Pytania do twórców GWINTA

+
Naprawiono błąd, w wyniku którego zablokowane jednostki pozostawały zablokowane po wtasowaniu ich w talię.

Czy to oznacza, że zablokowana Płotka, wyciągnięta z cmentarza przez Assire już nie będzie zablokowana?
 
Mam pytanie o trening. Może trochę przesadzam, ale czy była by opcja zrobienia czegoś takiego, że wybierasz sobie lidera i deck ustawiasz przeciw któremu chcesz potem grać. Komputer grałby ułożonym przeze mnie deckiem? Czy to już przesada? Bo jeśli o mnie chodzi, to taka opcja była by z pewnością przydatna, żeby przetestować pewne rozwiązania na pewne konkretne przypadki.
 
1. Czy jest szansza, żeby beczki frakcyjne znalazły się w sklepie na stałe, odpowiednio droższe od standardowej, a w okresie tygodnia danej frakcji były po prostu przecenione?

2. Czy byłoby technicznie możliwe aby w przyszłości dodać odrębny tryb gry w debla? 2vs2 i wtedy trzeba tak kombinować, żeby jak najlepiej wykorzystać potencjał obu talii i synergię pomiędzy współzawodnikami? Czy to jest w ogóle pomysł do rozważenia czy abstrakcja? :)
Pozdrawiam

1. Nie planujemy
2. Fajny pomysł, ale nie planujemy obecnie nowego trybu.
 
Pytanie dotyczące zasad działania pary Chironex / Jednorożec po wejściu zmian: czy jeśli zablokuję jednego jednorożca na stole, to czy on dalej będzie się liczył dla efektu drugiego jednorożca na ręku?

Tak, bo jest na polu bitwy.
 
Kiedy zostanie wprowadzone rzucanie kart na stół (przeciąganie ich), a nie wybieranie miejsca gdzie ma się znaleźć? Z tego co pamiętam jeszcze w becie HC, było to obiecane jako priorytet. Przy okazji też kiedy zmieni się paleta barw na jaśniejszą?

Co do palety nie mamy konkretnych planów jeszcze. Nad funkcją drag & drop pracujemy.
 
Czy planujecie, aby rangi w formie graficznej były trochę bardziej atrakcyjne niż te aktualne?

Dokładniej mam tu na myśli to, że w HC każda nowa ranga to po prostu pewien szary kształt z inną cyferką w środku, a w becie każda nowa ranga miała nowy element i kolor - od brązowych po złote na przykład. Myślę, że uatrakcyjniło by to system :)

Nowe:
View attachment 10989313
Stare:
View attachment 10989316

Nie planujemy zmian.
 
Witam
Paweł kilka pytań
1. Czy zamierzacie użyć jakiś artów w najbliższym marcowym dodatku z gwintowego konkursu artystycznego ? Jeśli tak to czy tylko wyróżnione prace ?
2. Co z zmianą doboru kart ? Zostanie wprowadzona wraz z marcowym dodatkiem w którym uzyskamy narzędzie do lepszego odchudzania talii (nowa baza kart) czy pomysł został porzucony ?
3. Jak zmierzacie przyśpieszyć rozgrywkę, myślę tu stricte o turniejach. W becie turnieje trwały nawet po 8 godzin a mechanika gwinta była zdecydowanie szybsza zagrana karta wywoływała natychmiastowe działanie. Teraz jest zmieniona co automatycznie wydłuża rozgrywkę. Obecną mechanikę ciekawie określił SadFury "jednostronym pasjansem" ma w tym wiele racji. Osobiście widzę potencjał w nowo zaimplementowanej mechanice która daj Wam deweloperom wiele gałęzi do rozwoju gry niestety w tej chwili zabija to płynność, rozgrywka jest strasznie ślamazarna. Nie wyobrażam sobie oglądania turniejów po 12 godzin.
Pozdrawiam serdecznie społeczność gwinta

1. Nie
2. Nie planujemy dalszych zmian
3. Mamy kilka pomysłów, ale do Marca jeszcze trochę czasu.
 
Witam.
Nowy patch wprowadził dziwny efekt rozmywania tła przez jego poruszenie - np. przy zapisywaniu nowej talii. Efekt jest denerwujący (zwłaszcza przy wolno działającym i rwącym się internecie) i chcę go wyłączyć, ale nie natrafiłem w opcjach na taką opcję. Czy istnieje możliwość wyłączenia tego efektu?

Prosimy o zgłaszanie problemów do działu supportu.
 
Dobry wieczór mam problem z Kartami Eskel, Vasemir , Lambert.

W nowym drzewku nagród „Rok Dzika ” istniej możliwość odblokowania tych kart w wersji Premium. Posiadałem te karty w wersji Premium a po odblokowaniu w drzewku nagród nie dodało mi ich do mojej kolekcji

Czy to jest celowe działanie że posiadający karty Premium nie dostaną jej wersji z drzewka nagród ?

Dziwne, powinny się normalnie dodawać, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej.
 
Mam pytanie o trening. Może trochę przesadzam, ale czy była by opcja zrobienia czegoś takiego, że wybierasz sobie lidera i deck ustawiasz przeciw któremu chcesz potem grać. Komputer grałby ułożonym przeze mnie deckiem? Czy to już przesada? Bo jeśli o mnie chodzi, to taka opcja była by z pewnością przydatna, żeby przetestować pewne rozwiązania na pewne konkretne przypadki.

Myślimy o czymś podobnym.
 
1. Czy i kiedy usprawnicie działanie historii zagrań w meczu? To co mamy obecnie to chyba żart. Pokazują nam się tylko karty zagrane z ręki. Trzeba być w 100% skupionym na grze.

2. Czy planujecie wprowadzić "kody do talii" aby łatwiej można było się dzielić taliami?

1. Tak, natomiast nie mam konkretnej daty

2. Myślimy o czymś podobnym
 
Gdzie jest karta, którą widać na najnowszym trailerze? Tam jest Seltkirk strzelający w tego Vatiera De.... kartografa, który był, ale w najnowszej wersji Gwinta go nie ma. Pod odkrywkę był koleś. Dużo jest jeszcze takich kart które zostały wycofane?
No i kiedy będziemy mogli zagrać w wersję, którą widzieliśmy na tym trailerze?
 
Top Bottom