Pytania do twórców GWINTA

+
Zamierzacie naprawić auto pas w trzeciej rundzie ? Straciłem przez ten bug ponad 200 MMR. ;) Bardzo to podbudowało mój zapał do gry. :cheers:
 
Vastorka;n10381962 said:
Kiedy pojawi się możliwość skutecznego blokowanie tekstów przeciwnika w grze? Możliwość częstego spamowania jest irytująca. I skoro przeciwnik tego nadużywa to miło by było, gdyby można to było zablokować. Obecnie nie da się tego zrobić. Dlaczego?

W grze istnieje opcja zablokowania okrzyków przeciwnika.
Aby to zrobić należy wejść w Ustawienia, a następnie w zakładkę "Ogólne". Znajduje się tam opcja "Pokazuj okrzyki przeciwnika w grze".


I_amAdam;n10389632 said:
Mam pytanie do redów.

Czemu za wina dostaję 20 punktów a za lose tracę 40 nawet??!!!! (4100 mmr)

I nie dostanę ukochanego Vernona <3 :(

Ilość punktów przyznawanych za zwycięstwa i odejmowanych za porażki zależy od punktów rankingowych przeciwnika. Grając z przeciwnikiem, który ma mniej punktów rankingowych otrzymasz mniej punktów za wygraną i stracisz więcej punktów za porażkę niż w przypadku gry z przeciwnikiem, który ma więcej punktów rankingowych.


Mrukar;n10402202 said:
Czy są planowane jakieś zmiany w zadaniach dziennych?
1. Nie chcę być zmuszany do grania taliami, które mnie nie interesują (na razie). W związku z tym przydałaby się możliwość przelosowania zadania, trzeci tydzień wisi u mnie quest na wygranie 5 pojedynków Skellige...
2. Ok ruszyłem to Skellige, dominowałem w pierwszej grze, przeciwnik poddał się. To była jego decyzja, pewnie chciał oszczędzić czas, ale czemu moja wygrana nie została zaliczona do zadania? Do poprawki!

1. Planujemy dodać możliwość wymiany jednego zadania dziennego.
2. To także planujemy zmienić. Informację o tym umieściliśmy w liście znanych problemów nad którymi pracujemy.
https://forums.cdprojektred.com/for...nad-którymi-pracujemy-aktualizacja-01-02-2018
7. Jeśli oponent podda mecz w rundzie 1, gra nie jest liczona do postępów codziennych Zadań które wymagają wygranych rozgrywek W chwili obecnej działa to zgodnie z założeniami, ale zostanie zmienione.


Kai_Zer;n10402722 said:
Zamierzacie naprawić auto pas w trzeciej rundzie ? Straciłem przez ten bug ponad 200 MMR. ;) Bardzo to podbudowało mój zapał do gry. :cheers:

Pracujemy nad tym problemem. Planujemy go naprawić w najbliższym patchu.
 
Vattier wiem że to temat tylko do pytań nie od dyskusji, ale to akurat tyczy się jednego z pytań i odpowiedzi. Mianowicie - opcja blokowania tekstów przeciwnika nie działa - pomimo odznaczenia jej w opcjach gry przeciwnik dalej może używać tekstów i wówczas dwukrotne kliknięcie na awatarze (odblokuj, zablokuj) również nie pomaga. Stąd pytanie Vastorki do ktorego się dołączam ;)
​​
 
Czy w przyszłości będzie szansa na uzupełnienie swojej ''kolekcji'' awatarów, których nie udało się zdobyć w trakcie gry ? Miesiąc na wbijanie rangi, to dość mało czasu. Nie zdążyłam wbić nawet 20, a miałam taką chrapkę na avek z Vernonem Roche... :< Pozdrawiam.
 
kloni;n10418472 said:
Vattier wiem że to temat tylko do pytań nie od dyskusji, ale to akurat tyczy się jednego z pytań i odpowiedzi. Mianowicie - opcja blokowania tekstów przeciwnika nie działa - pomimo odznaczenia jej w opcjach gry przeciwnik dalej może używać tekstów i wówczas dwukrotne kliknięcie na awatarze (odblokuj, zablokuj) również nie pomaga. Stąd pytanie Vastorki do ktorego się dołączam ;)
​​

Sprawdziłem i zgadza się - były problemy z działaniem tej opcji, ale zostaną one naprawione w najbliższym patchu. Przepraszam za nieporozumienie.


OliwkazOliwek;n10419242 said:
Czy w przyszłości będzie szansa na uzupełnienie swojej ''kolekcji'' awatarów, których nie udało się zdobyć w trakcie gry ? Miesiąc na wbijanie rangi, to dość mało czasu. Nie zdążyłam wbić nawet 20, a miałam taką chrapkę na avek z Vernonem Roche... :< Pozdrawiam.

Chcemy, aby w przyszłości pojawiały się możliwości odblokowania istniejących już ramek i awatarów.
 
Czy mozliwe bedzie otrzymanie plików dzwiekowych bez cenzury? Urokowi wiedzmina od pierwszej części towarzyszyły wulgaryzmu . Stąd moje pytanie czy mogli byście je udostepnic do samowolnej instalacji:)? Pewnie macie biblioteke plikow bo z gry skasowane dlatego by nie bylo +18
 
Last edited:
Coś się Wam chyba zepsuło, dostaje z automatu 9 range i pisze że poniżej pokazano nagrody za rangi, a tam pusto o_O what?
 
freefalin;n10433362 said:
Czy mozliwe bedzie otrzymanie plików dzwiekowych bez cenzury? Urokowi wiedzmina od pierwszej części towarzyszyły wulgaryzmu . Stąd moje pytanie czy mogli byście je udostepnic do samowolnej instalacji:)? Pewnie macie biblioteke plikow bo z gry skasowane dlatego by nie bylo +18

Na chwilę obecną nie planujemy takiej wersji gry.


KowalAFC;n10441402 said:
Coś się Wam chyba zepsuło, dostaje z automatu 9 range i pisze że poniżej pokazano nagrody za rangi, a tam pusto o_O what?

Prosimy o kontakt z działem Pomocy Technicznej poprzez formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
 
Nie miałem czasu na grę w styczniu, a bardzo chciałem wbić po raz pierwszy 20 rangę by zdobyć avatar Vernona Roche'a. Ale patrząc na obecne opisy ramek i avatarów, pojawia się pytanie, czyżby za rok w styczniu była znów możliwość zdobycia tego avatara?

Swoją drogą to mam pomysł - uważam, że avatary powinny być właśnie rotacyjne, zaś ramki i tytuły zdobyczne. Ze względu na charakter tych ozdób. Nie każdy może sobie w danym miesiącu pozwolić na grę, a nie można mu przecież odbierać szansy na zdobycie upragnionej postaci z Wieśka - przecież za postaciami jest jakiś sentyment i wspomnienia - za to ramka i tytuł są jak najbardziej rodzajem trofeum, symbolem osiągnięć w grze - te powinny być zdobyczne tylko raz w konkretnym sezonie/konkursie/wyzwaniu aby gracze mogli prezentować swoje dokonania i się cieszyć wartością zdobyczy. Co o tym myślicie? ;)
 
W związku ze zmianą sposobu przyznawania ramek / avatrów / tytułów (sezonowa ramka i tytuł za rangi i avatary za top 10000) czy zostaną przyznane trinkety za poprzednie sezony (jeżeli ktoś na przykład każdy sezon kończył z 20 rangą)?
 
Będzie tryb areny w gwinnt???

Witam, bardzo mnie ciekawi czy będzie tryb areny w gwint, coś na ten temat wiadomo??, bo uwielbiam takie tryby, i wielu graczy na pewno też.
 
XBentus;n10445702 said:
Nie miałem czasu na grę w styczniu, a bardzo chciałem wbić po raz pierwszy 20 rangę by zdobyć avatar Vernona Roche'a. Ale patrząc na obecne opisy ramek i avatarów, pojawia się pytanie, czyżby za rok w styczniu była znów możliwość zdobycia tego avatara?

Swoją drogą to mam pomysł - uważam, że avatary powinny być właśnie rotacyjne, zaś ramki i tytuły zdobyczne. Ze względu na charakter tych ozdób. Nie każdy może sobie w danym miesiącu pozwolić na grę, a nie można mu przecież odbierać szansy na zdobycie upragnionej postaci z Wieśka - przecież za postaciami jest jakiś sentyment i wspomnienia - za to ramka i tytuł są jak najbardziej rodzajem trofeum, symbolem osiągnięć w grze - te powinny być zdobyczne tylko raz w konkretnym sezonie/konkursie/wyzwaniu aby gracze mogli prezentować swoje dokonania i się cieszyć wartością zdobyczy. Co o tym myślicie? ;)

Tak jak pisałem kilka postów wyżej - chcemy aby w przyszłości pojawiały się możliwości odblokowania istniejących już ramek i awatarów :)


wichu1;n10446072 said:
W związku ze zmianą sposobu przyznawania ramek / avatrów / tytułów (sezonowa ramka i tytuł za rangi i avatary za top 10000) czy zostaną przyznane trinkety za poprzednie sezony (jeżeli ktoś na przykład każdy sezon kończył z 20 rangą)?

Nie, zmiana nie jest retroaktywna i nie zostaną przyznane dodatkowe nagrody za poprzednie sezony.


polop01236;n10454002 said:
Witam, bardzo mnie ciekawi czy będzie tryb areny w gwint, coś na ten temat wiadomo??, bo uwielbiam takie tryby, i wielu graczy na pewno też.

Informacje na ten temat pojawią się na jutrzejszym streamie. Zapraszamy!
 
Powtórzę swoje pytanie, może tym razem otrzymam odpowiedź :D


Wiadomo coś więcej na temat mobilnej wersji gry na IOS i androida? Co do tego, że powstanie nie mam wątpliwości, tylko jestem ciekaw kiedy ;)
 
Wikli;n10465962 said:
Powtórzę swoje pytanie, może tym razem otrzymam odpowiedź :D


Wiadomo coś więcej na temat mobilnej wersji gry na IOS i androida? Co do tego, że powstanie nie mam wątpliwości, tylko jestem ciekaw kiedy ;)

Na chwilę obecną skupiamy się na wersjach gry na PC, PlayStation 4 i Xbox One.
 
Pytanie :
Czy będą serwery testowe dla Xbox ?
Czy Gracze konsolowi otrzymają "ulepszacze" rozgrywki np. Gwent UP i inne trackery ? (wiem że to nie produkt CDPR, ale czy jest opcja wstawienia tego bezposrednio w grę)
Czy ktoś sprawdzał jak wpływają one na rozgrywkę XBOX vs PC ??



 
... Ok. Jest odpowiedź:) Mam nadzieję, że i tym się zajmiecie:)



Cześć wszystkim ... pewnie była już ta kwestia poruszona, ale ciężko się trochę odnaleźć w ogromie wpisów:)
Czy planujecie zaimplementować Gwinta na Androida? Było by ekstra:) A to też dopiekłoby "Zamieci":) A gracze mogliby mieć swoją ulubioną grę np. w podróży:)

 
Last edited:
1.Nie wiem czy padło takie pytanie, ale czy możemy liczyć na pakiety do frakcji?
2. Czy jest szansa na przygodę wybierając z 4 frakcji na jedną, w której jesteś wierny do końca xd
 
brendix;n10472722 said:
Pytanie :
Czy będą serwery testowe dla Xbox ?

Na chwilę obecną nie planujemy uruchamiania serwerów testowych dla Xbox One.


Balanced_MindPL;n10475832 said:
1.Nie wiem czy padło takie pytanie, ale czy możemy liczyć na pakiety do frakcji?

Nie planujemy wprowadzać beczek zawierających tylko karty należące do danej frakcji.
 
1. Vattier Pytanie dotyczące stołu po mamy kwadrat? Czy jest szansa żeby ten kwadrat leżał i mieć widok z góry i animacja pojawiająca w pomieszczeniu przy starciu rozgrywki, która doda nam niezwykłego klimatu? (przez chwile te pomieszczenie i żeby jakiś klimacik był)

Gracze się przygotowują wtedy widać pomieszczenie, stół, gracza i jeśli są gotowi wchodzą w tryb z góry na stół. (zapytałem wtedy o postacie w kartach, animacje tych umiejętności np Gerald Igni wyskakuje postać i daje animację nawet która nie ma żadnej umiejętności też wyskakuje a gdy dana postać dostaje obrażenia odczuwa, ale gdy zostanie spalona wtedy na tej karcie są prochy lub dana postać leży idźcie do cmentarza. Btw nie chce wymieniać Wszystkiego, co tu się znajduje.)

Postacie są odcieniami.

2. Czy stół może być prostokątem? Pod względem Gwinta niż kwadrat.
 
Last edited:
Top Bottom