę za top 1000, mając wbitą zaledwie 18 rangę?

Screen: https://i.imgur.com/H30bAKd.jpg

Czy gracze, którzy odblokowali już dany avatar/ramkę/tytuł, mogliby dostawać w kolejnych sezonach rankingowych jakieś inne nagrody w ich miejsce - coś, co byłoby przydatne, jak chociażby: złoto, fragmenty kart, pył meteorytowy, wejściówki na arenę, losowe karty premium, ulepszenia już posiadanego avatara/ramki?

Możliwe, że jest to gracz z Xboxa. Gracze Xboxowi mogą wybrać grę w ogólnym rankingu albo w osobnym rankingu Xbox.

Obecnie system nagród nie przewiduje żadnych nagród zastępczych dla osób, które daną nagrodę odblokowały wcześniej. Może to się jednak zmienić w przyszłości, gdyż system nagród będzie przerabiany w ramach projektu Homecoming.
 
Last edited:
Przepraszam, ale to już ostatnie pytanie i jeszcze raz przepraszam, że jeszcze się narzucam... zaraz dodam
1. Stworzycie swój marketing wśród gier dotyczących ubrań figurek i gadżetów.
2.Chodzi mi o Miasto w której będzie można się bawić a mianowicie
- Karczma dostajesz informacje dotyczącej różnej wartości w grze i szpiedzy gdzie szpiegujesz znajomego.
- Warsztat rzemieślniczy
- Handel z graczami
- Surowce niech będą złoto pył i skrawki skoro i tak mamy ich dużo dzięki becie.
- Arena
- Itp
To czad na maksa z tym pomysłem ulepszasz a nawet coś tam zbudujesz. xD

No nie mów, że jest to kiepski pomysł. :p

3. Czy wrócą umiejętności tarczowniczek?

4. Czy będą trofea w Gwincie lub medale.

5. Kiedy w Gwint wyjdzie z bety.

I to Wszystko dziękuje za uwagę.

-Balanced_MindPL
 
Last edited:
Vattier;n10906461 said:
hertores;n10847631 said:
Czy rodzaje ramek są losowe czy podpięte pod dowódcę? Zauważyłem, że ramki przynajmniej KP i Potworów się różnią czyli jest parę wersji ale jeśli nie są losowe a zależą od wybranego dowódcy to W KP jest błąd ponieważ grając Henseltem miałem Herb po prawej stronie ramki Temerii a grając Foltestem Aedirn :D Powinno być odwrotnie.


Mogę prosić o screeny, które pokazywałyby taką sytuację?

Zauważyłem jeszcze coś innego (komentarze na streamach tylko to potwierdzają) Herb Temerii jest dla nas niezależnie czy gramy Henseltem, Foltestem czy Radowidem a herb Aedirn jest dla przeciwnika również niezależnie jakiego dowódcę wybrał nasz rywal.
 
Witam, mam pytanie. Czy posiadając konto na Xboxie po zalogowaniu do gry poprzez wersję ze sklepu Windows 10 będę mógł zaprosić do wspólnej rozgrywki gracza z platformy GOG? Lub czy w przyszłości będzie można zaprosić do gry gracza z innej platformy?
 
kadaarka;n10913481 said:
Witam, mam pytanie. Czy posiadając konto na Xboxie po zalogowaniu do gry poprzez wersję ze sklepu Windows 10 będę mógł zaprosić do wspólnej rozgrywki gracza z platformy GOG? Lub czy w przyszłości będzie można zaprosić do gry gracza z innej platformy?

Niestety nie ma takiej możliwości.

 
Balanced_MindPL;n10906531 said:
Przepraszam, ale to już ostatnie pytanie i jeszcze raz przepraszam, że jeszcze się narzucam... zaraz dodam
1. Stworzycie swój marketing wśród gier dotyczących ubrań figurek i gadżetów.

Planujemy sklep z gadżetami w przyszłości.

2.Chodzi mi o Miasto w której będzie można się bawić a mianowicie
- Karczma dostajesz informacje dotyczącej różnej wartości w grze i szpiedzy gdzie szpiegujesz znajomego.
- Warsztat rzemieślniczy
- Handel z graczami
- Surowce niech będą złoto pył i skrawki skoro i tak mamy ich dużo dzięki becie.
- Arena
- Itp
To czad na maksa z tym pomysłem ulepszasz a nawet coś tam zbudujesz. xD

Do ulepszania będzie obóz w Wojnie Krwi

No nie mów, że jest to kiepski pomysł. :p

3. Czy wrócą umiejętności tarczowniczek?

Zmieni się ich umiejętność przy projekcie Homecoming.

4. Czy będą trofea w Gwincie lub medale.

Jest plan na trofea.

5. Kiedy w Gwint wyjdzie z bety.

Po wyjściu projektu Homecoming.

I to Wszystko dziękuje za uwagę.

-Balanced_MindPL
 
Jeżeli Homecoming ma mieć duży nacisk na klimat Gwinta, to czy jest szansa na zmianę waluty z Gold na Oreny?
http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Oren_temerski


PS. Jakby s grze była potrzebna druga waluta:
Jedna korona novigradzka to ponad sześć i pół orena. Sto groszy temerskich jest równe jednemu orenowi.
 
Last edited:

ghs

Forum veteran
W mojej ocenie dwa ważne fixy jakie powinny się znaleźć w HC:

1. Checkboxy nad rodzajem kasowanych kart. Tzn mogę zmielić karty szare i złote a pozostałych nie. Albo same szare, albo same niebieskie itd.. itp

2. Plansza do budowy decków. Tak jak jest obecnie, tzn tylko lewe boczne menu z napisami to masakra jest.
 
Czy planowane są jakieś zmiany w zakresie funkcji niszczenia kart?
Mam na myśli m.in. o to co proponuje ghs w punkcie pierwszym powyżej oraz wprowadzenie możliwości wybierania ilości kart do zmielenia przy niszczeniu pojedynczym.
Chodzi o sytuację, gdy np. mam 9 mrozów zwykłych i 2 premium, chcę zniszczyć 8 zwykłych - klikam na kartę i wybieram ilość sztuk, które chcę zniszczyć, zamiast robić to ręcznie i przy każdej pojedynczej sztuce potwierdzać, że o to mi chodzi. W chwili obecnej, automatycznie niszczy tylko tych 6 nadprogramowych kart, a dwie pozostałe muszę usunąć ręcznie. Dawałoby to możliwości usuwania części kolekcji osobom, które nie chcą niszczyć wszystkich kart z automatu, bo np. zbierają pył, by przerobić niektóre na premium i odwrotnie - ułatwiałoby porządkowanie kolekcji graczom, którym wystarczą jedynie 3 kopie karty, niezależnie od tego, czy premium, czy zwykłe.
 
ghs;n10946078 said:
W mojej ocenie dwa ważne fixy jakie powinny się znaleźć w HC:

1. Checkboxy nad rodzajem kasowanych kart. Tzn mogę zmielić karty szare i złote a pozostałych nie. Albo same szare, albo same niebieskie itd.. itp

2. Plansza do budowy decków. Tak jak jest obecnie, tzn tylko lewe boczne menu z napisami to masakra jest.

Dziękujemy za sugestię :)
 
Dorwalem Mtg: Arena i fajnie wygląda animowane otoczenie w Artifact też nie jest statyczny stół, czy w Homecoming pole rozgrywki będzie trochę animowane, czy statyczne jak teraz z efektem błyszczenia stołu?
 
Last edited:
MaRIB1;n10950884 said:
Dorwalem Mtg: Arena i fajnie wygląda animowane otoczenie w Artifact też nie jest statyczny stół, czy w Homecoming pole rozgrywki będzie trochę animowane, czy statyczne jak teraz z efektem błyszczenia stołu?

Chcemy dodać animacje stołu :)
 
Jak nikt nie pyta, to ja zapytam jeszcze raz, meli szansę :p:

W homecoming wedle ostatnich informacji stół ma być ograniczony do +/- 45 jednostek, ale na stronę czy cały stół?

I czy planujecie zrobić stos wygnanych kart, tak jak to ma miejsce w MtG:A, aby zawsze sprawdzić jaka jednostka została wygnana ?

I czy planujecie wewnętrznego trackera, bo kiedyś czytałem taki post, o takich planach, ale nie wiem czy dal wszystkich platform, czy tylko konsol? Jak planujecie to fajna by była opcja z możliwością wyłączenia, kto chce grać profesjonalnie, a kto rekreacyjnie porostu będzie miał wybór.
 
Top Bottom