Pytania do twórców GWINTA

+
Witam, o to moje pytania/prośby (odpowiedzi tak/nie wystarczą):

1. Czy zostanie wkrótce naprawiony bug z zapraszaniem znajomego do gry? (trzeba resetować grę by działał)
2. Czy powróci kontrolowany coinflip w grach towarzyskich? (potrzebne jeśli chcemy by scena społecznościowa się rozwijała)
3. Czy planowane są chociaż prace nad trybem obserwatora? (jak wyżej)

Mniej naglące ale wciąż pomocne:
4. Czy w planach jest tryb powtórki?
 
Przypuszczam, że kolega pyta o to czy "kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej" są już ustalone "na dłużej" i nie do ruszenia, czy też doświadczenia z "najbliższego Gwent Open" mogą doprowadzić tu do jakichś zmian?

Ja dodatkowo zapytam jeszcze o same kwestie turniejowe:

1. Czy są prowadzone jakieś prace nad wprowadzeniem do gry automatycznych funkcji turniejowych? Mam tu na myśli np. wprowadzenie "listy zawodników w odpowiedniej kolejności" a gra już by sama pilnowała wyników rozgrywek przy ustalonych przez administratora turnieju zasadach?

2. Jeśli odpowiedź na pytanie 1 jest twierdząca, to jak bardzo te prace są zaawansowane? Tzn. czy wyniki tych prac możemy ujrzeć już niedługo (np. do lata / w lecie), czy też jest to kwestia "dłuższa" (czyli np. zima albo przyszły rok?)

3.Czy i kiedy można się spodziewać wprowadzenia możliwości "nielosowej monety" w grach towarzyskich? Obecnie tunieje korzystają z tego typu rozgrywki, więc np. zasada że "wygrany z poprzedniego meczu zaczyna kolejny" (którą dałoby się jedynie zrealizować przy pomocy "nielosowej monety") czyniłaby tego typu rozgrywki bardziej "fair" (to chyba też jeden z tych elementów o który chodziło @DeckCard_Cainowi)

Nie planujemy zmian coinflipa, mulliganów i przewagi taktycznej.

Myślimy nad trybem turniejowym, ale jeszcze za wcześniej na szczegóły.
 
@Burza46 Dziękuję za odpowiedzi.

@Lexor
To miałem na myśli.

Czy wraz z dodatkiem pojawią się nowe kontrakty?

Czy można się spodziewać, że karty już obecne w grze dostaną ograniczenia funkcjonowania odnośnie konkretnych rzędów bądź zasięgi? Czy ten element rozgrywki będzie pogłębiany?

Czy pojawi się więcej kart, które będą wymagały konkretnych jednostek obok siebie do funkcjonowania (chodzi o to, by wykorzystać element odpowiedniego rozstawiania jednostek w rzędzie poza wyborem samego rzędu)?

Czy mechaniki/właściwości kart, które były obecne w open becie, a których nie ma w HC powrócą do gry? Listę potencjalnych mechanik wskazałem w tym linku -> https://forums.cdprojektred.com/ind...lo-wyciete-z-gwinta-karty-neutralne.10999024/

Bardziej skupiamy się na kartach z dodatku, nie będziemy zmieniać umiejętności istniejących kart.

Co do rozstawiania jednostek obok siebie i efektów z tym powiązanych obecnie nie planujemy wprowadzać czegoś podobnego.

Nie powrócą.
 
Hej! Mam pytanie. Gram na konsoli PS4 i co trzeba zrobic aby przeniesc postep (chociazby zebrane karty nic wiecej) na PC. Na konsoli doszedlem do dosc sporej kolekcji kart ale nie chcialbym farmic na podstawowych deckach od samego poczatku. Z gory dzieki za odpowiedz.
(Na wszelki wypadek podam adre mailowy: seyonne@onet.pl) nie zawsze tu jestem i nie zawsze moge zauwazyc odpowiedz. Jeszcze raz z gory dziekuje komus doinformowanemu za informacje!

Niestety nie ma możliwości przenoszenia konta z PS4 na PC. Pozdrawiam
 
Dzień dobry. 2 Miesiące temu odinstalowałem grę z myślą że już do niej nie wrócę. Po streamie o aktualizacji lutowej uświadomiłem sobie że zbyt mi brakuje tej gry. Po zainstalowaniu i wejściu do niej zobaczyłem że nie mam ani jednej beczki mimo że nie przypominam sobie abym wszystkie otwierał a było ich trochę. Może niedoinformowany jestem albo mam kiepską pamięć ale zdaje się że moje beczki wyparowały. Poza tym nie wiem dlaczego ale musiałem odebrać ponownie wszystkie kontrakty z wojny krwi. Czemu się tak stało?

Prośba o kontakt z działem pomocy technicznej.
 
Witam serdecznie.
Mam pytanie czy planujecie wprowadzić więcej możliwości do wydawania złota niż beczki i wstęp na arenę?
Obecnie posiadam ponad 21k golda, pełną kolekcję kart (również premium) i nie mam co z tym złotem zrobić a areny gram raczej rzadko. Albo moglibyście dodać opcje wymiany na np. punkty nagród, bo to w sumie jedyne co mam do zbierania.

Obecnie nie, ale zobaczymy.
 
Witam, o to moje pytania/prośby (odpowiedzi tak/nie wystarczą):

1. Czy zostanie wkrótce naprawiony bug z zapraszaniem znajomego do gry? (trzeba resetować grę by działał)
2. Czy powróci kontrolowany coinflip w grach towarzyskich? (potrzebne jeśli chcemy by scena społecznościowa się rozwijała)
3. Czy planowane są chociaż prace nad trybem obserwatora? (jak wyżej)

Mniej naglące ale wciąż pomocne:
4. Czy w planach jest tryb powtórki?

1. Prośba o kontakt z supportem, ponieważ u innych działa to normlanie
2. Na razie nie
3. Tak
4. Nie
 
1. Prośba o kontakt z supportem, ponieważ u innych działa to normlanie

Myślałem, że support wie o tym bugu właśnie ze względu na jego popularność (nie znam osoby u której by to poprawnie działało). Jeśli będzie tak samo w tym patchu to zgłoszę.
P.S. Chodzi o sytuacje w której ponownie! chcemy zagrać z tym samym graczem towarzyską partię, ale już mniejsza o ten temat.
 
w czasie tury przeciwnika nie można podglądać talii i cmentarzy. bug czy zamierzona funkcja? jak zamierzona to czemu ma służyć? :)
 
Dlaczego po ostatniej wymianie karty na początku rundy nie ma teraz ani sekundy przerwy żeby zobaczyć "jaką kartę dostaliśmy"?
 
Cześć,
Na wstępie chciałbym pogratulować kilku ostatnich patchy. Jestem na prawdę pod wrażeniem, jak bardzo jesteście w stanie utrzymywać grę świeżą nawet w tak krótkim przedziale czasowym jak zaledwie kilka miesięcy. Mam nadzieje, ze macie zamiar nadal trzymać taki poziom jeśli chodzi o balans i nową zawartość do Gwinta. Ze swojej strony miałbym trzy pytania:
1. O ile twierdzę, ze patche są świetne jeśli chodzi o zawartość, to często jednak pojawia się z nimi masa bugów i kulawych interakcji. Czy planujecie wypuszczać częściej hotfixy do gry lub patche optymalizacyjne ?
2. Czy na koniec miesiąca wciąż będą przyznawane punkty nagród za określone rangi ?
3.Czy planujecie w tym miesiącu przecenę na pył meteorytowy ? Jestem relatywnie nowym graczem to i pełnej kolekcji premium jeszcze się nie dorobiłem a chętnie bym ją poszerzył gdyby nadarzyła się właściwa okazja ; )
Z góry dzięki za odpowiedź i przy okazji życzę udanego weekendu ; )
 
Last edited:
skoro powodem zmiany Mahakamskiego Rogu było sprawienie by nie był on martwą kartą po pasie rywala, to czemu podobnej zmiany (czyli dodanie rozkazu) nie doczekała się Wężowa Pułapka? Czy można spodziewać się jakiejś zmiany w najbliższym czasie?
 
Hej Redzi !

Ogladaliscie stream swima, ktory komentuje ostatni patch ?


Generalnie chwali go, ale wspomina o takich rzeczach jak :

- bringing back great swords archetype,
- bringing back spy's archetype
- more focus on machine henselt, because its corrently unplayable like it was before
- bringin back nilfgard alchemy archetype
- gwent becomming too proactive (many locks, boost, removal) comparing to the old gwent where basically you had some strategy and you were trying to do your best to play it, no locks were involved, removal only (and it was less of it than now - removal + locks) so it was only a little bit proactive

Jak sie do tego odniesiecie, uwazam je za sluszne sugestie, poniewaz niektore dawne archetypy dawaly jednak duzo frajdy i byly grane na pro ladderach i co najwazniejsze dalo sie nimi grac ze wzgledu na mniejsza ilosc lockow, removali :)

Pozdrawiam
 
Last edited:
kilka pytań:

1. na czwartej randze prestiżu nadal nie naliczają się punkty nagród za zadania dzienne. kiedy w końcu będzie poprawa i wyrównanie, o ile planujecie wyrównanie? planujecie?

2. na prorank wcięło pasek przewijania, ci z top10 nie mają problemu, reszta zajedzie scrolle myszek :) poprawa w marcu czy niekoniecznie?
 
2. na prorank wcięło pasek przewijania, ci z top10 nie mają problemu, reszta zajedzie scrolle myszek :) poprawa w marcu czy niekoniecznie?

Ja tylko dodam, że nie tylko na Pro Rank - na żadnych zestawieniach rankingowych tych pasków nie ma.

Poza zniknięciem pasków w rankingach poznikały też kolejne liczniki z kart - np. licznik zabitych sojuszniczych jednostek na Przerazie. Czy tu też trzeba będzie czekać miesiąc na naprawę?
 
Mam wrażenie, że dowódcy przeciwnika już nie podążają wzrokiem za kursorem myszki (mój dowódca wciąż to robi). To błąd czy rezygnujecie z tej funkcji?
 
Czy dałoby się "troszkę" unowocześnić GOG i instalator gry?
Po reinstalacji systemu wskazuję w GOG folder z wcześniej zainstalowaną grą (tak, nie była na C:\ by mieć nadzieję że po reistalacji zachowa się tak jak inne "normalne" gry), GOG widzi ją, odpala, ale skoro była Marcowa aktualka więc aktualizuje.
Co pobiera do aktualizaji? A całą grę 1.8GB od nowa...
Proszę uznać to pytanie za niebyłe jeśli po pobraniu w sumie nie aktualki a kompletnie całej gry okaże się że zmieniono tam zupełnie wszystko. W innym przypadku proszę przemyśleć czy nie warto wynająć programistów z innych gier którzy potrafią przygotować aktualizacje tak by gracze nie musieli pobierać każdorazowo ponownie całej gry a tylko nowe pliki.
 
Top Bottom