Pytania do twórców GWINTA

+
Kiedy zostaną naprawione trofea na konsolach ??? Rozbij 100 beczek i zabij jednostkę z zapałem - nie działają i lipa z platynki :)
 
Czy nie myśleliście o tym aby znowu wziąć udział w aukcji WOŚP i zaproponować komuś aby znalazł się na karcie jak to kiedyś zrobiliście?
 
Czy jest szansa na takie usprawnienie, że w momencie kiedy jest ostatnia runda w grze, przycisk ESC nie poddaje całej GRY tylko RUNDĘ? Dopiero teraz się zorientowałem, że mam masę gier gdzie jest 1-1 i gram ostatnią rundę, którą wiem że na pewno przegram, zostaje mi ostatnia karta na ręce, nie chcę przedłużać więc poddaję grę ale wtedy nie zalicza tej wygranej jednej rundy, tylko traktuje całą grę jako 0-2.
Pozdro
 
No dobrze, a można by było przynajmniej nieco zmienić wygląd kart tak by bardziej uwidocznić rzadkość karty? O ile karty złote (legendarne / epickie) są jeszcze "w miarę" rozróżnialne to karty brązowe (zwykłe / rzadkie) czasem potrafią się mylić.

Pomyślcie trochę o właścicielach laptopów z małymi ekranami (13" - 14") - tu tego trójkąta prawie wcale nie widać.

Pomyślimy, dziękuje za sugestię!
 
Witam.
Zapraszanie do znajomych i gry z nimi jest to jeszcze możliwe?
Po przerwie chciałem zagrać ze znajomym który gra na xbox. Ja grając na pc nie mogę go zaprosić i na odwrót, mimo tego w mojej wersji gry 1.0.3.2_531 nie mogę znaleźć nawet opcji "Gra ze znajomym".
Czy tej wersji gry zrezygnowano z tej opcji rozgrywki?

Powinna być taka opcja w grze w panelu znajomych, natomiast rozgrywka pomiędzy PC i Xbox nie jest obecnie możliwa.
 
1.Jaki był podwód zmiany limitu brązowych kart z trzech do dwóch? I czy jest możliwe, że powrócicie do poprzedniego stanu?
2.Czy planujecie powiększenie lub usunięcie limitu kart w rzędach?

1. Nie planujemy powrotu do 3 kart, przy obecnym systemie werbunku kart dwie kopie po porostu działają lepiej
2. Nie planujemy
 
Czy umiejętność Isbel z Hagge zostanie nieco zmieniona, tak by nie dobierała graczowi karty po tym, jak drugi gracz spasował? Z chwilą kiedy przeciwnik ma przewagę kart nie ma żadnej możliwości zapobiegnięcia temu?

Póki co nie ruszamy Isbel, ale się jej przyglądamy.
 
Czy jest szansa na takie usprawnienie, że w momencie kiedy jest ostatnia runda w grze, przycisk ESC nie poddaje całej GRY tylko RUNDĘ? Dopiero teraz się zorientowałem, że mam masę gier gdzie jest 1-1 i gram ostatnią rundę, którą wiem że na pewno przegram, zostaje mi ostatnia karta na ręce, nie chcę przedłużać więc poddaję grę ale wtedy nie zalicza tej wygranej jednej rundy, tylko traktuje całą grę jako 0-2.
Pozdro

Sprawdzimy! :)
 
Niebawem 3 miesiące HC za nami i już widać co trzeba na szybko poprawić. Przewaga taktyczna jaką dostaje gracz przegrywający rzut monetą jest jak najbardziej OK. Ale ma jeden feler, boost swojej jednostki o 5 punktów to czasami otwarcie przeciwnikowi karty z której nie wyjąłby pełnej wartości. W mojej ocenie przewaga taktyczna powinna działać podobnie jak GROM , tzn wzmocnij jednostkę o 2 a następnie wzmocnij jednostkę o 3. Do przemyślenia jedynie czy powinny to być dwa ładunki jak w gromie czy tylko jeden dwuczłonowy rozkaz.
Własnie o to chodzi w przewadze taktycznej , skoro już się przegrało coina to chociaż ochronie sobie jakaś kluczowa kartę .Ja z drugiej strony poszła bym krok dalej i dala wybór albo wzmocnij o 5 albo zadaj 5 punktów obrażeń .Bardzo często nie mam ochoty wzmacniać swoich jednostek bo jest to tylko magnez na removala , natomiast chętnie bym ubiła kartę przeciwnika , zależy oczywiście czym gram i na kogo. Ups nie ten watek, przepraszam .A co tak wiec pytanie do Redow czy była by szansa na moja propozycje?
 
Last edited by a moderator:
Czy myśleliście o tym, żeby stworzyć jakieś kompendium wiedzy Gwinta gdzie byłoby wyjaśnienie kluczowych mechanik?

Przykład z tego wątku:

https://forums.cdprojektred.com/ind...ell-i-karty-pozostale-w-talii.10995835/page-2

Toczy się spór o to w jaki sposób pas wpływa na działanie pasywne kart. Gdyby były oficjalne informacje o zasadach, to można by się do nich odnieśc i od razu stwierdzić, czy jest to bug/błąd w opisie karty/ poprawne działanie. A tak pozostają domysły :)

takie kompendium wiedzy można by z czasem rozszerzać np. o opis archetypów we frakcjach, co z pewnością przydałoby sie nowym graczom.
 
Właściwie to nie pytanie tylko prośba. Czy możecie uporządkować bibeloty? Teraz jak ktoś ma ich więcej to jest tam mały bałagan. Zrobiłem grafikę jak mogłoby to wyglądać. Nie zwracajcie uwagi na tło i ewentualnie źle posortowane avatary. Robione na szybko. Tak samo można by posortować ramki i tytuły.

 
Własnie o to chodzi w przewadze taktycznej , skoro już się przegrało coina to chociaż ochronie sobie jakaś kluczowa kartę .Ja z drugiej strony poszła bym krok dalej i dala wybór albo wzmocnij o 5 albo zadaj 5 punktów obrażeń .Bardzo często nie mam ochoty wzmacniać swoich jednostek bo jest to tylko magnez na removala , natomiast chętnie bym ubiła kartę przeciwnika , zależy oczywiście czym gram i na kogo. Ups nie ten watek, przepraszam .A co tak wiec pytanie do Redow czy była by szansa na moja propozycje?

Przegadamy :)
 
Czy myśleliście o tym, żeby stworzyć jakieś kompendium wiedzy Gwinta gdzie byłoby wyjaśnienie kluczowych mechanik?

Przykład z tego wątku:

https://forums.cdprojektred.com/ind...ell-i-karty-pozostale-w-talii.10995835/page-2

Toczy się spór o to w jaki sposób pas wpływa na działanie pasywne kart. Gdyby były oficjalne informacje o zasadach, to można by się do nich odnieśc i od razu stwierdzić, czy jest to bug/błąd w opisie karty/ poprawne działanie. A tak pozostają domysły :)

takie kompendium wiedzy można by z czasem rozszerzać np. o opis archetypów we frakcjach, co z pewnością przydałoby sie nowym graczom.

Rzeczywiście jest to coś czego nam brakuje obecnie.
 
Właściwie to nie pytanie tylko prośba. Czy możecie uporządkować bibeloty? Teraz jak ktoś ma ich więcej to jest tam mały bałagan. Zrobiłem grafikę jak mogłoby to wyglądać. Nie zwracajcie uwagi na tło i ewentualnie źle posortowane avatary. Robione na szybko. Tak samo można by posortować ramki i tytuły.


Bardzo fajny pomysł przekazałem zespołowi! Dziękujemy!
 
Czy moglibyście odblokować możliwość transmutacji ozzrela i ghuli? NIe wiedzieć czemu nie można tego zrobić są to a nie są to przecież nowe karty.
 
Czy moglibyście odblokować możliwość transmutacji ozzrela i ghuli? NIe wiedzieć czemu nie można tego zrobić są to a nie są to przecież nowe karty.
Ja tak samo mam ze wszystkimi kartami z Zestawu Startowego np Eskel, Vesemir, Lambert, Obrońcy Mahakhamu, Niedźwiedź itd. jakby po zmianie kosztów transmutacji kart jedynie na pył, nie dało się ich transmutować. Część mam premium ale to dlatego, że zrobiłem to wcześniej. Pytanie zatem, czy to jest błąd i będzie to poprawione?
 
Podczas pojedynku frakcji w lewym górnym rogu menu "Zadania" wyświetlana jest liczba zdobytych przeze mnie punktów dla wybranej frakcji. Jednak gdy wchodzę w "Wyniki" to pokazywana jest tylko kolejność poszczególnych frakcji, bez ich wyników punktowych. Dlaczego? Gdzie mogę sprawdzić aktualne ilości punktów jakie mają poszczególne frakcje?
 
Top Bottom