Pytania do twórców GWINTA

+
1. Jak będzie wyglądać sytuacja z animowanymi kartami w samej Wojnie Krwi? czy będzie można mieć swoją armie całą animowaną?

2. Na gogu jest informacja, że za zakup Wojny Krwi będzie dodane 5 "beczek premium" do multi, i pytanie czym te beczki są? wszystkie karty z takiej są premium czy tylko ostatnia do wyboru?

3. Tak z ciekawości, ile będzie bossów takich jak Mantikora, rozłożonych na kilka kart?

4. Czy plansza Nilfgardu, którą widzieliśmy to ta sama, która będzie w multi?

5. Czy ikona 'pucharu' na karcie sztandaru, to ikona artefaktu? i w multi aretefakty taką też będą mieć?

6. Meve ma swoje różne wersje z rożnymi umiejętnościami (podobnie mieli dowódcy w oryginalnym gwincie w wiedźminie 3). Czy w multi też jest plan aby dowódcy mieli różne umiejki?
 
Witam, czy te 20 nowych kart które dostaniemy z Wojny Krwi, będzie można zrobić ze skrawków czy będą nie do wytworzenia i będą tylko dla graczy którzy mają zakupioną Wojnę Krwi ?
 
Witam, czy te 20 nowych kart które dostaniemy z Wojny Krwi, będzie można zrobić ze skrawków czy będą nie do wytworzenia i będą tylko dla graczy którzy mają zakupioną Wojnę Krwi ?

bedzie mozna ale tylko w normalnej wersji. Wersje premium kart bedzie mozna znalezc tylko w dodatku :)
Post automatically merged:

Ja mam pytanie odnoscie komputerów firmy Apple.
Czy na macbook badz iMac bedzie mozna odpalac kiedys gwinta?
Oficjalnie oczywiscie :)
 
To ja mam pytanie jak będzie wyglądało palenie i tworzenie kart po HC? Tzn. czy jeśli bezpośrednio po wprowadzeniu HC spalę karty za pełną cenę w scrapach i stworzę inne karty, których jeszcze nie mam, czy będę mógł je jeszcze przez jakiś czas spalić za pełną cenę, czy będzie to dotyczyło tylko kart uzyskanych przed HC? Chodzi o to że mam zamiar najpierw za uzyskane skrawki stworzyć całą kolekcję kart nieanimowanych, a następnie za resztę skrawków które mi zostaną kupić interesujące mnie karty animowane i jednocześnie pozbyć się ich podstawowej wersji ale nie jestem pewien czy będzie to możliwe.
 
Mam kilka pytań o moją kolekcję.
1 Co się stanie z kartami które zbierałem dotychczas?
2 Czy jeśli zostaną mi odebrane dostanę rekompensatę?
3 Jaka to będzie rekompensata bo rozumiem że dostanę skrawki i pył z tych kart?
4 Po jakim kursie bo wiele z tych kart kupowałem po 400 800 skrawków i premiowałem po 400 pyłu ?
5 Wiem że usuwacie srebrne karty co z nimi po jakim kursie dostanę za nie zwrot czy też wyrzucicie je a graczom nic nie dacie?
6 Co z moim złotem pyłem i skrawkami które mam obecnie?
7 Co z moimi zdublowanymi kartami (mam wiele powtórek których jeszcze nie zmieliłem)?
8 Co z beczkami które posiadam ?
9 Co z moimi nagrodami po sezonach ?
 
A ja mam pytanie trochę ciekawsze, z innej beczki.
Od wczoraj widziałem kilka - kilkanaście filmików z pierwszych ok 20 minut gry Wojna krwi. Tak, chłonę wszystko, nawet reakcje youtuberów, co jest trochę smutne, tak bardzo nie mogę się doczekać. W każdym razie zauważyłem jedno:

Gracze podchodząc do zawalonego drzewa, czyli pierwszej przeszkody na mapie zaraz za wioską z młynem, przy opcji wyboru kto ma usunąć to drzewo, absolutnie wszyscy wybierają drwali zamiast wojska. Też bym tak zrobił, bo przywołując Wiedźmina 3 od razu kojarzy się jakiś źle podjęty wybór, który później okazuje się fatalny.
Skoro to tylko pierwsza decyzja i jest na samym początku gry, czy możesz zdradzić, czy dzieje się - oprócz straty 1 prowizji zamiast 25zł na drwali - coś bardziej konkretnego, typu odejście jakiejś karty z talii? Wydaje mi się, że spoiler to żaden, a dobrze by było znać mechanikę gry już od początku bez kolokwialnego "loadowania" do samego startu. Chodzi mi o to, jak bardzo drastycznie taka mała decyzja wpływa na stan Twoich walut/ilości kart.

A może konkretniej: Czy w takich decyzjach ważny jest kontekst czytanego tekstu, czy jeżeli jest podany ubytek w złocie/prowizji, to jest to jedyny ubytek jaki zobaczę?
 
Czy na premierę Homecoming, nadmiarowe karty też będą niszczone za pełną wartość, czy będziemy otrzymywać skrawki niejako za fakt posiadania karty w kolekcji, niezależnie od ilośći.
 
Cześć,

Planujecie przed premierą wypuszczenie kolejnych trailerów z Wojny Krwi? Może coś na wzór "The Witcher 3: Wild Hunt - Official Gameplay Trailer" do Wiedźmina 3 z kwietnia 2015r. gdzie w jednym zwiastunie omówiliście wiele elementów gry. Od fabuły, świata przedstawionego aż po mechaniki rozgrywki. Może szykujecie nowy cinematic trailer?

Jest szansa na jakąś sugestię czego można się spodziewać?

Pozdrawiam
 
Czy w nowym Gwincie w kolekcji będzie można sortować karty wg ich rzadkości a nie tylko koloru?
Bo mi teraz brakuje rozdzielenia brązowych na zwykłe i rzadkie.
 
Planujecie przed premierą wypuszczenie kolejnych trailerów z Wojny Krwi? Może coś na wzór "The Witcher 3: Wild Hunt - Official Gameplay Trailer" do Wiedźmina 3 z kwietnia 2015r. gdzie w jednym zwiastunie omówiliście wiele elementów gry. Od fabuły, świata przedstawionego aż po mechaniki rozgrywki. Może szykujecie nowy cinematic trailer?

Na YT jest kilka długich gameplayów, które prezentują większość mechanik w grze :)
 
@Burza46 Zdradzisz coś o frakcji Skellige? Skoro archetyp na Odrzucanie się nie ostanie, to będą chociaż pojedyncze karty powiązane z tą mechaniką? Odrzucanie Skellige to już kultowy archetyp Wyspiarzy od CBT, trochę żal byłoby go całkowicie usuwać :(

PS. Możesz opisać w jakiś sposób umiejętność Króla Brana? :D
 
Hej,
czy przed 23.10 pojawi się jeszcze jakiś event na lepszy drop z beczek? Raz była informacja, że nie... a potem, że jednak coś będzie i warto poczekać :)
 
Witam Panie Pawle,

Czy wiadomo koło której godziny można spodziewać się premiery HC i Wojny Krwi? Chciałbym wziąć urlop, a tu godziny mają znaczenie i wpływają na to czy 23 czy 24 : ]

Czy jest planowana jakaś inna, dodawana regularnie zawartość (darmowa albo płatna w tym za złoto) dla jednego gracza w Gwincie poza Wiedźmińskimi opowieściami? Czy też sam Gwint w 100% skupi się na multi.
Dobrego dnia!
 
Witam Pawle otóż mam takie pytanie. Skoro organizujecie 20 października spotkanie z fanami i graczami w swojej siedzibie w celu dania im możliwości zagrania przedpremierowo w wojnę krwi oraz Homecoming to czy może to oznaczać ,że nie będzie open ptr?
Życzę miłego dnia!
 
Witam Panie Pawle!
Mam pytanie dotyczące areny. Czy w związku z HC planujecie bądź zaimplementowaliście już jakieś zmiany w zasadach dotyczących areny tj. sposób budowania talii, ograniczenie draftu kart do dwóch frakcji czy cokolwiek innego? Reszta informacji dotyczących Homecomingu wydaje się dla mnie całkiem sensowna i ciekawa, także dla mnie DOBRA ROBOTA! Natomiast co do areny nie było zbyt wielu informacji(przynajmniej nie pamiętam), nie licząc chyba jakiejś pojedynczej wypowiedzi, że przyjrzycie się arenie na późniejszym etapie prac. Pozdrawiam!
 
Witam, pewnie już padło to pytanie, ale czy po HC można się spodziewać regularnych updetów a przy większych aktualizacjach filmików z omówieniem na żywo jak kiedyś?
 
Czy jest planowane video, czy jakieś inne materiały, w których będą omawiane poszczególne karty? Tak jak to miało miejsce do tej pory jak były wprowadzane nowe karty. Czy omówione zostaną tylko mechaniki?
 
Top Bottom