Pytania do twórców GWINTA

+
@Burza46
Hej Pawle! Ponownie wrzucam "low effort" fotoszopkę ;)

Czy pracując nad możliwościami customizacji planszy (nowymi skórkami), przewidujecie nakładkę w stylu "vintage"?
Czyli drewniany stół & karty miast modeli 3d dowódców - coś na zasadzie:
vintydz tło.PNG


Z góry dzięki za odpowiedź.

Pzdr :)
 
Witam.
Czy jest w planach wprowadzenie mechaniki która pozwala zagrywać karty za pomocą przesuwania (czyli przytrzymaniu karty i zagrania ją na miejsce, jak w Hearthstone)? A jeśli tak to kiedy można by się było tego spodziewać?
 
Last edited:
wyczytałem gdzieś że fMMR dla 40 gier zależy od rangi i podobno wygląda to tak:
25-15 - 1000 pkt
15-1 - 1250 pkt
0 - 2400 pkt

czemu zatem na rozpoczęcie obecnego sezonu (z rangą 15) moje fMMR było inne dla każdej frakcji i odpowiadało max fMMR osięgnietemu w poprzednim sezonie?
np. dla Potworów mam 1117 pkt
dla ST 1090 pkt
itd.

różnicę między PRO RANK a zwykłym rankedem rozumiem ale czemu ma służyć różnica w fMMR między przedziałami 25-15 i 15-1? przecież osoby zaczynające z przedziału 25-15 są w znacząco gorszej sytuacji jeśli chodzi o możliwość uzyskania wysokiego miejsca w rankingu?

pytam się o to już 3 raz i dalej żadnej odpowiedzi...
Post automatically merged:

czy jest możliwość podglądu swojego konta gracza (PS4) na stronie playgwent.com?

czy jest możliwość podglądu kont innych graczy na stronie playgwent.com?
 
Last edited:
drobiazg ale eksportując filmy z PS4 na youtube automatycznie ustawiony jest taki tag:
Gwent - The Witcher Card Game [BETA]
Post automatically merged:

i przy okazji pytanie:

czy powrócą opisy przy bibelotach (czyli za co dana ramka, tytuł itd został zdobyty)?
 
Czy z planowanymi zmianami budowania kart za skrawki wprowadzicie, inne zastosowanie skrawków np. wpisowa na arenie bądź zakup zwykłych beczek w sklepie ?

Co się stanie z posiadanymi odznaczeniami w księdze nagród za drzewka frakcyjne, po wprowadzeniu nowych dowódców ?
 
Kiedy zostaną naprawione trofea na ps4 ??? Niektórzy gracze (w tym i ja) nie mogą zdobyć platynki. Rozbij 100 beczek - mam ponad 110 i trofeum nie wpada :(
Zabij jednostkę z zeal zanim się aktywuje - to to już dopiero jest zbugowane - wpada ludziom jak chce i kiedy chce :(
 
witam, zamieszczam tu link do obecnego Rankingu-Laddera gdzie gracz na 2 miejscu ma 47 porażek więcej od wygranych (41/88) i jest na 2 miejscu...pytam jak to możliwe mieć 6504 MMR i być 2 z przewagą przegranych meczy...jestem 100 w Rankingu z bilansem 106 wygranych i 105 porażek, mam 5335 MMR i 7 rangę.. obecny sposób naliczania MMR w Rankingu nie ma żadnego zrozumienia i sensu.. :D zamierzacie coś z tym zrobić..? pozdrawiam
 

Attachments

  • Chory Ranking!!!!.jpg
    Chory Ranking!!!!.jpg
    250.9 KB · Views: 136
Last edited:
Dokładnie commbatt - stary system - miałeś drabinkę do podglądu, wszystko było ładnie przedstawione, taka ranga = taka nagroda, tyle punktów = taka ranga. Teraz to ja nie wiem co i jak z tym rankedem :(
Ok, pytanie - czy są planowane jakieś zmiany w tym systemie ???
 
Ja mam kilka pytan:
1) Czy koszt kart z dodatku (te 100 nowych kart i frakcja) bedzie identyczny z kartami z zestawu podstawowego? Jesli nie to ile bedzie kosztowal?
2) Czy koszt transmutacji pozostanie taki sam (dla podstawowych i nowych kart)?
3) Czy juz wiadomo ile beda kosztowac beczki z dodatkow (zakladajac ze takie beda)
4) Czy w standardowych beczkach beda karty zestawu podstawowego czy wszystkie lacznie z nowymi?
 
Last edited:
Dalej czekamy na naprawienie trofeów na konsolach :)

Ok, może by tak jakieś info o końcu sezonu ? O nowym styczniowym patchu ? Kiedy dokładnie i co w nim będzie ???
 
Ta długotrwała cisza tuż po szumnych deklaracjach o kontakcie z graczami, które pojawiły się na streamie jest więcej niż wymowna.

Pytanie: czy do gry trafi soundtrack z bety jako opcjonalna ścieżka dźwiękowa (tak jak w becie, w której mogliśmy posłuchać muzyki z Wiedźmina 3)?
 
Dzień dobry,
Czy ktoś wie jak to będzie z turniejami w tym roku? Na stronie wygląda to tak, jakby tylko World Masters miał się odbyć. Czy to oznacza że z Opena i Challengera zrezygnowano?
Pozdrawiam
 
czy przewidujecie jakiś patch do Wojen Krwi który umożliwił by (po zakończeniu wątku fabularnego gry) zdobywanie pozostawionych za plecami złotych skrzynek bez konieczności rozpoczynania gry na nowo?
 
Pytanie jak najbardziej serio i bez złośliwości:

Czy planujecie w ogóle odpowiadać Nam jeszcze na zadawane w tym wątku pytania?

Chodzi mi jedynie o polskojęzyczną wersję - bo na anglojęzycznej odpowiedzi padają raczej regularne.
Przykład: ostatnia Wasza odpowiedź w tym wątku (PL) to 14 grudnia, podczas gdy w "ask a dev" Paweł odpowiadał w piątek 04.01.2019.
 
Pytanie jak najbardziej serio i bez złośliwości:

Czy planujecie w ogóle odpowiadać Nam jeszcze na zadawane w tym wątku pytania?

Chodzi mi jedynie o polskojęzyczną wersję - bo na anglojęzycznej odpowiedzi padają raczej regularne.
Przykład: ostatnia Wasza odpowiedź w tym wątku (PL) to 14 grudnia, podczas gdy w "ask a dev" Paweł odpowiadał w piątek 04.01.2019.

Tak, ale nie rozdwoję się ;)
 
Dzień dobry,
Czy ktoś wie jak to będzie z turniejami w tym roku? Na stronie wygląda to tak, jakby tylko World Masters miał się odbyć. Czy to oznacza że z Opena i Challengera zrezygnowano?
Pozdrawiam

Chcemy zrobić Opena i Challengera tak jak to było planowane.
 
Top Bottom