Pytania do twórców GWINTA

+
Hej!
Czy zostanie zmieniona w jakikolwiek sposób mechanika pojedynku? Mam bardziej na myśli karty, typu Zdrada, Iorweth: Zaduma, czy Czempion Areny, bo o naszym ukochanym Sabacie to wszyscy wiemy :>

Będzie mniej kart z mechaniką pojedynku :)
 
Hej. Kilka pytania, które nie dają mi spokoju.
1. Będzie można zablokować grę na 30/60 fps by uzyskać lepszą płynność?
2. Będzie można wyłączyć animacje stołu (jeśli będzie animowany)?
3. Efekty specjalne będą bardzo obciążały PC?
4. Jeśli pojawią się błędy po hc, szybko dostaniemy patch naprawiający je?
5. Kiedy nowy zwiastun Wojny krwi, jest w planach?
6. Karty "przedmiot" będą działać jak zaklęcia czy będziemy w nie wyposażać jednostki?
7. Możesz powiedzieć czy suma nowych kart jest duża?
8. Epidemia i adrenalina dostaną reworka?
9. Spam jednostek będzie istniał jako jakiś archetyp?
10. Na czym NAJBARDZIEJ skupia się HC?
11. Pokażecie filmy z nowego dubbingu?
12. Pavko Gale będzie miał nowy dubbing? 😃
13. Za ile średnio będą wchodzić brązowe karty ( obecnie to 11pkt)?
Powodzenia w pracy i trzymam kciuki 👍💪
 
Hej, chciałbym zapytać czy będą dodawane jakieś bonusy do zamówień przedpremierowych kampanii ?
 
Last edited:
Pavko, mówisz że pracujesz cały czas nad tym aby coś pokazać z HC. Moje pytanie brzmi nad czym konkretnie pracujesz, chodzi mi o to czy film wymaga jeszcze jakichś obróbek lub montażu, czy po prostu ktoś musi zatwierdzić ten film aby społeczność mogła go obejrzeć.

Planowane są jakieś polskie streamy z gwinta na waszym kanale twitch? Z tego co pamiętam to kiedyś chyba takie streamy miały miejsce, popraw mnie jeśli się mylę.
 
Cześć Paweł,

od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia, a mianowicie czy planujecie w przyszłości dodać karty dobrze wszystkim znanych postaci z książek, typu karta Angoulême (zwłaszcza jej!), Szczurów, Calanthe, Vysogoty, Tissai de Vries? Liczę na nie bardzo, bo jakoś tak smutno bez nich.

Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnej pracy! :)
 
Pawle, Pawle, kilka kolejnych pytań

  • Co oznacza „samodzielna” w wypowiedzi Piotra Nielubowicza „wielogodzinna, samodzielna, jednoosobowa kampania do Gwinta" odnośnie Wojny Krwi. Będzie można w nią grać z pominięciem tradycyjnego klienta Gwinta?
  • Jeżeli to samodzielna gra to czy będzie miała jakąś zawartość do odblokowania w Gwincie?
  • Czy planujecie kolekcjonerskie wydanie pudełkowe Wojny Krwi?
  • Czy Gwint w Chinach wyszedł już z zamkniętej bety? Czy w momencie premiery, gra od razy będzie dostępna też w Chinach?
  • W Gwincie po HC planowane są jakieś dodatkowe waluty poza złotem i skrawkami?
  • Koszty kart (tworzenie/wymian na skrawki) pozostaną po HC takie same jak obecnie, czy planowane są jakieś zmiany (nie chodzi o pełen zwrot, tylko ogólne koszty tworzenia/palenia).
  • Planujecie dodać możliwość wspólnego konta do gry w wersji GOG<->Sklep Windows?
  • Kto jest obecnie szefem projektu Gwint?
  • Czy planowane są jakieś zmiany w Twitch Dropach?
  • Zapowiedziany na połowę października (6 miesięcy od ogłoszenia HC) termin premiery jest obecnie jakkolwiek zagrożony?
  • Na ile przed premierą planujecie rozpocząć kampanię marketingową?
  • W starych wypowiedziach (jeszcze gdy Gwint miał wyjść w 2017) kilkukrotnie było podkreślane że kampania reklamowa Gwinta przed premierą będzie potężna. Plany te nie uległy zmianie i w odpowiednim czasie Gwint będzie się straszył nawet po otwarciu lodówki?
 
Last edited:
Czy po ukończeniu projektu Homecoming planujecie wypuścić roadmapę dzięki której będziemy wiedzieć jakie są dalsze plany rozwoju gry (kiedy nowa frakcja, nowe karty, dodatki dla pojedyńczego gracza)?
 
Hej. Kilka pytania, które nie dają mi spokoju.
1. Będzie można zablokować grę na 30/60 fps by uzyskać lepszą płynność?
2. Będzie można wyłączyć animacje stołu (jeśli będzie animowany)?
3. Efekty specjalne będą bardzo obciążały PC?
4. Jeśli pojawią się błędy po hc, szybko dostaniemy patch naprawiający je?
5. Kiedy nowy zwiastun Wojny krwi, jest w planach?
6. Karty "przedmiot" będą działać jak zaklęcia czy będziemy w nie wyposażać jednostki?
7. Możesz powiedzieć czy suma nowych kart jest duża?
8. Epidemia i adrenalina dostaną reworka?
9. Spam jednostek będzie istniał jako jakiś archetyp?
10. Na czym NAJBARDZIEJ skupia się HC?
11. Pokażecie filmy z nowego dubbingu?
12. Pavko Gale będzie miał nowy dubbing? 😃
13. Za ile średnio będą wchodzić brązowe karty ( obecnie to 11pkt)?
Powodzenia w pracy i trzymam kciuki 👍💪

1. Nie
2. Animację kart tylko
3. Nie powinny
4. Tak
5. Jak ruszy przedsprzedaż
6. Jak zaklęcia
7. Nie duża
8. Lekki
9. Raczej nie
10. Nowe wizualki plus zupełnie nowy gameplay
11. Nie
12. Tak
13. 5

Dzięki!
 
Pavko, mówisz że pracujesz cały czas nad tym aby coś pokazać z HC. Moje pytanie brzmi nad czym konkretnie pracujesz, chodzi mi o to czy film wymaga jeszcze jakichś obróbek lub montażu, czy po prostu ktoś musi zatwierdzić ten film aby społeczność mogła go obejrzeć.

Planowane są jakieś polskie streamy z gwinta na waszym kanale twitch? Z tego co pamiętam to kiedyś chyba takie streamy miały miejsce, popraw mnie jeśli się mylę.

Nagrywamy, składamy, dogrywamy gameplay, dogrywamy segmenty, zmieniamy scenariusz i tak w koło :)

Streamy anglojęzyczne bliżej premiery się pojawią.
 
Cześć Paweł,

od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna kwestia, a mianowicie czy planujecie w przyszłości dodać karty dobrze wszystkim znanych postaci z książek, typu karta Angoulême (zwłaszcza jej!), Szczurów, Calanthe, Vysogoty, Tissai de Vries? Liczę na nie bardzo, bo jakoś tak smutno bez nich.

Pozdrawiam serdecznie i życzę owocnej pracy! :)

W przyszłości raczej tak :)
 
Pawle, Pawle, kilka kolejnych pytań

  • Co oznacza „samodzielna” w wypowiedzi Piotra Nielubowicza „wielogodzinna, samodzielna, jednoosobowa kampania do Gwinta" odnośnie Wojny Krwi. Będzie można w nią grać z pominięciem tradycyjnego klienta Gwinta?
  • Jeżeli to samodzielna gra to czy będzie miała jakąś zawartość do odblokowania w Gwincie?
  • Czy planujecie kolekcjonerskie wydanie pudełkowe Wojny Krwi?
  • Czy Gwint w Chinach wyszedł już z zamkniętej bety? Czy w momencie premiery, gra od razy będzie dostępna też w Chinach?
  • W Gwincie po HC planowane są jakieś dodatkowe waluty poza złotem i skrawkami?
  • Koszty kart (tworzenie/wymian na skrawki) pozostaną po HC takie same jak obecnie, czy planowane są jakieś zmiany (nie chodzi o pełen zwrot, tylko ogólne koszty tworzenia/palenia).
  • Planujecie dodać możliwość wspólnego konta do gry w wersji GOG<->Sklep Windows?
  • Kto jest obecnie szefem projektu Gwint?
  • Czy planowane są jakieś zmiany w Twitch Dropach?
  • Zapowiedziany na połowę października (6 miesięcy od ogłoszenia HC) termin premiery jest obecnie jakkolwiek zagrożony?
  • Na ile przed premierą planujecie rozpocząć kampanię marketingową?
  • W starych wypowiedziach (jeszcze gdy Gwint miał wyjść w 2017) kilkukrotnie było podkreślane że kampania reklamowa Gwinta przed premierą będzie potężna. Plany te nie uległy zmianie i w odpowiednim czasie Gwint będzie się straszył nawet po otwarciu lodówki?

1. Tak
2. Pewnie karty do multiplayera
3. Nie
4. Nie, wyjdzie z bety razem z Homecoming
5. Nie
6. Bez zmian
7. Nie
8. Mateusz Tomaszkiewicz
9. W przyszłości tak
10. Zobaczymy
11. Zobaczymy
12. Zobaczymy
 
Może zróbmy solidarny "Stop" dla pytań, które w zasadzie już tylko zaprzątają głowę Pawła:)...dajmy mu pracować nad tym co teraz najistotniejsze. Nad filmikiem wszystko objaśniającym:)...taki apel przyszedł mi do głowy.

Spokojnie, pytania z rana do kawy są spoko ;)
 
Czy po ukończeniu projektu Homecoming planujecie wypuścić roadmapę dzięki której będziemy wiedzieć jakie są dalsze plany rozwoju gry (kiedy nowa frakcja, nowe karty, dodatki dla pojedyńczego gracza)?

Taki jest plan :)
 
Cześć!
Czy cena Thronebreaker'a będzie zbliżona do ceny premierowej Wiedźmina 3, czy będzie niższa?
Pozdro! :D
 
Pawle, Pawle, kilka kolejnych pytań

  • Co oznacza „samodzielna” w wypowiedzi Piotra Nielubowicza „wielogodzinna, samodzielna, jednoosobowa kampania do Gwinta" odnośnie Wojny Krwi. Będzie można w nią grać z pominięciem tradycyjnego klienta Gwinta?


Czy Wojnę Krwi będzie można uruchamiać także z klienta Gwinta? Jakie są Wasze powody "separacji" tych projektów? Czy taki ruch wpłynie pozytywnie na potencjalne zwiększenie bazy graczy Gwinta, skoro gracze nie będą musieli tej gry nawet instalować? Czy chcecie zachęcić graczy do Gwinta dodatkami, jakie otrzymają wraz z Wojną Krwi (skrawki, pył, portrety, ramki etc)?

Przyznam szczerze, że rozdzielanie tych projektów budzi o tyle moje zaskoczenie, że stanowi to - w moim odczuciu - osłabienie pozycji Gwinta. Oddzielacie od Gwinta istotną zawartość, która tę grę mogłaby tylko pozytywnie wzbogacić. Czy to oznacza, że nie jesteście pewni powodzenia Gwinta i wolicie skupić się na bardziej "rokującej" produkcji, jaką może być Wojna Krwi i ewentualnie dalsze "kampanie fabularne"? Co do przyszłości Gwinta i zrozumienia dla Waszej wizji tej gry od closed bety jest trochę za dużo znaków zapytania.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Czym jest spowodowane tak jakby rozdzielenie projektów Gwint i Thronebreaker? Na początku zapowiadany był jako dodatek fabularny do gwinta, natomiast teraz jest pokazywany jako osobna gra, czy jest to spowodowane tym że projekt urósł do takich rozmiarów że trzeba było go oddzielić od gwinta, czy z kolei nie jesteście pewni sukcesu gwinta i liczycie się z tym że może on nie wypalić i trzeba będzie go zamknąć.

Mam nadzieję że się mylę i że projekt gwint odniesie sukces po HC i nikt nawet nie pomyśli o jego zamknięciu. Jeżeli możesz to powiedz dlaczego te dwa projekty został od siebie tak jakby rozdzielone.
 
Witam, mam kilka pytań :p
1. Czy będzie można kiedyś przenieść swoją kolekcję kart oraz ilość skrawków, pyłu, itd. z Gog-a na konto PS4?
2. Jaka będzie mniej więcej orientacyjna cena "Wojny Krwi"?
3. Czy będzie można kupić "Wojnę Krwi" bezpośrednio ze sklepu Playstation Store?
4. Czy premiera "Wojny Krwi" odbędzie się w jednakowym czasie zarówno na PC, jak i na PS4?
5. Jaka będzie mniej więcej orientacyjna ilość nowych kart, które zostaną dodane do gry wraz z premierą Homecoming?
6. Czy karty, które będzie można uzyskać w Gwincie za postęp w "Wojnie Krwi" będą możliwe do uzyskania tylko tą metodą, czy też będzie możliwość uzyskania ich bez posiadania "Wojny Krwi"?
7. Fajny awatar? xD

Pozdrawiam ;)
 
Top Bottom