Pytania do twórców GWINTA

+
Ja tak samo mam ze wszystkimi kartami z Zestawu Startowego np Eskel, Vesemir, Lambert, Obrońcy Mahakhamu, Niedźwiedź itd. jakby po zmianie kosztów transmutacji kart jedynie na pył, nie dało się ich transmutować. Część mam premium ale to dlatego, że zrobiłem to wcześniej. Pytanie zatem, czy to jest błąd i będzie to poprawione?

Są to karty startowe i ich wersje premium będą dostępne do odblokowania w inny sposób, pracujemy nad tym teraz.
 
W ramach nowego trybu areny "Bitwa Gigantów" nie zalicza się kontrakt pt." Milczenie jest złotem" gdzie należy skompletować talię składającą się jedynie z samych złotych kart. Czy to jest celowy zabieg, bo byłoby za łatwo, czy można w tej sprawie zgłosić Wam błąd poprzez formularz?
 
Podczas pojedynku frakcji w lewym górnym rogu menu "Zadania" wyświetlana jest liczba zdobytych przeze mnie punktów dla wybranej frakcji. Jednak gdy wchodzę w "Wyniki" to pokazywana jest tylko kolejność poszczególnych frakcji, bez ich wyników punktowych. Dlaczego? Gdzie mogę sprawdzić aktualne ilości punktów jakie mają poszczególne frakcje?

Nie ma możliwości sprawdzenia globalnej ilości punktów.
 
W ramach nowego trybu areny "Bitwa Gigantów" nie zalicza się kontrakt pt." Milczenie jest złotem" gdzie należy skompletować talię składającą się jedynie z samych złotych kart. Czy to jest celowy zabieg, bo byłoby za łatwo, czy można w tej sprawie zgłosić Wam błąd poprzez formularz?

Prośba o zgłoszenie :)
 
Mam pytanie - odkąd Gwint zadebiutował w pełnej wersji, występowały problemy z grą za pomocą gamepada na komputerze. Myślałem, że przez te 4 miesiące wyjdzie jakiś fix do tego, ale niestety - gra nadal myli klawisze. Niezależnie od tego, jakiej firmy pada podłączam i czy konfiguruję pady do obsługi starszych gier - gra totalnie myli przyciski i strony - (osie są odwrócone, LB to B, LT to X itd.) W grze niestety nie ma opcji zmiany schematu przycisków.


Krótko - czy coś z tym zostanie zrobione? Wystarczyłoby chyba dodanie opcji konfiguracji sterowania.

Pozdrawiam
 
Czy przywrócicie możliwość sprawdzenia ile Mulliganów wykorzystał przeciwnik w danej rundzie? Dotąd można było to obserwować bo podglądając kartę dowódcy przeciwnika widoczna była ilość Mulliganów jaka mu pozostała do końca meczu. Przyznam, że ja zawsze z tej opcji korzystałem bo gdy przeciwnik nie wykorzystywał Mulliganów w danej rundzie mogłem założyć, że ma idealną rękę. Gdy natomiast wykorzystywał wszystko mogłem założyć, że jest duża szansa, że do idealnej ręki mu brakuje co najmniej 1 karty. W momencie gdy wielu graczy gra skopiowanymi taliami z Internatu to była bardzo pomocna informacja.
 
Ja mam bardzo podobne jak kolega wyżej pytanie, ale jednak inne, bo mi osobiście nie chodzi o zobaczenie "ilości mulliganów":

Czy przywrócicie możliwość sprawdzenia ile razy już wykorzystał każdy z graczy specjalną zdolność swojego dowódcy?
Chodzi mi o możliwość sprawdzenia tego na poczatku każdej rundy, podczas fazy mulliganu (bo kiedy indziej to jest możliwe).

Uzasadnienie podobne jak u kolegi wyżej - do grudnia było to możliwe i mogłem to sprawdzać w tej fazie, a potem "coś popsuliście".
 
Last edited:
Czy i kiedy zostanie naprawiona karta Schirru paląca bezkarnie połowę jednostek przeciwnika bez możliwości reakcji?
 
Mam pytanie - odkąd Gwint zadebiutował w pełnej wersji, występowały problemy z grą za pomocą gamepada na komputerze. Myślałem, że przez te 4 miesiące wyjdzie jakiś fix do tego, ale niestety - gra nadal myli klawisze. Niezależnie od tego, jakiej firmy pada podłączam i czy konfiguruję pady do obsługi starszych gier - gra totalnie myli przyciski i strony - (osie są odwrócone, LB to B, LT to X itd.) W grze niestety nie ma opcji zmiany schematu przycisków.


Krótko - czy coś z tym zostanie zrobione? Wystarczyłoby chyba dodanie opcji konfiguracji sterowania.

Pozdrawiam

Mam nadzieje, że uda się to naprawić w następnej aktualizacji :)
 
Czy jest przewidziana zmiana w karcie trahaerna van coś tam coś tam? Ta karta to insta win w przypadku grania na combo deck. Można by zmienić jej umiejętność na np. przenieś kartę na spód talii. Wtedy dalej jej działanie było by prawie takie same, a combo decki mogły by sobie poradzić np za pomocą vilema albo rozkazu wymarszu.
 
Chciałem się zapytać, czy będzie potrzebna duża ilość punktów, aby odblokować ramki z drzewek sezonowych ? Jeżeli były podobne pytania, to z góry sorka za powielanie, ja akurat nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie wcześniej. Pozdrawiam :)
 
Dlaczego wygrane rundy w meczach na Arenie nie zaliczają się do dziennych 6/12/24/24 wygranych rund?
 
Czy jest przewidziana zmiana w karcie trahaerna van coś tam coś tam? Ta karta to insta win w przypadku grania na combo deck. Można by zmienić jej umiejętność na np. przenieś kartę na spód talii. Wtedy dalej jej działanie było by prawie takie same, a combo decki mogły by sobie poradzić np za pomocą vilema albo rozkazu wymarszu.

Lekko zwiększymy mu prowizję i tyle w temacie :)
 
Widzę, że Paweł akurat odpowiada na pytanka, może i mi się uda:

Czego możemy się spodziewać w najbliższej aktualizacji, oprócz modyfikacji w balansie? Będzie info-stream?

Pozdrawiam
 
Widzę, że Paweł akurat odpowiada na pytanka, może i mi się uda:

Czego możemy się spodziewać w najbliższej aktualizacji, oprócz modyfikacji w balansie? Będzie info-stream?

Pozdrawiam

Więcej informacji na streamie, który pojawi się niebawem :)
 
Czy CDPR będzie w stanie oszacować jak bardzo błąd gry przy wyborze frakcji (frakcja Potworów była często w wyniku owego błędu wybierana "domyślnie", wbrew woli gracza - przykład tego nawet chyba widać w poście bezpośrednio nad moim) wpłynął na ostateczny rezultat pojedynku? (link do szerszego opisu błędu)

Czy kiedykolwiek poznamy dokładne wyniki punktowe, a nie tylko samą klasyfikację frakcji na podium?
 
Last edited:
Top Bottom