Pytania do twórców GWINTA

+
Witam Panie Pawle,

mam pytanie czy w Gwincie po HC będzie możliwość rozgrywki z przyjacielem między platformami (jedna osoba na GOG-u, druga na Xboxie/PS4) i czy planujecie wprowadzić jakie nagrody za potyczkę z przyjacielem lub opcję zakładów (ja stawiam 10 złota, znajomy 10 i zwycięzca zgarnia wszystko) przy takiej potyczce.

Pozdrawiam

Nie planujemy
 
Cześć!

Grałem w open PTR, świetna sprawa. Mam tylko nadzieję, że data premiery jest mniej ważna od jakości i w razie czego, po prostu przesuniecie premierę. Nie przejmujcie się hejtem, wiekszość i tak po prostu ma bol plecow o brak ich ulubionej synergii, czy po prostu nie umieją w nowego Gwina :p

Mam trzy pytania:

Czy za duplikaty kart też dostaniemy full scrap value?
W jaki sposób można dołączyć do grona osób testujących zamknięte PTRy?
Gdzie mogę zgłośić feedback w języku polskim po Open PTR?

- Tak
- Nie ma obecnie zamkniętego PTR
- Możesz podesłać do mnie
 
Jak będzie wyglądał koszt poszczególnych kart w skrawkach, skoro teraz wartość karty określają prowizje? Chciałbym zacząć liczyć, na skompletowanie jakich talii będzie mnie stać ;D

Skrawki w zależności od rzadkości karty, tak jak było do tej pory.
 
Czy po HC planujecie nadal robić promocje na lepsze dropy w beczkach? Animowane karty bądź gwarantowane. Z oczywistych względów dla graczy jest to super ale z drugiej strony wymusza to na nas kolekcjonowanie beczek zamiast otwierać je regularnie jak to raczej powinno być.

Planujemy :)
 
Witam, 2 pytanka, z których jedno już zadawałem ale pozostało bez odpowiedzi... :)
Czy przed premierą Wojny Krwi będzie dostępny preload ?
Czym się będą różnić poziomy trudności: zwykły i trudny ?

- Nie
- Inna siła kart i inne zagrania AI
 
Jak będzie wyglądało przenoszenie nagród z Wojny Krwi do Gwinta? Ramki, awatary i karty będą się przenosić automatycznie, czy dopiero po ukończeniu gry? Przy okazji od razu zapytam, w jaki sposób konta w obu grach będą połączone?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 
Na streamie było, że jak ktoś ma teraz 100 lvl, to w nowym systemie będzie miał pierwszy level prestiżu i 40 lvl. Ale co z expem zbieranym po uzyskaniu 100 lvl ? czy przez to lvl w HC będzie większy niż prestiż 1, i lvl 40? pisałeś kiedyś, że ten exp ponad 100 lvl nie przepadnie w HC.
 
Nowych liderów odblokowujemy kompletując ich drzewka reward pointsami, czy możemy ich od razu scraftować w kolekcji kart?
 
Witam

Mam pytanie jako bardzo niedzielny gracz:),które padło już pewnie kilka razy- jak rozumiem nasz obecna kolekcja kart będzie przeniesiona w postaci ilości skrawków do nowej wersji , a ilość tych skrawków będzie w wysokości pozwalającej na zakup karty za kartę? Jesli tak to jak rozumiem nie będzie zwrotu zakupionych w poprzedniczch fazach beczek ?
 
Top Bottom