Pytania do twórców GWINTA

+
Witam jest jakaś możliwość by sprawdzić ile mam wygranych w wojnie frakcji ? Fajnie by było miec licznik a nie tylko wyznaczoną ilosc gier bo zapomnialem spojrzec na profilu przed rozpoczeciem :) Pozdrawiam
 
Cześć :) Czy w najbliższej przyszłości, razem z patchem wprowadzającym nowy tryb rozgrywki możemy spodziewać się również nowych kart? Czy te jednak przyjdą do nas nieco później?
 
freefalin;n10498372 said:
Witam jest jakaś możliwość by sprawdzić ile mam wygranych w wojnie frakcji ? Fajnie by było miec licznik a nie tylko wyznaczoną ilosc gier bo zapomnialem spojrzec na profilu przed rozpoczeciem :) Pozdrawiam

Planujemy dodać taki licznik do gry na przyszłe pojedynki frakcji.
 
Last edited:
1. Czy w następnym sezonie planujecie "obudzenie" większości nowych dowódców, z których tylko Królowa jest grana?
2. Pytanie które nie daje mi spokoju. Dlaczego przy dominacji ST, która pojawia się w ponad 40% meczy i nie jest tajemnicą że była zbyt op (w sumie to nadal jest), zrobiliście kosmetyczne poprawki w ST, ale za to dodaliście 3 duże nerfy do SK: odnowe, marudera i talizman, przez co zabiliście większość archetypów?
 
Ja mam pytanie dotyczące kart m.in. inżyniera oblężniczego, który wzmacnia każdego sojusznika nawet tych które nie zostały zagrane z ręki np. Lekka jazda Burej Chorągwi lub kopie biednej piechoty, a nawet szpiegów (13) czy z frakcji Nilfgaardu (2) - to jest szpieg, a nie sojusznik. :p Czy to normalne zachowanie? Może trzeba to ujednolicić idąc za przykładem Zdziczałego nieniedźwiedzia, który dostał nerfa i nie bije jednostki z ręki? Albo przywrócić działanie strego niedźwiedzia. ;-)

 
Wolframos;n10515242 said:
Ja mam pytanie dotyczące kart m.in. inżyniera oblężniczego, który wzmacnia każdego sojusznika nawet tych które nie zostały zagrane z ręki np. Lekka jazda Burej Chorągwi lub kopie biednej piechoty, a nawet szpiegów (13) czy z frakcji Nilfgaardu (2) - to jest szpieg, a nie sojusznik. :p Czy to normalne zachowanie? Może trzeba to ujednolicić idąc za przykładem Zdziczałego nieniedźwiedzia, który dostał nerfa i nie bije jednostki z ręki? Albo przywrócić działanie strego niedźwiedzia. ;-)

Opis karty jest zgodny z działaniem, które opisałeś.

Sojusznik to każda karta, która pojawia się po naszej stronie pola bitwy, niezależnie od tego, skąd została zagrana.

Jeżeli przeciwnik zagrywa szpiega, to zagrana karta jest naszym sojusznikiem (jest kładziona po naszej stronie pola bitwy).
 
Kiedy wreszcie zrobicie coś z przewagą gracza który zaczyna jako drugi? Bo ja nie mam problemu ze zniszczeniem gracza który zaczyna jako pierwszy i większość strategi polega na wydymaniu takiego gracza na cacy. Z drugiej strony trudno wygrać kiedy zaczynam pierwszy to największa bolączka gry i wszyscy o tym wiedzą u was i nic z tym nie robią.
 
Last edited by a moderator:
Dzisiaj zdarzyła mi się nietypowa sytuacja. Mój przeciwnik wykorzystał zagranie o którym nie miałem bladego pojęcia, że występuje. A mianowicie jak można odrzucić kartę z ręki, bez czekania do końca rundy? W ten sposób odrzucił pustą Cantarelle, którą mu wrzuciłem do talli ze cmentarza i którą następnie dobrał do ręki. A tu myk bez czekania do końca rundy wyrzucił kartę na cmentarz. Jak to można zrobić?
 
Barbazek;n10549102 said:
Dzisiaj zdarzyła mi się nietypowa sytuacja. Mój przeciwnik wykorzystał zagranie o którym nie miałem bladego pojęcia, że występuje. A mianowicie jak można odrzucić kartę z ręki, bez czekania do końca rundy? W ten sposób odrzucił pustą Cantarelle, którą mu wrzuciłem do talli ze cmentarza i którą następnie dobrał do ręki. A tu myk bez czekania do końca rundy wyrzucił kartę na cmentarz. Jak to można zrobić?

Podczas swojej tury gracz może wykonać jedną z trzech czynności: zagrać kartę z ręki, spasować albo odrzucić kartę przesuwając ją na cmentarz.
 
Gdzieś wyczytałem że 10 kart które zostaną dodane dzisiaj to ostatnie karty w secie podstawowym. Czy ktoś z wydawców gry mógłby to potwierdzić albo zdementować? Bo nie wiem czy otwierać beczki czy trzymać je na nastepne karty...
 
Witam, mam problem z areną (dokładnie tą za darmowy bilet) -> pierwsze 3 gry przebiegły bezproblemowo (bilans 2:1), następnie wygrałem kolejne 2 gry, które już nie zostały mi naliczone (ani zwoje, ani licznik nie podliczył mi tych gier, ciągle mam stan 2:1). No i pytanie czy zostanie to naprawione / zaktualizowane i te 2 wygrane gry zostaną mi poprawnie naliczone do te areny ? Czy naliczone nie zostaną i je po prostu stracę ?
 
Przylaczam sie do pytania Old77 i je lekko rozwijam - czy obecne beczki beda dropic jedynie podstawowy set, czy tez gdy je zachowam a wyjda kolejne nowe karty z nowego setu to rowniez je dropną?
 
Mam 50 beczek odłożonych, i czekam na więcej kart z przecieków... A teraz ludzie coś piszą o tym że ewentualne nowe nie będą z beczek... To tylko z craftingu?
 
1.Jeśli pracujecie na innych urządzeniach, to czy będzie można się zalogować przez np PC i konsole na smartfonie i jeśli pracujecie na mini konsolach typu PSP "Posiadam jedynie na płyty nie tak jak inne przez neta kupować grę xd"

2.Wydacie wydanie specjalne? Tego pytania nie było

Poczułem smaczek żeby grać z postaciami z gwinta... Nie czytaj tego ani nie odpowiadaj na to pytanie :D

3. Planujecie jeszcze dodać jakiś tryb przygodowy ponieważ kampania będzie zaliczana jako gra przygodowa.

4. Zrobicie osobne karty czy Wszystko razem?

Może pytanie się pojawiło, ale je zadam. Przepraszam jeżeli pytania się powtarzają!

5.Czy jest możliwość wprowadzenia edytora na odwrocie kart między innymi zmieniać kolor na inny odcień np. Niebieski, Jasnoniebieski itp niektóre kolory są zablokowane w danej frakcji np. Czarni mają kolor czarny mogą posiadać wszystkie oprócz zielonych, niebieskich czerwonych i fioletowych i na odwrocie karty mamy logo danej frakcji możliwością dodania herbu, czy innego loga związanej z frakcją.

6. Może jest to głupie i beznadziejne:eredinfacepalm:Biblioteka z Historią można połączyć do kampanii :X
 
Last edited:
Old77;n10565882 said:
Gdzieś wyczytałem że 10 kart które zostaną dodane dzisiaj to ostatnie karty w secie podstawowym. Czy ktoś z wydawców gry mógłby to potwierdzić albo zdementować? Bo nie wiem czy otwierać beczki czy trzymać je na nastepne karty...
kloni;n10571562 said:
Przylaczam sie do pytania Old77 i je lekko rozwijam - czy obecne beczki beda dropic jedynie podstawowy set, czy tez gdy je zachowam a wyjda kolejne nowe karty z nowego setu to rowniez je dropną?

Zgadza się, 10 kart dodanych w tym tygodniu to ostatnie karty z zestawu podstawowego. Beczki zgromadzone na koncie zawierają tylko karty z zestawu podstawowego. Beczki zawierające karty z innych zestawów będą miały osobną pulę w profilach graczy.


Judicar;n10569982 said:
Witam, mam problem z areną (dokładnie tą za darmowy bilet) -> pierwsze 3 gry przebiegły bezproblemowo (bilans 2:1), następnie wygrałem kolejne 2 gry, które już nie zostały mi naliczone (ani zwoje, ani licznik nie podliczył mi tych gier, ciągle mam stan 2:1). No i pytanie czy zostanie to naprawione / zaktualizowane i te 2 wygrane gry zostaną mi poprawnie naliczone do te areny ? Czy naliczone nie zostaną i je po prostu stracę ?

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, staramy się naprawić go jak najszybciej. Niestety brakujące zwycięstwa nie zostaną przyznane, tak samo jak nie zostaną naliczone brakujące przegrane.


5ander5;n10578062 said:
Mam 50 beczek odłożonych, i czekam na więcej kart z przecieków... A teraz ludzie coś piszą o tym że ewentualne nowe nie będą z beczek... To tylko z craftingu?
Balanced_MindPL;n10583762 said:
4. Zrobicie osobne karty czy Wszystko razem?

Nie będziemy już dodawać kart do zestawu podstawowego. Zestawy kart dodawane w przyszłości będą przypisane do odrębnych pul beczek.
 
Vattier;n10594322 said:
Nie będziemy już dodawać kart do zestawu podstawowego. Zestawy kart dodawane w przyszłości będą przypisane do odrębnych pul beczek.

Czy to znaczy że nowe karty będą zawarte tylko w beczkach zdobytych po tym jak wyjdą nowe karty, czy dodacie drugi rodzaj beczek gdzie będą tylko te nowe?
 
Last edited:
Panie Vattier! Nad czym aktualnie pracujecie i nad czym się skupiacie.

A Pan to gra gwinta? To może jedna partyjka na zrelaksowanie się :D
 
Last edited:

Guest 4136390

Guest
Do skasowania
 
Last edited by a moderator:
Informuję i przypominam, że ten temat służy wyłącznie do zadawania pytań. Jeżeli ktoś zna odpowiedź na pytanie zadane przez innego użytkownika - może podjąć dyskusję TUTAJ.

Każdy post nie będący skierowanym do twórców pytaniem będzie usuwany.
 
Top Bottom