Pytania do twórców GWINTA

+
Czy to oznacza, że podjęliście decyzję o wycofaniu przepustki do Pro Laddera dla graczy, którzy osiągnęli 21 rangę w Sezonie Driad, Drakonidów i Wojownika? Czy po prostu zmiana w systemie punktacji i fmmr?

Nie, każdy kto wbije 21 rangę dostanie dostęp.
 
1. Skoro jak mówisz wszystko idzie zgodnie z planem to dlaczego nie widzieliśmy jeszcze żadnych materiałów, choć te zapowiadane były na połowę lipca?

2. Nie znam się na marketingu, ale taka polityka milczenie chyba nie jest najlepsza.

3. Czy Draug zostanie kartą Królestw Północy? Szczerze liczyłem, że Vandergrift będzie nowym dowódcą.

4. Czym była podyktowana decyzja ograniczenia ilości brązowych kart?

5. Czy karty przedmiotów będą po prostu kartami specjalnymi, czy też zasada ich działania zostanie zmieniona?

6. Czy mechanika ,,utwórz" pozostanie w grze? Jeśli tak to czy będzie działała na zasadzie ,,czarnej krwi" (całkoicie losowa) czy ,,Triss telekineza" (losowość sterowalna)?

1. Są jeszcze wykańczane a chcemy pokazać kompletny produkt :)
2. Pozostawię bez komentarza ;)
3. Tak, ale dowódcą nie zostanie
4. Otwier to znacznie możliwość budowania talii
5. Zostaną zmienione
6. Pozostanie w grze w ograniczonym stopniu i losowa i sterowalna
 
@Burza46
6. Pozostanie w grze w ograniczonym stopniu i losowa i sterowalna
1. Mógłbyś wyjaśnić bliżej? Jest to nieco zaskakująca decyzja po problemach jakie powodowała. Czy Utwórz zostanie ograniczone tylko do Areny, a przynajmniej te karty z utwórz, które są jak napisałeś losowe?
2. Co z Dzikim Gonem i Eredinem? Będą to karty zbudowane pod jakąś strategię czy tylko karty wspierające inne?
 
Last edited:
1: Dlaczego zamiast Dagona zostawić i zmienić jego umiejętność na taką do Zemsty wolicie go zastąpić Leszym?
2: Czy w przyszłości Leszy zostanie zastąpiony bardziej pasującą lorowo postacią jako dowódca?
 
Czy ci co rozegrali wymaganą liczbę meczów w ostatnim sezonie Pro Ladder to dostaną dostęp do następnego razem z graczami co zdobyli 21 rangę?
 
@Burza46

1. Mógłbyś wyjaśnić bliżej? Jest to nieco zaskakująca decyzja po problemach jakie powodowała. Czy Utwórz zostanie ograniczone tylko do Areny, a przynajmniej te karty z utwórz, które są jak napisałeś losowe?
2. Co z Dzikim Gonem i Eredinem? Będą to karty zbudowane pod jakąś strategię czy tylko karty wspierające inne?

1. Nie chce jeszcze wchodzić w szczegóły, utwórz nie będzie nigdy grało kluczowej roli w nowym GWINCIE
2. Karty wspierające :)
 
1: Dlaczego zamiast Dagona zostawić i zmienić jego umiejętność na taką do Zemsty wolicie go zastąpić Leszym?
2: Czy w przyszłości Leszy zostanie zastąpiony bardziej pasującą lorowo postacią jako dowódca?

1. Dagon wróci w przyszłości
2. Zobaczymy
 
1. Czy powrócą srebrne legendarne i złote epickie karty?
2. Czy średnia liczba punktów na kartę będzie stała w nowym systemie budowania talii? Przykładowo: w talii składającej się z 30 kart będziemy mieli 300 punktów do rozdysponowania, 310 przy 31 kartach, 400 przy 40?

Dzięki za odpowiedzi, życzę miłego dnia :)
 
Mam pytanie odnośnie wektorów (?) / strzałek, nie wiem jak to dokładnie nazwać - Chodzi o zadawanie obrażeń i wzmacnianie jednostek. Czy jest jakaś szansa, że zostaną one zmienione? W końcu oprawa graficzna ma się zmienić, a powiem szczerze, że (według mnie), wzmacnianie jednostek najlepiej wyglądało w CB (Ten styl wzmacniania wygląda troszkę... bajkowo).
EDIT - Literówka D:
 
Last edited:
1. Czy zwrot pełnych kosztów przy HC w przypadku kart premium będzie na zasadzie zwrotu pełnego kosztu w skrawkach czy w skrawkach + pył?
2. Czy już wiadomo kiedy możemy spodziewać się pierwszych materiałów z HC?
3. Co z eventami które już się odbyły? Przepadną jako niepasujące do gry po HC? Zostaną przepisane i powrócą? A może przed startem HC dacie graczom do nich dostęp, by "nowi" mogli sobie odblokować bibeloty, a starzy jeszcze raz się rozerwać przy zadaniach?
4. Planowane są jakieś symboliczne „nagrody” dla osób które grały przed HC? Jakiś tytuł/ramka inny drobiazg w grze?
 
Mam pytanie w odniesieniu do carryover. Na jakiej zasadzie planujecie je ograniczyć? Po prostu zmienicie niewygodne karty z tą funkcją (Morkvarg, Barbegazi, Obrońcy Mahakamu) czy ograniczycie ilość punktów, które można zabezpieczyć w jednostce na następną rundę?
 
1. Jedną z przyczyn zrobienia HC było to, że nie mieliście czasu wprowadzać istotnych zmian, bo chcieliście dostarczać nowe karty. Czy po HC ten problem nie wróci bo znów skupicie się na dodawaniu nowych kart? nie chciał bym za rok lub dwa HC 2.0.

2. Stół będzie polem bitwy, ale czy grane frakcje będą wpływać na jego wygląd tak jak teraz? że pół stołu będzie w stylu frakcji przeciwnika, a drugie w stylu naszej frakcji?

3. Już wiemy, że przy HC arena się nie zmieni, ale na pewno stół do niej się zmieni, więc czy stół do areny będzie się różnił od tego z zwykłych trybów? może będzie jeszcze mroczniejszy?

4. Obecnie jest wiele kart, które są dość martwe jak np. Pavetta, i przy HC będą mieć nowe umiejki, ale co w sytuacji jak po HC niektóre karty znów staną się całkowicie nieużywane przez graczy? będziecie to monitorować i po jakimś czasie będą dostawać buffy? nowe umiejętności?

5. Czy to już pewne, że najwcześniej na Challengerze zobaczymy pierwsze video z HC? czy może w każdej chwili możesz z tym video wyskoczyć bez żadnych zapowiedzi?
 
1. Czy powrócą srebrne legendarne i złote epickie karty?
2. Czy średnia liczba punktów na kartę będzie stała w nowym systemie budowania talii? Przykładowo: w talii składającej się z 30 kart będziemy mieli 300 punktów do rozdysponowania, 310 przy 31 kartach, 400 przy 40?

Dzięki za odpowiedzi, życzę miłego dnia :)

1. Tu będą zmiany
2. System działa inaczej, karty mają różne liczby punktów, talia składa się z 30 kart i maksymalnej liczby punktów (liczba ta nie jest jeszcze finalna).
 
Mam pytanie odnośnie wektorów (?) / strzałek, nie wiem jak to dokładnie nazwać - Chodzi o zadawanie obrażeń i wzmacnianie jednostek. Czy jest jakaś szansa, że zostaną one zmienione? W końcu oprawa graficzna ma się zmienić, a powiem szczerze, że (według mnie), wzmacnianie jednostek najlepiej wyglądało w CB (Ten styl wzmacniania wygląda troszkę... bajkowo).
EDIT - Literówka D:

Są zmienione :)
 
1. Czy zwrot pełnych kosztów przy HC w przypadku kart premium będzie na zasadzie zwrotu pełnego kosztu w skrawkach czy w skrawkach + pył?
2. Czy już wiadomo kiedy możemy spodziewać się pierwszych materiałów z HC?
3. Co z eventami które już się odbyły? Przepadną jako niepasujące do gry po HC? Zostaną przepisane i powrócą? A może przed startem HC dacie graczom do nich dostęp, by "nowi" mogli sobie odblokować bibeloty, a starzy jeszcze raz się rozerwać przy zadaniach?
4. Planowane są jakieś symboliczne „nagrody” dla osób które grały przed HC? Jakiś tytuł/ramka inny drobiazg w grze?

1. Przy premium skrawki + pył
2. Już niebawem, w środę skończyłem nagrania materiału
3. Na razie nie planujemy powrotu do eventów sezonowych
4. Zobaczymy
 
Mam pytanie w odniesieniu do carryover. Na jakiej zasadzie planujecie je ograniczyć? Po prostu zmienicie niewygodne karty z tą funkcją (Morkvarg, Barbegazi, Obrońcy Mahakamu) czy ograniczycie ilość punktów, które można zabezpieczyć w jednostce na następną rundę?

I to i to ;)
 
Top Bottom