Pytania do twórców GWINTA

+
Czy fakt, że stream z Homecoming jest tak wcześnie w porównaniu do wszystkich poprzednich streamów... może sugerować jakąś niespodziankę po zakończeniu streama? Jakiś powód takiej a nie innej pory transmisji?
 
Witam. Jakie będą różnice między trudnym poziomem a zwykłym w Wojnie Krwi? Będą się ograniczać do bitew karcianych czy wpłyną na całokształt rozgrywki? Pozdrawiam.
 
Czy po HC będzie nadal limit ilości talii? A jeśli tak to będą jakieś sposoby żeby zwiększyć liczbę slotów?
 
Czy planujecie zmienić w przyszłości arenę i wprowadzić pełnowartościowy seal format podobny do tego z Magica? Po ograniu PTR zauważyłem, że Homecoming pozwala na wprowadzenie tego trybu. System prowizji i bardziej elastyczne umiejętności na kartach oraz naprawiony coinflip zdecydowanie na to pozwalają. Nie ma już zbitych archetypów tylko bardziej elastyczne pół-archetypy, co jest bardzo na plus.
 
Czy planujecie zmienić w przyszłości arenę i wprowadzić pełnowartościowy seal format podobny do tego z Magica? Po ograniu PTR zauważyłem, że Homecoming pozwala na wprowadzenie tego trybu. System prowizji i bardziej elastyczne umiejętności na kartach oraz naprawiony coinflip zdecydowanie na to pozwalają. Nie ma już zbitych archetypów tylko bardziej elastyczne pół-archetypy, co jest bardzo na plus.

Zobaczymy jak wszystko będzie wyglądało po HC :)
 
gut job! :) limit do 10 kart + 2x3 dobory kart + ruchomy mulligan + coinflip za 5+ punktów wydaje się być na drugi rzut oka (na pierwszy się nie wydawał) bardzo dobrym pomysłem. świetna mechanika.

ale czy planujecie poprawić irytujące szczegóły?

1. w czasie tury przeciwnika nie widzę swojej ręki. czemu to ma służyć poza wyjątkiem denerwowania gracza? :) tak zostanie na wieki wieków czy spodziewać się korekty?

2. w opcjach brak możliwości wyciszenia samych dowódców. po kilkunastu grach stają się męczący. będzie suwaczek dedykowany do dźwięku dowódców.

o szybkość animacji nie pytam bo pewnie na to macie masę zgłoszeń z PTRa ;)
 
Czy minimalne wymagania systemowe dla Gwinta na PTR będą nową normą dla gry? Czy ewentualnie będziecie celować w wymagania jakie ma wersja Gwinta z otwartej bety?

Co stanie się z dodatkowymi kopiami kart w kolekcji (czwarta kopia brązowej karty)? Czy zostaną przemielone w 100% cenie, a może będą mielone w normalny sposób dając jedynie część skrawków?
 
Last edited:
Za mało kart supportuje ten archetyp, możliwe, że powróci w przyszłości :)

To mój ulubiony archetyp, żal go będzie porzucić :( Dosyć ma kart obecnie, by być grywalnym, a i zapowiadany dodatek wampirzy miał go wzmocnić zapewne, ale gdzieś przepadł. Zatem i pytanie, gdzie się podziały zapowiadane nieumarłe hordy? Alpy, Bruxy i inne Garkainy? Zmiana planszy, rzędów i większości kart nie musi oznaczać i rezygnacji z większości archetypów :)
 
Na PTR zauważyłem inny system nagradzania niż jest obecnie - czy ulegnie on zmianie czy zostanie taki jaki jest obecnie? Chodzi mi dokładnie o nagrody dzienne: co 2 wygrane rundy 15 złota/15 skrawków/15 pyłu/losowa karta, 6 wygranych 100 złota, 18 wygranych 75 złota itd.
 
Siema Pavko! Czy będzie można gdzieś kupić tę świetną bluzę którą miałeś na sobie na streamie o HC? Pozdrawiam ;)
 
Witam! Co się stanie z beczkami z bety (mam ich teraz sporo nie otwartych) po wejściu HC ? Będzie można ich użyć w HC ? Pozdrawiam.
 
gut job! :) limit do 10 kart + 2x3 dobory kart + ruchomy mulligan + coinflip za 5+ punktów wydaje się być na drugi rzut oka (na pierwszy się nie wydawał) bardzo dobrym pomysłem. świetna mechanika.

ale czy planujecie poprawić irytujące szczegóły?

1. w czasie tury przeciwnika nie widzę swojej ręki. czemu to ma służyć poza wyjątkiem denerwowania gracza? :) tak zostanie na wieki wieków czy spodziewać się korekty?

2. w opcjach brak możliwości wyciszenia samych dowódców. po kilkunastu grach stają się męczący. będzie suwaczek dedykowany do dźwięku dowódców.

o szybkość animacji nie pytam bo pewnie na to macie masę zgłoszeń z PTRa ;)

1. Można poruszać kamerą
2. Nie planujemy ale też dźwięki będą mniej irytujące :)
 
Czy minimalne wymagania systemowe dla Gwinta na PTR będą nową normą dla gry? Czy ewentualnie będziecie celować w wymagania jakie ma wersja Gwinta z otwartej bety?

Co stanie się z dodatkowymi kopiami kart w kolekcji (czwarta kopia brązowej karty)? Czy zostaną przemielone w 100% cenie, a może będą mielone w normalny sposób dając jedynie część skrawków?

- Jeszcze pracujemy nad optymalizacją i finalnymi wymaganiami.
- Karty zostaną zniszczone za pełną wartość
 
To mój ulubiony archetyp, żal go będzie porzucić :( Dosyć ma kart obecnie, by być grywalnym, a i zapowiadany dodatek wampirzy miał go wzmocnić zapewne, ale gdzieś przepadł. Zatem i pytanie, gdzie się podziały zapowiadane nieumarłe hordy? Alpy, Bruxy i inne Garkainy? Zmiana planszy, rzędów i większości kart nie musi oznaczać i rezygnacji z większości archetypów :)

Wszystko po kolei, teraz skupiamy się na HC potem będziemy myśleć o kolejnych dodatkach :)
 
Top Bottom