Pytania do twórców GWINTA

+
1. Kiedyś pisałeś, że złote karty będą miały efektowne wejście na stół, a na video nie widać tego, karty tak po prostu spadają na pole bitwy, nawet w obecnym gwincie złote karty mają swoją animację wejścia. Czy ten efekt wejścia będzie jeszcze dodany?

2. Czy fakt, że nie widzieliśmy jeszcze hybrydowego stołu, jest spowodowane ich ciągłym dopracowywaniem, czy po prostu jeszcze nie chcecie ich pokazać?

3. Czemu przy prezentacji liderów nie było omówienia w jaki sposób są związani z coinem? czy to dlatego, że chcesz omówić coina całościowo na innym video?

4. O czym będzie następne video? czy znów będzie za ponad dwa tygodnie?

5. Czy pre-order i promocja Wojny Krwi zacznie się jeszcze we wrześniu czy na początku października?

1. Nie są zaimplementowane finalne VFX'y jeszcze
2. Pracujemy jeszcze nad nimi
3. Coin był specjalnie ukryty prze zemnie podczas nagrywania ;)
4. Zobaczymy
5. Raczej opcja nr 1
 
@Burza46 Dzięki za odpowiedzi na moje pytania, ale mam jeszcze jedno - jak to z tą nazwą kampanii? Thronebreaker jest oficjalną nazwą we wszystkich wersjach językowych (w tym polskiej) czy jednak będzie Wojna Krwi dla polskiej wersji językowej i inne nazwy dla innych?
 
Jako, że w poprzednim pytaniu otrzymałem odpowiedź, że Gwint jest poniekąd wzorowany czy tez inspirowany starszymi klasykami (i bardzo dobrze), toteż nasuwa się pytanie:

-Co powstrzymuje Was od całkowitego pogrzebania Gwinta i karcianki, na rzecz sieciowej turówki jakim był (jest) np. Homm3? Wydaje się, że z Gwinta pozostała już tylko nazwa i karciane tokeny. Gra zmieni się po Homecoming nie do poznania. Fizyczna obecność liderów, pole bitwy jako plansza, lekko izometryczny tryb obserwacji, modele 3D. Sumując, do klona Homm3 brakuje już tylko fizycznych jednostek zamiast kart. Zrobiliście bardzo wiele aby uratować Gwinta, ale zbyt wiele po tej ewolucji nie zostało z archetypu jakim jest Gwint z the Witcher 3. Bardzo lubię Homm3 i grywam w niego do tej pory, więc HC przyjmę z otwartymi rękoma.

-Czy możliwym jest aby w przyszłości (dalszej lub jeszcze dalszej) Gwint współpracował z innymi markami w ramach projektu Versus? Mam tutaj na myśli np. Gwint vs. Conana czy Gwint vs. LOTR. Dajmy na to 12mc okres w którym otrzymujemy nową frakcję z danego świata Fantasy.

-Czy możemy przyjąć, że Cyberpunk 2077 jest światem przyszłości uniwersum Wiedźmina (opowieść Ciri o świecie przyszłości)? Jeśli tak, czy możemy liczyć różnorakie nawiązania do CP2077 w Gwincie?

- Czy możemy liczyć na większą stabilność serwerów po HC i mniej zerwanych połączeń w czasie partyjek Gwinta?

-Jako miłośnika frakcji Potworów, intrygującym mnie jest fakt, czy możliwym jest aby w grze pojawiły się stworzenia i demony niewystępujące w książkach czy grach spod znaku Wiedźmina, a jeno w słowiańskich bajaniach, tj.: Bełty, Baby żytnie, grochowe, jagodowe etc., Ćmok, Dobrochoczy, Gnieciuch, Homen, Kocmołuch, Paskudnik itp.
 
Last edited:
Jako, że w poprzednim pytaniu otrzymałem odpowiedź, że Gwint jest poniekąd wzorowany czy tez inspirowany starszymi klasykami (i bardzo dobrze), toteż nasuwa się pytanie:

-Co powstrzymuje Was od całkowitego pogrzebania Gwinta i karcianki, na rzecz sieciowej turówki jakim był (jest) np. Homm3? Wydaje się, że z Gwinta pozostała już tylko nazwa i karciane tokeny. Gra zmieni się po Homecoming nie do poznania. Fizyczna obecność liderów, pole bitwy jako plansza, lekko izometryczny tryb obserwacji, modele 3D. Sumując, do klona Homm3 brakuje już tylko fizycznych jednostek zamiast kart. Zrobiliście bardzo wiele aby uratować Gwinta, ale zbyt wiele po tej ewolucji nie zostało z archetypu jakim jest Gwint z the Witcher 3. Bardzo lubię Homm3 i grywam w niego do tej pory, więc HC przyjmę z otwartymi rękoma.

-Czy możliwym jest aby w przyszłości (dalszej lub jeszcze dalszej) Gwint współpracował z innymi markami w ramach projektu Versus? Mam tutaj na myśli np. Gwint vs. Conana czy Gwint vs. LOTR. Dajmy na to 12mc okres w którym otrzymujemy nową frakcję z danego świata Fantasy.

-Czy możemy przyjąć, że Cyberpunk 2077 jest światem przyszłości uniwersum Wiedźmina (opowieść Ciri o świecie przyszłości)? Jeśli tak, czy możemy liczyć różnorakie nawiązania do CP2077 w Gwincie?

- Czy możemy liczyć na większą stabilność serwerów po HC i mniej zerwanych połączeń w czasie partyjek Gwinta?

-Jako miłośnika frakcji Potworów, intrygującym mnie jest fakt, czy możliwym jest aby w grze pojawiły się stworzenia i demony niewystępujące w książkach czy grach spod znaku Wiedźmina, a jeno w słowiańskich bajaniach, tj.: Bełty, Baby żytnie, grochowe, jagodowe etc., Ćmok, Dobrochoczy, Gnieciuch, Homen, Kocmołuch, Paskudnik itp.

- Chcemy się skupić na grze karcianej :)
- Oj nie :)
- CP 2077 to odrębne uniwersum
- Tak
- Wszystko w swoim czasie
 
Homecoming wygląda świetnie. Widać dużo pracy w to włożonej. Brawo. Życzę dalszej owocnej pracy.
A teraz kilka pytań.
1. Skórki dla dowódców. Czy będą do kupienie np. za pył? Czy będzie można je zdobyć tylko w jakiś eventach (jak te z piwem lub wampirami) lub rozgrywkach rankingowych?
2. Kiedyś było wspomniane, że z Homecoming będzie można kraty mielić za koszt ich z tworzenia. Jak to będzie działać w przypadku srebrnych kart których w Homecoming nie będzie?
3. Czy przewidziana jest edycja kolekcjonerska Wojny Krwi? Albo wersji z fizycznym dodatkiem jak było w przypadku "Serca z kamienia" i "Krew i wino"?
 
@Burza46 To może inaczej zadam pytanie odnośnie wymagań sprzętowych, czy Gwint HC ruszy mi na zintegrowanej grafice z intel HD 620. ponieważ osobna karta grafiki mi padła w lapku. A w obecnej wersji gwint śmiga i to na wysokich ustawieniach
 
Last edited:
Homecoming wygląda świetnie. Widać dużo pracy w to włożonej. Brawo. Życzę dalszej owocnej pracy.
A teraz kilka pytań.
1. Skórki dla dowódców. Czy będą do kupienie np. za pył? Czy będzie można je zdobyć tylko w jakiś eventach (jak te z piwem lub wampirami) lub rozgrywkach rankingowych?
2. Kiedyś było wspomniane, że z Homecoming będzie można kraty mielić za koszt ich z tworzenia. Jak to będzie działać w przypadku srebrnych kart których w Homecoming nie będzie?
3. Czy przewidziana jest edycja kolekcjonerska Wojny Krwi? Albo wersji z fizycznym dodatkiem jak było w przypadku "Serca z kamienia" i "Krew i wino"?

1. Zobaczymy
2. Zmielimy całą kolekcję wszystkim za pełną wartość, srebrne karty zmielimy za wartość epickich złotych kart
3. Nie
 
@Burza46 To może inaczej zadam pytanie odnośnie wymagań sprzętowych, czy Gwint HC ruszy mi na zintegrowanej grafice z intel HD 620. ponieważ osobna karta grafiki mi padła w lapku. A w obecnej wersji gwint śmiga i to na wysokich ustawieniach

Raczej tak, ale poczekałbym na pełną specyfikację :)
 
Czy 23 października dostaniemy wersję jeszcze ze starymi kartami i przeniesionymi na HC zasobami, a pełny mill nastąpi 4 grudnia? Czy mill odbędzie się natychmiast po premierze HC, 23 października?
 
Witam. Zanim jednak zadam pytanie, chcę pogratulować i życzyć dalszego powodzenia z projektem Homecoming. Nie mogę się doczekać. :giggle:

1. Czy Cyprian Willey, potocznie też zwany Skurwielem Juniorem, zostanie wraz z nami po premierze Homecoming?

Pozdrawiam.
 
Są jakieś szanse na kolejny materiał z HC przed nadchodzącym openem 7? Bo rozsądnie jest założyć, że już na samym turnieju jakiś filmik/leak się pojawi, nieprawdaż? :)
 
Witam wszystkich, w gwinta grałem od bety zamkniętej i z 5 miesięcy po wyjściu. Chciałem się teraz zalogować i szczerze zaskoczył mnie fakt, że mojego konta nie ma. Myślałem że zapomniałem hasła, więc spróbowałem opcji "zapomniałem hasła", lecz wpisawszy e-mail wyskoczyło mi " nie istnieje takie konto". Tak więc moje pytanie: Czy po jakimś określonym czasie konto zostaje automatycznie usunięte?

Edytowane Zapomniałem dodać, że mówiąc o koncie mam na myśli konto do gry gwint nie forum.
 
Last edited:
Zakładam, że Gwent Masters będzie w całości rozegrane jeszcze na obecnej wersji gry? :) W związku z tym czy nie powinniśmy na dniach poznać daty i miejsca wielkiego finału?
 
Hej Burza
Napisałeś, że przed HC nie będzie premium weekendu. Ale czy będzie jakikolwiek event jak np. gwarantowana rzadka karta lub epicka w pierwszych czterech kartach lub cokolwiek? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy można już śmiało otwierać każdą beczkę jaka wpadnie przed HC
 
Szanowny Panie @Burza46 !

Na wstępie chciałbym Panu bardzo podziękować za wspaniałą robotę, którą Pan wykonuje w firmie CD Projekt Red. W szczególności Pańska relacja z Panem Pavkiem jest naprawdę ciekawa i zapewnia mi niekończący się ubaw.

Przechodząc jednak do rzeczy chciałbym się uprzejmie spytać czy istnieje szansa na kolejny weekend z przecenionym kosztem transmutacji kart w wersje premium? W ciągu mojej rocznej przygody w grze udało mi się zgromadzić wielkie zasoby Meteorytowego Pyłu, w dużej części dzięki akcji "Drop" w serwisie Twitch TV za co ogromnie dziękuję, więc chciałbym je wykorzystać w najefektywniejszy możliwy sposób. Byłbym wdzięczny za danie mi szansy wydania ich w najlepszy możliwy sposób przed końcem Beta Testów.

Jeszcze raz gratuluję Panu wspaniałego zarządzania społecznością gry "Gwint". Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Z poważaniem,
MiXB
 
Jestem ciekaw czy w HC Skellige posiada jakieś karty mogące ingerować w cmentarz przeciwnika, nie tylko przenosić karty jak Donar an Hindar, ale na przykład zmniejszyć ich siłę (przez wykradanie jej, chociażby), żeby zmniejszyć wartość za jaką wszedłby Ghul?
 
Top Bottom