Pytania do twórców GWINTA

+
Wszyscy pytają o mill, o wartość milla, o datę milla, a ja bym chciał wiedzieć, czy po 23 października zmieni się cokolwiek w sposobie otwierania beczek? Czy nadal będą to cztery karty zwykłe i jedna, potencjalnie lepsza, spośród trzech do wyboru, za cenę 100 złota? I czy te 100 złota będzie się zdobywało w podobny / nie spowolniony do aktualnych możliwości sposób?

Nie narzekam, ale ilość premium/epic/legend weekendów jest bardzo... hojna. Zupełnie, jakby ktoś chciał, żebym pozbył się wszystkich beczek przed HC ;)

Wszystko będzie wyglądało podobnie :)
 
A tak właściwie co z tą mini przygodą z Geraltem w roli głównej? Przy zapowiedzi Wojny Krwi krążyły plotki że ma ona zastąpić tutorial w Gwincie, później o tym ucichło, projekt został skasowany, będzie jakoś powiązany z Gwintem, czy zostanie dołączony do Wojny Krwi?

Póki co jest w szufladzie :)
 
Witam.

Mam parę pytań
1. Na pierwszym filmiku z potworami (WIP) zauważyłem, że gryf jest kartą specjalną, czy planujecie go pozostawić takim jaki jest (znaczy jako kartę specjalną, nie jednostkę) i co kierowało decyzją tej zmiany?
2. Z tego co czytałem wcześniej to za mało jest kart na zbudowanie archetypu pod dziki gon, stąd Nawigator Gonu bustuje karty z Zemstą. Czy jak dojdzie więcej kart z dzikiego gonu to zmienią się ich umiejętności lub zostaną zamienione z innymi potworami? Bo trochę dziwnie się będzie grało Dzikim Gonem "supportującym" archetypy innych potworów.
3. Czy Redania powróci w pierwszej ekspansji? (Uwielbiałem grać Radowidem pod armory :D ).
4. Co sądzi na temat zmiany wyglądu Eithne reszta teamu, oraz autor wcześniejszego artu, bo zapewne aktualny jej art zostanie zastąpiony zbliżony do modelu.
5. Czy jeśli do Gwinta zostaną wprowadzone skiny dla leaderów to będą polegały wyłącznie na zmianie koloru, ubioru, broni czy całego modelu? Mam tu namyśli zamienieniu modelu np. Foltesta na Vernona Roche, Eithne na Iorweta (z racji łuku u Eithne), Eredina na kogoś z dzikiego Gonu, Ukrytego na Regisa/Dettlaffa, Królową Krabopająków na Ruechina, lub nawet (w przyszłości ;> ) Radowida na Dijkstre, Emhyra na fałszywą/prawdziwą Ciri cesarzową (Za bardzo rozmarzyłem się w tym temacie :D ).

To wszystko, życzę miłego dnia i dopisania pogody na jeżdżenie rowerem :D
 
Last edited:
1. Pojawienie się osiągnięć na gogu dziś, to był wyciek planowany czy może test?
2. Jakieś ogólne wrażenia z eventu dzisiejszego z Wojną Krwii możesz dać? podobało się uczestnikom?
3. Skoro nie będzie w tym tygodniu nowego video to tą inną rzeczą bedzię trailer Wojny Krwi i preordery?
4. Streamy z HC zaczną się w następnym tygodniu? czy może przed nimi będzie jakieś video jeszcze?
 
1. Czy trwają już prace nad profilem gracza w grze?
a) Jeśli tak, to czy możesz wyjawić chociaż jedną 'cegiełkę' która się tam pojawi? Czy np. będzie podana w profilu informacja o liczbie meczy wygranych poszczególnymi liderami? Czy może wszystko zostaje po staremu, a profil otrzyma jedynie nową oprawę graficzną?

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłej środy :)
 
Witam.

Mam parę pytań
1. Na pierwszym filmiku z potworami (WIP) zauważyłem, że gryf jest kartą specjalną, czy planujecie go pozostawić takim jaki jest (znaczy jako kartę specjalną, nie jednostkę) i co kierowało decyzją tej zmiany?
2. Z tego co czytałem wcześniej to za mało jest kart na zbudowanie archetypu pod dziki gon, stąd Nawigator Gonu bustuje karty z Zemstą. Czy jak dojdzie więcej kart z dzikiego gonu to zmienią się ich umiejętności lub zostaną zamienione z innymi potworami? Bo trochę dziwnie się będzie grało Dzikim Gonem "supportującym" archetypy innych potworów.
3. Czy Redania powróci w pierwszej ekspansji? (Uwielbiałem grać Radowidem pod armory :D ).
4. Co sądzi na temat zmiany wyglądu Eithne reszta teamu, oraz autor wcześniejszego artu, bo zapewne aktualny jej art zostanie zastąpiony zbliżony do modelu.
5. Czy jeśli do Gwinta zostaną wprowadzone skiny dla leaderów to będą polegały wyłącznie na zmianie koloru, ubioru, broni czy całego modelu? Mam tu namyśli zamienieniu modelu np. Foltesta na Vernona Roche, Eithne na Iorweta (z racji łuku u Eithne), Eredina na kogoś z dzikiego Gonu, Ukrytego na Regisa/Dettlaffa, Królową Krabopająków na Ruechina, lub nawet (w przyszłości ;> ) Radowida na Dijkstre, Emhyra na fałszywą/prawdziwą Ciri cesarzową (Za bardzo rozmarzyłem się w tym temacie :D ).

To wszystko, życzę miłego dnia i dopisania pogody na jeżdżenie rowerem :D

1. Gryf jest obecnie jednostką :)
2. Umiejętność Nawigatora się zmieniła
3. Kto wie ;)
4. Jest mega, art karty ten sam :)
5. Za wcześnie na szczegóły, natomiast zmiany modelu na inną postać nie wchodzą w grę :)
 
1. Pojawienie się osiągnięć na gogu dziś, to był wyciek planowany czy może test?
2. Jakieś ogólne wrażenia z eventu dzisiejszego z Wojną Krwii możesz dać? podobało się uczestnikom?
3. Skoro nie będzie w tym tygodniu nowego video to tą inną rzeczą bedzię trailer Wojny Krwi i preordery?
4. Streamy z HC zaczną się w następnym tygodniu? czy może przed nimi będzie jakieś video jeszcze?

1. Test
2. Bardzo!!!
3. Kto wie :)
4. Nie zdążę nic nagrać przed streamami
 
Czy braliscie pod uwage jako rozwiazanie problemu coina, prosta mini gierke: kamien, papier, nozyce?

Przeciez to najlepsze rozwiazanie, o tym kto zaczyna decyduje prosty pojedynek, a dodatkowo teraz jak sa animowani dowodcy mozna by to bylo ladnie przedstawic...
 
Mam pytanie odnośnie Płotki. Co z nią teraz będzie? Będzie goldem, który się wysypuje z decku po zagraniu innego golda? A może zupełnie inna zdolność? Czy po prostu zniknie?
 
Wymieniłem wczoraj monitor, głównym bodźcem był gwint a konkretnie jego nowa nadchodząca wersja która wygląda naprawdę obiecująco. Dziś grając już na nowym sprzęcie chciałem nieco "przycisnąć" i wbić 18 rangę. Rozegrałem 6 gier, zaliczyłem 3 crashe na pulpit i już mi się odechciało grać... dziś =) Moje pytania to:
- czy wraz z HC planujecie ulepszenie serwerów/ wyeliminowanie częstych błędów gry?
- czy wymagania sprzętowe gwinta po HC znacznie się zwiększą? (oby nie)
- a tak z innej beczki... czy myśleliście może o wprowadzeniu nowej rzadkości kart, powiedzmy karty mityczne byłyby możliwe do zdobycia na drodze serii mozolnych, wymagających questów. Takich kart mogłoby być powiedzmy 3 na każdą frakcję ale do zdobycia tylko 1 z każdej frakcji na konto. Byłaby tu spora motywacja do zaczynania od nowa na innych kontach aby zdobyć inną kartę mityczną danej frakcji. Oczywiście takie karty musiałyby być trochę OP, ale nie musiałyby to być karty zwykłego użycia, mogłyby to być karty zadaniowe jak questy w HS albo jeszcze coś innego ;p
 
Pytanie dotyczące Wojny Krwi.
Czy będą poziomy trudności.

Tak poza tym 99.99PLN to troszkę za dużo, bardziej spodziewałem się coś około 50PLN ale i tak kupię. :love:
 
@Burza46 1. Czy w Wojnie Krwi będziemy mogli spotkać jakieś smoki (nie Drakonidy!)
2. Czy spotkamy Seltkirka?
3. Ta Mantikora z TB to oczywiste nawiązanie do Eksodii - czy będziemy mogli się jej spodziewać w rozgrywce wieloosobowej?
Preorder zrobiony, nie mogę się doczekać tej wspaniałej przygody!
 
Last edited:
Top Bottom