Pytania do twórców GWINTA

+
Witam, mam pytanie dotyczące Wojny Krwi. Otóż kiedy gra była zapowiadana jeszcze jako dodatek do Gwinta równałem to z faktem, iż wymagania związane z zainstalowaniem u siebie na dysku będą równały się tym, jakie są wymagane w związku ze stworzoną przez Was grą karcianą. W tym momencie obawiam się, że Wojna Krwi jako oddzielny produkt może pochłaniać znacznie większe zasoby komputera a co za tym idzie, może nie działać na moim kilkuletnim laptopie. Czy mógłbym prosić o jakieś rozwinięcie tego zagadnienia? Czy wymagania rekomendowane dla Wojny Krwi są przewidywane na równi z Gwintem czy też znacząco podskoczą względem innego silnika i tym podobnych rzeczy? Pozdrawiam.
 
Chciałbym zapytać o te małe eventy fabularne. Chodzi mi o te w stylu tego pijackiego/wampirzego eventu gdzie w 3 małych misjach dostawaliśmy klimatyczną fabułe, nagrody i nowe karty. To był mój główny powód dla którego wracałem do Gwinta, dlatego też więc chciałbym wiedzieć czy planujecie powrót takowych eventów? Czy może w 100% skupiacie się na dużych oddzielnych grach jak Thronebreaker?
 
Last edited:
1. Czy zwykły Geralt dostanie jakąś ciekawą umiejętność?
2. Czy powrócą zdolności frakcyjne ?
3. Czy istnieją jakieś karty które powrócą do swoich starych umiejętności jeszcze z zamkniętej bety ?
4. Samouczek w gwincie jest bardzo archaiczny. Czy zamierzacie go przebudować aby nowi gracze lepiej zrozumieli
gwinta ?

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :)

1. Nie
2. Nie
3. Pożoga :D
4. Tak
 
Witam, mam pytanie dotyczące Wojny Krwi. Otóż kiedy gra była zapowiadana jeszcze jako dodatek do Gwinta równałem to z faktem, iż wymagania związane z zainstalowaniem u siebie na dysku będą równały się tym, jakie są wymagane w związku ze stworzoną przez Was grą karcianą. W tym momencie obawiam się, że Wojna Krwi jako oddzielny produkt może pochłaniać znacznie większe zasoby komputera a co za tym idzie, może nie działać na moim kilkuletnim laptopie. Czy mógłbym prosić o jakieś rozwinięcie tego zagadnienia? Czy wymagania rekomendowane dla Wojny Krwi są przewidywane na równi z Gwintem czy też znacząco podskoczą względem innego silnika i tym podobnych rzeczy? Pozdrawiam.

Nie mamy jeszcze pełnych wymagań, podamy je bliżej premiery :)
 
Chciałbym zapytać o te małe eventy fabularne. Chodzi mi o te w stylu tego pijackiego/wampirzego eventu gdzie w 3 małych misjach dostawaliśmy klimatyczną fabułe, nagrody i nowe karty. To był mój główny powód dla którego wracałem do Gwinta, dlatego też więc chciałbym wiedzieć czy planujecie powrót takowych eventów? Czy może w 100% skupiacie się na dużych oddzielnych grach jak Thronebreaker?

Zobaczymy po Homecoming, to jest obecny priorytet na tą chwilę :)
 
Jak na obecny moment powstało dużo kart z postaciami, które pochodzą grach jak i książkach. Czy macie plany na większą ilość karty z postaciami, które wystąpiły tylko w książce?
 
Last edited:
Pawle czy będą na limitowaną sprzedaż na przykład pakiety bibelotów ? Chodzi mi o to , że będą na przykład bibeloty z sezonu grudniowego ( dziki gon ) . I będzie na sprzedaż za np. 20 zł pakiet awatara Eredina i wszystkich ramek ? A jeśli nie to będzie możliwość kupna za realne pieniądze ogólnie . Bo mam mało złota a podobają mi się niektóre ramki za top 100 .

Pozdrawiam , robicie świetną robotę tworząc dla nas gry ;)
 
Drogi Pawle
1. Wiadomo, że nie ze wszystkim musisz się zgadzać. Jakie rzeczy w Homecoming, Ty osobiście byś zrobił inaczej niż zdecydowało kierownictwo projektu?
2. Martwi mnie przejście na dwa rzędy. Moim zdaniem ograniczy to możliwość rozbudowy gry w przyszłości. Czy ktoś z zespołu był wyraźnie przeciwny usunięciu trzech rzędów na rzecz dwóch? Jeśli tak to kto?
3. Podobno zostanie zmieniona liczba kart w decku na 30 oraz będzie można włożyć do decku tylko dwie takie same karty brązowe. Czy nie uważacie, że wtedy każda gra będzie trochę przypominała tryb areny?
 
Czy wszelkie bibeloty (Avatary, ramki i tytuły) pozostaną po wprowadzeniu Homecoming w formie niezmienionej w kolekcjach graczy?
 
Czy planujecie w HC lub jakiś czas po nim wprowadzić w końcu rankingi frakcyjne, żeby ludziom opłacało się w końcu grać w sezonie więcej niż 2 frakcjami?
 
1. Dlaczego od zmiany wyglądu to forum jest tak zaniedbywane, że nie ma nawet informacji o bieżącym Challangerze, przekroju/przedstawieniu uczestników itp., jak to było dawniej robione.

2. Mieliśmy już tematykę Północy, Cesarstwa, Wiewiórek i Skellige, czy oznacza to, że Gwent Masters będzie miało oprawę Potworów? Czy na zwycięzcę będzie czekał Król Gonu we własnej osobie, czy (bo tematyka potworów jest wszak szeroka), będzie to kto inny?
 
Top Bottom