Pytania do twórców GWINTA

+
Kiedy będą premki dla wszystkich nowych kart? Bo jak rozumiem tak szybko wam było do naszych portfeli że sukienki żeście zakasali i pognali z patchem bez premek dla wszystkich kart.
 
hertores;n10052001 said:
Pytanie z serii głupie :p Czy avatary można będzie tylko wciąż zdobywać przez rankingi/tymczasowe wydarzenia? :p Czy będzie możliwość np kupna losowych avatarów tak jak to jest z beczkami xD Nadzieja matką głupich na zdobycie tych których się nie udało zdobyć :p Do ramek i tytułów się nie wtrącam bo wiadomo...za zasługi xD a najbardziej zależy mi na avatarach...po prostu lubię mieć wszytko odblokowane xD Strach zrobić sobie dłuższą przerwę w graniu bo kolejne pozycje nieodblokowane będą :D

PS...dajcie mi sobie pomarzyć ;) przy okazji nowe osoby miałyby szanse aby zdobyć coś co już było xD

5ander5;n10122352 said:
Czy planujecie dodać wyzwania by sobie odblokować nowych dowódców?
Co prawda daliście Królową dla potworów za friko, a co z resztą?

Dzięki za sugestie! Zastanowimy się nad taką możliwością, ale na chwilę obecną nie mamy w planach umożliwienia kupna awatarów i ramek. Chcemy natomiast aby istniejące już awatary można było zdobyć w przyszłości w kolejnych pulach nagród.


crossbat123;n10055561 said:
Czy nowych dowódców trzeba kupić za fragmenty kart czy wejdą jakieś nowe wyzwania w najbliższym czasie ??? xD

Obecnie nie ma możliwości zdobycia nowych dowódców poprzez wyzwania, ale może się to zmienić w przyszłości.


PiZa.;n10065191 said:
Dlaczego umiejętność zemsty nie aktywuje się przy przejściu z jednej rundy na drugą ? Czy to celowa zmiana czy po prostu jakiś bug ?
Nawet nekker nie przywołuje innego nekkera.

Tak, to celowe działanie. Zemsta nie działa przy przzejściu z jednej rundy na drugą.


Balanced_MindPL;n10072691 said:
Czy zamierzacie zmienić jeszcze tworzenie talii np. między innymi mamy 5 frakcji po każdej jednej karcie wybierając dowódce będzie jego figurka przed kartą oraz odkryje nam się jego portret odkrytej frakcji "może bez wolę gdy jest frakcja" a umiejętności paragrafem "taki zwijający się opis jego działania" ,a potem odkrytą, albo nieodkrytą kartę klikając na to wyskakują nam się karty z frakcji na stół i tworząc deck będzie talia po prawej stronie czy po lewej odwrócona karta lub nie odwrócona dając deck na cyfry . Gdy zakończyliśmy już ten etap zakończenia swej talii będzie pokazana na stole zwijającym się paragrafem (nie wiem jak nazwać ale takim kawałkiem papieru) jej działania. Nie liczę już o neutralności. Co o tym myślicie.

Nwm może być bez figurki, ale jak figurka to wolę żeby w neutralności była postać czarodzieja z kapturem :D

Dzięki za sugestię!


CozzyPL;n10081971 said:
Kiedy wreszcie będzie dostępny Gwint na komputery z systemem macOS?

W chwili obecnej skupiamy się na wersjach na PC, Xbox One i PlayStation4.


Albertos1396;n10090921 said:
DLACZEGO OBCINACIE NAZWY KART głównie chodzi mi o nilfgardczyków Tibor ,Vattier ,Bonchart jest jeszcze filipa (pytam z czystej ciekawości) a np taki Roshe ma dopiskę Vernon ? czy chodzi tu o jakąś estetyke czy o przyszłą możliwość robienia kart z dodatkowymi dopiskami jak np saskia ,geralt ?,bo jeśli chodzi o estetykę to według mnie te karty lepiej wyglądały w pełnej nazwie szczególnie Leo Bonchart

Dzięki za feedback! Chcieliśmy aby karty miały prostsze nazwy. Nie jest to finalny stan i nazwy kart mogą się jeszcze zmienić.


el_ah;n10122802 said:
Nie wiem czy to właściwy temat, ale skoro pytania do Twórców tedy pytam: czy jest jakakolwiek szansa na to, żeby ktoś wreszcie pochylił się nad problemem interpunkcji "literackich opisów" kart?
Ponieważ te byki od dawna biją po oczach i nie widać żeby ktoś coś z tym robił.

Zauważone błędy prosimy zgłaszać do naszego działu pomocy technicznej za pomocą formularza: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
Dzięki!


Brykacz;n10131592 said:
Witam mam ciekawa koncepcje jak poradzic sobie z coin flipem mianowicie na poczatku przed rozegraniem pierwszej tury kazdy gracz wygna jedna karte ta ktora bedzie miala
najwyzsza wartosc decyduje kto rozpoczyna ture ale srebna ma zawsze przewage nad brązowa a zlota nad srebna i brązowa czyli jezeli ktos wystawil brazowa za 11 punktow srebna za 2 punkty go przebija
-Karta przegranego wraca do tali a wygranego odpada
-Plusy: graczowi ktoremu bedzie bardziej zalezec na tej decyzji poswieci lepsza karte

Pozdrawiam !!!

Dzięki za sugestię!


cosiestaoo;n10180162 said:
Czy planujecie zmodyfikować widok podczas tworzenia talii, tak aby nie były widoczne one tylko po lewej stronie jako lista, jest to mało czytelne. Poprzedni pasek kart był czytelniejszy można było po prostu dodać tam nie istniejące karty i możliwość ich tworzenia.
Podczas rozgrywki potyczka, w momencie kiedy gracz podda się, czy to na samym początku czy to już pod koniec 1 rundy, nie zalicza zwycięstwa do zadań dziennych, czy planujecie to zmienić, ponieważ to nie z mojej winy gracz wychodzi z rozgrywki jest to bardzo denerwujące, kiedy to przy wyniki 1:1, podczas ostatniej rundy ktoś widzi że już nie ugra i po prostu wychodzi, a mi nie zalicza tego jako zwycięstwo, którego potrzebuje do zadania dziennego. Co do zadań dziennych proponuje również, aby były one w bardziej intuicyjnym miejscu, można poinformować przy uruchomieniu gry iż takie zadanie jest na dzisiaj, oraz wyróżnić jego widoczność.

Nieustannie pracujemy nad grą i staramy się ulepszać wszystkie elementy gry.


MagicMalrok;n10237802 said:
Obecność złotych kart na liście dostępnych utrudnia lekko nawigowanie podczas tworzenia talii i zaśmieca ekran dublując liczbę obiektów. Czy planujecie to zmienić? Można by na przykład w rogu każdej karty dodać odnośnik dający po najechaniu podgląd złotej wersji wraz z jej ilością w talii, albo stworzyć osobne menu im dedykowane . Wyglądałoby to o wiele schludniej.

Dzięki za sugestię!


Regnarson;n10242102 said:
Kiedy będą premki dla wszystkich nowych kart? Bo jak rozumiem tak szybko wam było do naszych portfeli że sukienki żeście zakasali i pognali z patchem bez premek dla wszystkich kart.

Pracujemy nad nimi i wkrótce pojawią się w grze.
 
Pytanko.
1. Dlaczego kończą się nagrody za wygrane rundy ?
Na logikę to chytając : im więcej grasz tym mniej dostajesz.:wat:
Wydawało mi się zawsze że im więcej gram tym więcej dostaję gdyż doceniam produkt i poświęcam mu więcej czasu i dostaję nagrody, a kolega CDPR daje mnie gratys jakiś :hmm:
Na dzień dzisiejszy jak zobaczę ekran koniec nagród, podświadomie kończę grę , chociaż nie jestem jakiś mega napalony na nagrody ale chciałem się po prostu dopytać co kierowało konstruktorem.

Dalej.
2. Dlaczego jeśli zawodnik spasuje, wielki jak stodoła i ciemny jak szatana rzyć pasek na górze ekranu zasłania ilość kart w ręce gracza, znaczy przeciwnika ???
3. Dlaczego karty premium pięknie chodzą w "garażu" a na rozgrywce zamulają jak mój pies po spacerze w górach ?
4.Proszę uniżenie na kolanach żeby pojawiły się przekleństwa w grze, błagam, zlitujcie się i dajcie tym przemiłym krasnalom siarczyście zakląć bo się bidulki męczą jak wymawiają te wszystkie piękne słówka. Opcja poniżej 18 i powyżej 18 w ustawieniach gry i weryfikacji konta Microsoft XBOX LIVE w moim przypadku załatwi sprawę.Niech to będzie pełnoprawna słowiańska mięsista Rwa mać !!:comeatmebro:

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Brendixglobus
XBOX ONE

 
Nie ma za co! Mam pytanie czy jest muzyka do Wszystkich frakcji wiem, że w potworach grając przeciw była idealna muzyka, ale na innych frakcjach nie było lub byłem głuchy?
 
Witam, szukałem na forach nie mogłem znaleźć odpowiedzi, więc zapytam tutaj.

1. Czy talie, które stworzymy w grze są przypisane do naszego konta na serwerze? Czyli jak wejdę w grę na swoje konto na innym komputerze albo po formacie, to będę miał swoje talie ?

2. Wiem, że można zapisywać talie na http://www.gwentdb.com/, ale jest to czasochłonne trochę.
Wcześniej mogłem zapisywać talie przez zrzut ekranu, teraz nie ma takiej możliwości ponieważ nowy widok nie pokazuje wszystkich kart w jednym oknie.

Czy będzie możliwość widoki całej talli, albo opcja zapisu na dysku ?
 

Guest 4136390

Guest
Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłości pojawi się w grze informacja z jakiego państwa są gracze, którzy odbywają starcie? Fajnie jak ktoś będzie wiedział z kim ma okazje się pojedynkować. Jeśli nie bezpośrednio w trakcie rozgrywki to może w profilu, gdzieś obok ulubionej karty, w tabeli rankingowej lub możliwość ustawienia takiego prefiksu obok nicku w [ ], który będzie składał się z kilku liter? [PL]Mateszar - to mi się podoba. Może na niskich rangach nie ma to większego znaczenia, ale na 21 randze taka informacja to super sprawa. Ułatwi to również zawieranie nowych znajomości, w końcu lepiej pisać z kimś w ojczystym języku niż obcym zwłaszcza, że można to robić w trakcie gry. Dodanie czegoś takiego, chociażby w formie opcjonalnej jest fajne, jeśli oczywiście jest to technicznie możliwe do zrobienia.
 
Czy będzie wprowadzona opcja Kar i nagród za poddawanie pojedynków ??
Np. 10 złota z puli poddającego na konto wygranego ?
Wkurzające jest na potyczkach bezkarne poddawanie gier.
Na rankingach chociaż masz darmowe punkty za delikwenta.

Dodawanie znajomych lub pisanie wiadomości bezpośrednio z Gwinta do przeciwnika ? (Mowa tu o użytkownikach Xbox Live)

Już pytałem, ale czy będzie możliwość poproszenia przeciwnika o rewanż po zakończonej rozgrywce ?

Czy będzie możliwości organizowania turniejów bezpośrednio z konsoli ??
Czyli wrzucam do puli nagród 1000 złota lub 1000 pyłu i organizuje mały turniej wewnętrzny ? (wiem ciężkie w ogarnięciu na pierwszy rzut oka, ale przy odrobinie czasu ?)

Czy wprowadzone zostaną jakiekolwiek statystyki dla graczy konsolowych ?? Ilość wygranych dziennych, miesięcznych, którą frakcją, ilość pojedynków etc.?

Tyle na dziś.




 
brendix;n10252772 said:
Pytanko.
1. Dlaczego kończą się nagrody za wygrane rundy ?
Na logikę to chytając : im więcej grasz tym mniej dostajesz.:wat:
Wydawało mi się zawsze że im więcej gram tym więcej dostaję gdyż doceniam produkt i poświęcam mu więcej czasu i dostaję nagrody, a kolega CDPR daje mnie gratys jakiś :hmm:
Na dzień dzisiejszy jak zobaczę ekran koniec nagród, podświadomie kończę grę , chociaż nie jestem jakiś mega napalony na nagrody ale chciałem się po prostu dopytać co kierowało konstruktorem.

Dalej.
2. Dlaczego jeśli zawodnik spasuje, wielki jak stodoła i ciemny jak szatana rzyć pasek na górze ekranu zasłania ilość kart w ręce gracza, znaczy przeciwnika ???
3. Dlaczego karty premium pięknie chodzą w "garażu" a na rozgrywce zamulają jak mój pies po spacerze w górach ?
4.Proszę uniżenie na kolanach żeby pojawiły się przekleństwa w grze, błagam, zlitujcie się i dajcie tym przemiłym krasnalom siarczyście zakląć bo się bidulki męczą jak wymawiają te wszystkie piękne słówka. Opcja poniżej 18 i powyżej 18 w ustawieniach gry i weryfikacji konta Microsoft XBOX LIVE w moim przypadku załatwi sprawę.Niech to będzie pełnoprawna słowiańska mięsista Rwa mać !!:comeatmebro:

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Brendixglobus
XBOX ONE

1. Obecny system nagród nie jest wersją finalną. Wciąż nad nim pracujemy i szukamy innych rozwiązań.

3. Zachęcam do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej. Można się z nim skontaktować poprzez ten formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support


Balanced_MindPL;n10253072 said:
Nie ma za co! Mam pytanie czy jest muzyka do Wszystkich frakcji wiem, że w potworach grając przeciw była idealna muzyka, ale na innych frakcjach nie było lub byłem głuchy?

W domyślnej ścieżce dźwiękowej gry GWINT znajdziesz utwory inspirowane wszystkimi frakcjami - każda frakcja ma po jednym utworze, który był nią inspirowany.


MaRIB1;n10294682 said:
Witam, szukałem na forach nie mogłem znaleźć odpowiedzi, więc zapytam tutaj.

1. Czy talie, które stworzymy w grze są przypisane do naszego konta na serwerze? Czyli jak wejdę w grę na swoje konto na innym komputerze albo po formacie, to będę miał swoje talie ?

2. Wiem, że można zapisywać talie na http://www.gwentdb.com/, ale jest to czasochłonne trochę.
Wcześniej mogłem zapisywać talie przez zrzut ekranu, teraz nie ma takiej możliwości ponieważ nowy widok nie pokazuje wszystkich kart w jednym oknie.

Czy będzie możliwość widoki całej talli, albo opcja zapisu na dysku ?

1. Tak. Jeżeli odpalisz grę na innym komputerze i zalogujesz się na swoje konto, to będziesz miał dostęp do talii, które utworzyłeś.

2. Dzięki za feedback! Przyglądamy się interfejsowi użytkownika i będziemy starali się go ulepszać.


Mateszar;n10295602 said:
Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłości pojawi się w grze informacja z jakiego państwa są gracze, którzy odbywają starcie? Fajnie jak ktoś będzie wiedział z kim ma okazje się pojedynkować. Jeśli nie bezpośrednio w trakcie rozgrywki to może w profilu, gdzieś obok ulubionej karty, w tabeli rankingowej lub możliwość ustawienia takiego prefiksu obok nicku w [ ], który będzie składał się z kilku liter? [PL]Mateszar - to mi się podoba. Może na niskich rangach nie ma to większego znaczenia, ale na 21 randze taka informacja to super sprawa. Ułatwi to również zawieranie nowych znajomości, w końcu lepiej pisać z kimś w ojczystym języku niż obcym zwłaszcza, że można to robić w trakcie gry. Dodanie czegoś takiego, chociażby w formie opcjonalnej jest fajne, jeśli oczywiście jest to technicznie możliwe do zrobienia.

Ciekawy pomysł! Na chwilę obecną nie mamy takich planów.


brendix;n10303992 said:
Czy będzie wprowadzona opcja Kar i nagród za poddawanie pojedynków ??
Np. 10 złota z puli poddającego na konto wygranego ?
Wkurzające jest na potyczkach bezkarne poddawanie gier.
Na rankingach chociaż masz darmowe punkty za delikwenta.

Dodawanie znajomych lub pisanie wiadomości bezpośrednio z Gwinta do przeciwnika ? (Mowa tu o użytkownikach Xbox Live)

Już pytałem, ale czy będzie możliwość poproszenia przeciwnika o rewanż po zakończonej rozgrywce ?

Czy będzie możliwości organizowania turniejów bezpośrednio z konsoli ??
Czyli wrzucam do puli nagród 1000 złota lub 1000 pyłu i organizuje mały turniej wewnętrzny ? (wiem ciężkie w ogarnięciu na pierwszy rzut oka, ale przy odrobinie czasu ?)

Czy wprowadzone zostaną jakiekolwiek statystyki dla graczy konsolowych ?? Ilość wygranych dziennych, miesięcznych, którą frakcją, ilość pojedynków etc.?

Tyle na dziś.

Nie planujemy wprowadzania systemu kar.

Możliwość wysłania rewanżu to bardzo ciekawa opcja, ale na chwilę obecną nie planujemy wprowadzania takiej funkcjonalności.

Możliwość organizowania turniejów także brzmi ciekawie, ale tak jak w poprzednim przypadku - na chwilę obecną nie planujemy takiej funkcjonalności.
 
Kiedy będą jakieś newsy odnośnie kampanii dla jednego gracza? Miało być w grudniu, ok przeniesiono na początek następnego roku.
W następnym tygodniu mamy luty a tu ani jedno słowo nie padło na temat story mode.
 
Dlaczego, gdy przeciwnik podda mecz w pierwszej rundzie nie zalicza się on do wygranych w zadaniach dziennych? Czy są jakieś określone zasady odnośnie nagród/punktów przyznawanych w przypadku gdy przeciwnik podda mecz w 1, 2 lub 3 rundzie?

Ostatnio zauważyłem, że kilkakrotnie przeciwnicy tracili połączenie tuż przed wyrzuceniem swojej ostatniej karty w momencie gdy ewidentnie mecz był dla mnie wygrany. Wydaje mi się to dość podejrzane i mam wrażenie, że rozłączanie mogło być celowym zachowaniem ze strony tych przeciwników. Jak wygląda wówczas kwestia nagród/punktów, bo często w takich przypadkach podsumowanie meczu nie chciało się prawidłowo wyświetlać? Punkty raczej dostałem, ale chciałbym mieć pewność.
 
Kiedy można się spodziewać zmian i poprawek w opisach kart w Polskiej wersji gry? Spora część użytkowników tego forum to gracze z odpowiednim stażem by poradzić sobie z niejasnościami w opisach, ale co z nowymi potencjalnymi graczami? Pytam bo namówiłem paru kolegów i skończyło się masą pytań o faktyczne działanie kart . Tylko proszę nie odsyłać do formularza zgłoszeniowego bo wysyłanie tam uwag to marnowanie czasu:) ostatni hotfix naniósł zaledwie kilka poprawek . Każdy rozumie ze balans i mechanika gry jest najważniejsza i nad tym twórcy się skupiają ale ponad 200 błędów w 500 kartach naprawdę robi wrażenie :)

W dalszej trosce o nowych graczy zapytam o główną stronę internetową gwinta.
Cytując jej fragment " ...Twoja obecność tutaj świadczy o tym, że już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o Gwincie, prawda? Świetnie oto kilka informacji!"
Skoro nikt nie ma czasu uaktualnić podstawowej instrukcji dopiszcie chociaż jedno słowo, "Nieaktualnych"bądź podlinkujcie instrukcje odnośnikiem chociażby na to forum, na pewno znajdzie się wielu chętnych do pomocy czy udzielania rad i wskazówek. Zachęcajmy do gwinta, nie odstraszajmy, niech przychodzą nowi gracze bo chciałbym zacząć wygrywać :D
 
Witam,

1. kiedy planowana jest najbliższa łatka balansująca? Czy jest to kwestia tego tygodnia? Czy dopiero po 05.02.2018?
2. czy wraz ze wspomnianym balansem planujecie wprowadzić jakiekolwiek poprawki do gry? np. wspomniane powyżej błędne opisy kart?
3. koniec beta testów zapowiadany był na ten rok (2018). Czy jest szansa aby premiera pełnej gry miała miejsce jeszcze przed grudniem? Czy znany jest jakiś konkretny kwartał, w którym to Gwint oficjalnie wyjdzie wreszcie z bety?
4. kampania dla jednego gracza + nowa frakcja. I połowa roku? II połowa? Chociaż tyle... :)

Pzdr!
 
radzioo666;n10329972 said:
Dlaczego, gdy przeciwnik podda mecz w pierwszej rundzie nie zalicza się on do wygranych w zadaniach dziennych? Czy są jakieś określone zasady odnośnie nagród/punktów przyznawanych w przypadku gdy przeciwnik podda mecz w 1, 2 lub 3 rundzie?

Ostatnio zauważyłem, że kilkakrotnie przeciwnicy tracili połączenie tuż przed wyrzuceniem swojej ostatniej karty w momencie gdy ewidentnie mecz był dla mnie wygrany. Wydaje mi się to dość podejrzane i mam wrażenie, że rozłączanie mogło być celowym zachowaniem ze strony tych przeciwników. Jak wygląda wówczas kwestia nagród/punktów, bo często w takich przypadkach podsumowanie meczu nie chciało się prawidłowo wyświetlać? Punkty raczej dostałem, ale chciałbym mieć pewność.

Planujemy zmienić zasady dotyczące zaliczania wygranych rozgrywek do zadań dziennych. W przyszłości rozgrywki poddane w pierwszej rundzie także będą się liczyć do zadań dziennych.

Jeżeli przeciwnik się rozłączy przed rzuceniem ostatniej karty należy poczekać aż gra potwierdzi zerwanie połączenia. Za taką rozgrywkę otrzymasz tyle samo punktów co za normalną wygraną.


Klim-AS-88;n10336652 said:
Kiedy można się spodziewać zmian i poprawek w opisach kart w Polskiej wersji gry? Spora część użytkowników tego forum to gracze z odpowiednim stażem by poradzić sobie z niejasnościami w opisach, ale co z nowymi potencjalnymi graczami? Pytam bo namówiłem paru kolegów i skończyło się masą pytań o faktyczne działanie kart . Tylko proszę nie odsyłać do formularza zgłoszeniowego bo wysyłanie tam uwag to marnowanie czasu:) ostatni hotfix naniósł zaledwie kilka poprawek . Każdy rozumie ze balans i mechanika gry jest najważniejsza i nad tym twórcy się skupiają ale ponad 200 błędów w 500 kartach naprawdę robi wrażenie :)

W dalszej trosce o nowych graczy zapytam o główną stronę internetową gwinta.
Cytując jej fragment " ...Twoja obecność tutaj świadczy o tym, że już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o Gwincie, prawda? Świetnie oto kilka informacji!"
Skoro nikt nie ma czasu uaktualnić podstawowej instrukcji dopiszcie chociaż jedno słowo, "Nieaktualnych"bądź podlinkujcie instrukcje odnośnikiem chociażby na to forum, na pewno znajdzie się wielu chętnych do pomocy czy udzielania rad i wskazówek. Zachęcajmy do gwinta, nie odstraszajmy, niech przychodzą nowi gracze bo chciałbym zacząć wygrywać :D

Zarówno jeśli chodzi o opisy kart jak i informacje na stronie można się spodziewać aktualizacji w najbliższym czasie.


KDKor;n10350522 said:
Witam,

1. kiedy planowana jest najbliższa łatka balansująca? Czy jest to kwestia tego tygodnia? Czy dopiero po 05.02.2018?
2. czy wraz ze wspomnianym balansem planujecie wprowadzić jakiekolwiek poprawki do gry? np. wspomniane powyżej błędne opisy kart?
3. koniec beta testów zapowiadany był na ten rok (2018). Czy jest szansa aby premiera pełnej gry miała miejsce jeszcze przed grudniem? Czy znany jest jakiś konkretny kwartał, w którym to Gwint oficjalnie wyjdzie wreszcie z bety?
4. kampania dla jednego gracza + nowa frakcja. I połowa roku? II połowa? Chociaż tyle... :)

Pzdr!

1. Soon ;)
2. Tak, aktualizacja balansująca wprowadzi także między innymi korekty do opisów kart.
 
Wiadomo coś więcej na temat mobilnej wersji gry na IOS i androida? Co do tego, że powstanie nie mam wątpliwości, tylko jestem ciekaw kiedy ;)
 
Kiedy pojawi się możliwość skutecznego blokowanie tekstów przeciwnika w grze? Możliwość częstego spamowania jest irytująca. I skoro przeciwnik tego nadużywa to miło by było, gdyby można to było zablokować. Obecnie nie da się tego zrobić. Dlaczego?
 
Mam pytanie do redów.

Czemu za wina dostaję 20 punktów a za lose tracę 40 nawet??!!!! (4100 mmr)

I nie dostanę ukochanego Vernona <3 :(
 
Kiedy pojawi się w końcu nowy tryb gry, o którym wspominano wielokrotnie?

Ja osobiście wysiadam, mam już dosyć i robie sobie przerwę z gwintem do czasu, aż pojawi się kampania lub nowy tryb.
Gram od dnia pierwszego, w którym to można było pograć w gwinta i sczerze - przez prawie półtora roku logowałem się do gry każdego dnia (może ze 3-4 dni zebrać by razem, w których się nie zalogowałem przez cały ten okres).

I mam już serdecznie dosyć oglądania tego samego u przeciwnika (rankingowe rozgrywki - meta, ale to zrozumiałe. Zwykłem pojedynki - meta, WHY!!!?) Już mnie to naprawdę zmęczyło do granic możliwości. Nowy tryb jest tutaj potrzebny ASAP!!!! Coś, co wprowadzi do gry dużo świeżości i ludzie nie będą grali bez przerwy jedno i to samo.
 
Czy są planowane jakieś zmiany w zadaniach dziennych?
1. Nie chcę być zmuszany do grania taliami, które mnie nie interesują (na razie). W związku z tym przydałaby się możliwość przelosowania zadania, trzeci tydzień wisi u mnie quest na wygranie 5 pojedynków Skellige...
2. Ok ruszyłem to Skellige, dominowałem w pierwszej grze, przeciwnik poddał się. To była jego decyzja, pewnie chciał oszczędzić czas, ale czemu moja wygrana nie została zaliczona do zadania? Do poprawki!
 
Top Bottom