Pytania do twórców GWINTA

+
Oraz takiego filtra gdzie byłyby jedynie widoczne karty, na które nas w obecnej chwili stać? (czyli za posiadane odłamki skrawków). Lub dodać taki suwak gdzie ustawiałoby się koszt zakupu karty w przedziale tam 80-3200?

Przekazane :)
 
Witam,
1) Czy jest w planach zrobienie animacji tych kart, które są tworzone przez inne karty takie jak Krasula z Beauclair, Druh Haralda, Młode Feniksa oraz przez nowych dowódców, którzy na filmie prezentującym tych animacji nie mają?
2) Czy karty, które wyjdą w marcu będą do zdobycia w podstawowych beczkach, które mamy teraz czy nowych? I czy koszt ich będzie taki sam jaki mamy teraz?

1) Na tą chwile nie
2) Koszt taki sam a co do beczek zobaczymy jeszcze
 
Skoro już jest temat kart to mam takie pytanie. Są takie karty których 3 kopie składają się w jeden art. Straż królowej, wiedźmy, wiedźmini, komandosi niebieskich pasów, rębacze z crinfrid itd. Mimo wszystko fajnie było ujrzeć ten art w całej okazałości. Czy będzie na to jeszcze szansa aby ujrzeć taki art na polu bitwy?

Nie planujemy powrotu tryptyków i ich artów.
 
1. Planujecie rozwiązać problem z brakiem obsługi rozdzielczości w formacie 16:10? W "starym" Gwincie też na początku te monitory nie były wspierane ale później dodaliście obsługę 16:10.
2. Kiedy i czy będziemy mogli bliżej poznać takie postacie jak Milaen, Falibor, Derran, które mieliśmy spotkać w mini kampanii do Gwinta, a która do dzisiaj nie ujrzała światła dziennego? :)

1) możliwe, że dodamy w przyszłości
2) nie planujemy dodania mini kampanii
 
Witam serdecznie @Burza46 !

Podpinając się jeszcze pod tematykę pojedynku frakcji.

Pisałem o tym już w jednym z tematów na forum, ale myślę, że warto jeszcze z tym pomysłem wystąpić tutaj, oficjalnie. Czy zastanawialiście się nad tym, żeby przemodelować dodatkowe punkty doświadczenia dla wygranej frakcji? Wydaje mi się, że +50% doświadczenia po pojedynku frakcji nie ma o tyle sensu, że wygrani mogą mieć już dość grania zwycięską frakcją (w końcu użerali się z nią cały tydzień). Bardzie motywujące i dodające pikanterii do całego wydarzenia byłoby danie tych 50% doświadczenia zwycięskiej frakcji, ale wstecz - to jest za wszystkie mecze, które graliśmy daną frakcją w trakcie pojedynku frakcji, pod warunkiem że frakcja ta wygrała pojedynek frakcji.

Inaczej rzecz ujmując w pojedynku frakcji wybieram potwory gram nimi np. 50 gier i dostaje za to normalne doświadczenie (100%). Okazuje się, że potwory wygrały i za te wszystkie 50 gier, które przegrałem - dokładając się do zwycięstwa w pojedynku frakcji - dostaje bonus +50% doświadczenia (łącznie za te 50 gier mam zatem 150% doświadczenia). Osoby, które nie wspierały zwycięskiej frakcji (jak w przykładzie: potworów) odchodzą z niczym.

Przy obecnym formacie dochodzi do kuriozalnej sytuacji, kiedy bonus dla zwycięskiej frakcji cieszy bardziej mnie, który nie grał i przez to nie nagrał się w czasie pojedynku frakcji potworami, a teraz dla dodatkowego % doświadczenia może tę frakcję sobie "pokatować".

Edit. btw. ewentualnie można cały ww. system rozbudować i np. za II miejsce dać 25% doświadczenia, za III 10%. Byłoby o co grać :)

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam!

Przekaże komu trzeba, dzięki za pomysły :)
 
1. Czy jest szansza, żeby beczki frakcyjne znalazły się w sklepie na stałe, odpowiednio droższe od standardowej, a w okresie tygodnia danej frakcji były po prostu przecenione?

2. Czy byłoby technicznie możliwe aby w przyszłości dodać odrębny tryb gry w debla? 2vs2 i wtedy trzeba tak kombinować, żeby jak najlepiej wykorzystać potencjał obu talii i synergię pomiędzy współzawodnikami? Czy to jest w ogóle pomysł do rozważenia czy abstrakcja? :)
Pozdrawiam
 
Wydaje mi się, że +50% doświadczenia po pojedynku frakcji nie ma o tyle sensu, że wygrani mogą mieć już dość grania zwycięską frakcją (w końcu użerali się z nią cały tydzień). Bardzie motywujące i dodające pikanterii do całego wydarzenia byłoby danie tych 50% doświadczenia zwycięskiej frakcji, ale wstecz - to jest za wszystkie mecze, które graliśmy daną frakcją w trakcie pojedynku frakcji
Trochę zmieniając ten pomysł. Czy nie lepiej byłoby graczom wspierającym zwycięską frakcję dać 50% doświadczenia na wszystkie mecze, a przegranym dać 50% doświadczenia za grę tylko potworami? Oczywiście bonusy po pojedynku.
 
Kiedy zostanie wprowadzone rzucanie kart na stół (przeciąganie ich), a nie wybieranie miejsca gdzie ma się znaleźć? Z tego co pamiętam jeszcze w becie HC, było to obiecane jako priorytet. Przy okazji też kiedy zmieni się paleta barw na jaśniejszą?
 
Czy planujecie, aby rangi w formie graficznej były trochę bardziej atrakcyjne niż te aktualne?

Dokładniej mam tu na myśli to, że w HC każda nowa ranga to po prostu pewien szary kształt z inną cyferką w środku, a w becie każda nowa ranga miała nowy element i kolor - od brązowych po złote na przykład. Myślę, że uatrakcyjniło by to system :)

Nowe:
Screenshot 2019-01-30 17-22-42.png

Stare:
cc46f4u7x0v01.png
 
Czy są / były jakieś plany aby rozbudować aspekt społeczny gry?
Mam tu na myśli np. możliwość tworzenia własnych gildii / klanów przez graczy.
 
Witam
Paweł kilka pytań
1. Czy zamierzacie użyć jakiś artów w najbliższym marcowym dodatku z gwintowego konkursu artystycznego ? Jeśli tak to czy tylko wyróżnione prace ?
2. Co z zmianą doboru kart ? Zostanie wprowadzona wraz z marcowym dodatkiem w którym uzyskamy narzędzie do lepszego odchudzania talii (nowa baza kart) czy pomysł został porzucony ?
3. Jak zmierzacie przyśpieszyć rozgrywkę, myślę tu stricte o turniejach. W becie turnieje trwały nawet po 8 godzin a mechanika gwinta była zdecydowanie szybsza zagrana karta wywoływała natychmiastowe działanie. Teraz jest zmieniona co automatycznie wydłuża rozgrywkę. Obecną mechanikę ciekawie określił SadFury "jednostronym pasjansem" ma w tym wiele racji. Osobiście widzę potencjał w nowo zaimplementowanej mechanice która daj Wam deweloperom wiele gałęzi do rozwoju gry niestety w tej chwili zabija to płynność, rozgrywka jest strasznie ślamazarna. Nie wyobrażam sobie oglądania turniejów po 12 godzin.
Pozdrawiam serdecznie społeczność gwinta
 
Wiem, że "jeden poziom" to nie jest "wielka tragedia", ale dlaczego gracze nie zostali o tym poinformowani?

Na koniec Sezonu Wilka osiągnąłem 7 rangę i w kolejnym sezonie zaczynam od 11 - zamiast 10.

@BlakeMelor na koniec sezonu uzyskał 6 rangę i w kolejnym sezonie zaczyna od 9 - też zamiast 10.

Przypomnę oficjalną tabelkę:

rangi-spadki.jpg
 
Po najechaniu na drzewko "rok dzika" jest napisane, że to drzewko sezonowe. Czy to oznacza, że w przyszłym roku to drzewko będzie zablokowane a na jego miejsce wskoczy coś innego?
 
Dobry wieczór mam problem z Kartami Eskel, Vasemir , Lambert.

W nowym drzewku nagród „Rok Dzika ” istniej możliwość odblokowania tych kart w wersji Premium. Posiadałem te karty w wersji Premium a po odblokowaniu w drzewku nagród nie dodało mi ich do mojej kolekcji

Czy to jest celowe działanie że posiadający karty Premium nie dostaną jej wersji z drzewka nagród ?
 
Witam.
Nowy patch wprowadził dziwny efekt rozmywania tła przez jego poruszenie - np. przy zapisywaniu nowej talii. Efekt jest denerwujący (zwłaszcza przy wolno działającym i rwącym się internecie) i chcę go wyłączyć, ale nie natrafiłem w opcjach na taką opcję. Czy istnieje możliwość wyłączenia tego efektu?
 
1. Czy i kiedy usprawnicie działanie historii zagrań w meczu? To co mamy obecnie to chyba żart. Pokazują nam się tylko karty zagrane z ręki. Trzeba być w 100% skupionym na grze.

2. Czy planujecie wprowadzić "kody do talii" aby łatwiej można było się dzielić taliami?
 
Top Bottom